Ilu Polaków wierzy w zamach w Smoleńsku? NAJNOWSZY SONDAŻ

| Aktualizacja:

Konferencja naukowa w sprawie katastrofy smoleńskiej nie wyjaśni jej przyczyn - uważa zdecydowana większość Polaków. Aż 72 procent ankietowanych przez CBOS jest zdania, że w ten sposób nie uda się zbliżyć skrajnych stanowisk w tej sprawie.

wróć do artykułu
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-10-29 14:30)
    kundlizm pisuarków jest jak Jaroslaw zbawiciel- szmatlawy

    ... zeznania naukowców w prokuraturze pokazuja te niekompetencje w formie skoncentrowanej.
    Nie wiem, czy pycha, brak wstydu, czy polityczne zacietrzewienie powoduja, ze Antoni Macierewicz wykorzystuje tych ludzi. Wazne jest to, ze w razie zwyciestwa PiS mistrz technologii smolenskiego klamstwa Antoni Macierewicz jest przewidziany do najwazniejszych stanowisk. Sam Jaroslaw Kaczynski uwaza, ze teoria zamachu wyjasnia katastrofe smolenska.

    Mentalnosc, która doprowadzila do katastrofy smolenskiej, trwa. Nadlatuje nad Polske samolot,
    którego piloci swoja niekompetencje pokrywaja wyglaszanymi gromko haslami o Polsce, patriotyzmie,
    a na lewo i prawo wymachuja krzyzem i deskami ze smolenskich trumien.
    Pull up, pull up.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-10-29 14:31)
    Chory kraj i chorzy ludzie którzy slepo ida za takimi Maciorewiczami, Kaczorami i innymi Rydzykami, ufajac kazdemu ich slowu...
    Takich ludzi mozna porównac do Hitlera, bo za slowami i
    czynami tego pana z wasem tez szly miliony slepych ludzi.
  • ~Józia
    (2013-10-29 14:31)
    ~nareszcie2013-10-29 14:02
    Z ostatnie chwili Pan Macierewicz ma przedstawić 3 osoby , które przeżyły wypadek nad Smolenskiem i oni powiedzą jak było

    Maciora.wicz powinien zatrudnić medium...i...wszystko by się wyjaśniło...albo jakąś wróżkę...ups...nie wolno, zapomniałam, że to grzech wg. czarnych...
  • ~heheh
    (2013-10-29 14:32)
    56% społeczeństwa - to dla pana Adama Hofmana "sekta".
  • ~Polak z Norwegii
    (2013-10-29 14:32)
    Wyborcy PIS i sluchacze rydzyka !
    Myjcie rece i nie podcierajcie sie paluchami !!!
    WODA SWIECONA SMIERDZI PRZEZ WAS !
    Nie wyjcie swoich smierdzacych protez z geby w wodzie swieconej
    bo i to tez widzialem !
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-10-29 14:33)
    Ruskie serwery i stacje przekaznikowe sluza Rydzukowi agentowi Putina !
    PIS kleczy przed Rydzykiem i futrowal go milionami z kasy panstwowej

    Media które reprezentuje ojciec malwersant nie sa mediami "polskimi".
    To media dzialajace na uslugach watykanskiej mafii. Mafia ta zawsze rabowala,
    rabuje i bedzie rabowala kraje w których sie zagniezdzila.
    Co do Polski to pragne przypomniec ze lud Warszawy juz raz wieszal biskupów za zdrade
    narodu i dzialanie na rzecz obcych mocarstw.
  • ~Psycholog
    (2013-10-29 14:33)
    Zamach smoleński zaistniał przez Macierewicza i Rydzyka .Teraz nie wiedząc jak się wycofać , brną w te brednie głębiej --- prości i mało inteligentni ludzie , którym bliżej jest do sensacji niż faktów , będą popierali tezy, nawet ---nie z tej ziemi .Odpowiedzcie sobie sami , w którą cześć zamachu wierzycie , który element , bo nie ma takich , którzy wierzą we wszystkie tezy, przedstawione przez obecnych i byłych naukowców Macierewicza ,Wybierzcie , hel , magnesy , bomby , materiały wybuchowe , a może w błąd pilota , który był niedoświadczonym , zestresowanym człowiekiem , a może w naciski na tego pilota i przymusie lądowania w warunkach , w których nie powinni lądować .Odpowiedzcie sobie sami ---dlaczego od razu , wiedząc o mgle --- nie odlecieli na inne lotnisko ???
  • ~29.10.1611 Hołd Ruski
    (2013-10-29 14:36)
    29 października 1611r. na Zamku Królewskim w Warszawie miał miejsce Hołd Ruski, największy triumf w historii Polski. Odpowiadając na agresję Rosjan sprzymierzających się przeciwko Polsce ze Szwedami hetman wielki koronny Stanisław Żółkiewski w Bitwie pod Kłuszynem rozbił liczniejszą armię rosyjska (4.VII.1610r.), zdobył Moskwę i wziął do niewoli cara Rosji Wasyla IV Szujskiego.

    Rok później – wraz z głównodowodzącym armii wielkim kniaziem Dymitrem i następcą tronu wielkim kniaziem Iwanem car Wasyl IV Szujski ukorzył się przed polskim królem, Zygmuntem III Wazą. Cała trójka złożyła też przysięgę, że nigdy więcej Rosja nie napadnie na Polskę.
  • ~Amber Bąk
    (2013-10-29 14:38)
    I znowu w ruch WSIarze 13. Dziennikarze na zamówienie. W Ameryce to przynajmniej płacą za niewyrażanie swoich poglądów. U nas płacą za propagandę zbirom dziennikarskim. Zobaczymy co za 2 dni się ukarze w prawdziwym dziennikarstwie. Czy tę bandę morderców ktoś jest w stanie zlikwidować?
  • ~nareszczie
    (2013-10-29 14:39)
    ~Józia2013-10-29 14:31 Macierewicz był już u wrózki Anastasssi i dostał szklana kulę , która pokazuje prawdę , sęk w tym ,że kula działa tylko w rękach ludzi którzy nie kłamią ,
  • ~Psychiatra medialny
    (2013-10-29 14:40)
    Co za idioci robili ten sondaż. Sprawa wyjaśnienia przyczyn katastrofy nie jest kwestią wiary, durnie jedne! Zatem wśród tych co nie wierzą w zamach są ci co uznają rząd za bandytów i ci co się do niego modlą. Po prostu ten sondaż, na skutek durnowatości pytań nic nie mówi.
  • ~rudy z budy
    (2013-10-29 14:41)
    co czwarty palikociarz wierzy w zamach i co na to wódz i rabin
  • ~tak
    (2013-10-29 14:44)
    A sondaże na stronie FAKT wskazują,że ponad 80 % jest przekonanych,że to był zamach i jak można wierzyć oszustom z cebosu.???
  • ~anonim
    (2013-10-29 14:46)
    ja od samego początku uważałam że był to zamach i zdania nie zmienię ponieważ moim zdaniem piloci nie próbowaliby lądować w takich warunkach ryzykując swoje życie i życie tylu ważnych osób (chyba że zostali do tego zmuszeni)
  • ~L-4
    (2013-10-29 14:51)
    "W zamach wierzy najwięcej wyborców identyfikujących się z PiS-em (54 procent)."

    Jak się PIS rozpadnie, to i liczba wierzących w zamach spadnie. Jak na razie to wierzą, bo przecież nie mogą się sprzeciwić prezesowi. A prezes ich trzyma krótko za pysk.
  • ~kokos
    (2013-10-29 14:51)
    ja mam ponad 300 znajomych i 300 jest przekonanych że to był zamach.CBOS bada za pieniądze rudego sitwy to i się nie dziwie wynikom.
  • ~Ty już zaczynasz szkodzić POlszewikom
    (2013-10-29 14:53)
    ~Wiesio13 bicz na PISmatołki2013-10-29 14:27

    żal doope ściska jak czytam ten napis. nawet nie czytam co tam pisze bo to jak zepsuta płyta. I za to ci płacą? To skończysz jak matoł.
  • ~Bolcio
    (2013-10-29 14:55)
    Wiesiu 13 ty najbardziej wierzysz w ten zamach. Daje głowę ale kasa się liczy .
    Nie mała oj nie mała. Mafia umie wynagrodzić.
  • ~Karma Losang Dordże
    (2013-10-29 14:56)
    Zagrali mi Ojca Chrzestnego. Przy harmonii był saksofon. Nie prosiłem o nic. Gdzie te wióry z brzozowego drewna? Wtety hipoteza dr. Chrisa jest w gruzach, co nie znaczy, że spadli przypadkowo.
  • ~JASNOWIDZ
    (2013-10-29 14:58)
    SEKTA TUSKISTOSKA W AMOKU BLUZGA NA OŚLEP CZYM POPADNIE.
    WYDA WAS SAM PUTIN.

Może zainteresować Cię też: