Ilu Polaków wierzy w zamach w Smoleńsku? NAJNOWSZY SONDAŻ

| Aktualizacja:

Konferencja naukowa w sprawie katastrofy smoleńskiej nie wyjaśni jej przyczyn - uważa zdecydowana większość Polaków. Aż 72 procent ankietowanych przez CBOS jest zdania, że w ten sposób nie uda się zbliżyć skrajnych stanowisk w tej sprawie.

wróć do artykułu
  • ~PISARZ
    (2013-10-30 07:32)
    ja wierze w zamach i niejestem zwolennikiem żadnej parti.Rząd nam mydli oczy i robi wszysko żeby zatrzeć wszystki ślady a ten wasz zakłamany sondaż można spuścić do kibla TUSKOLANDIA WSZYSTKO ZAMIENI W KABARET
  • ~Czesiek Hydraulik
    (2013-10-30 07:51)
    Teraz
    Usłyszysz
    Same
    Kłamstwa

    Ten sondaż można wrzucic do kibla i spuscic wodę. Taka jest jego wartośc.
  • ~hgf
    (2013-10-29 22:50)
    same komuchy ,po, zdrawiam duzo przekrentuw zycze
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-10-30 08:10)
    Kaczynski, nigdy nie przepracowal nawet pelnego roku kalendarzowego na etacie,
    zyje od dziecka na cudzym, jego rodzice tez. Wiemy juz kim byli i ze sie wybitnie
    dla komuny zasluzyli. Bracia maja mature dzieki komunie bo nie przeszli do ostatniej
    klasy maturalnej, rodzicow znajomi, moze organizacja partyjna, pomogla
    im sfalszowac swiadectwo i zostali przeniesieni do 2 roznych, gorszych liceow warszawskich,
    Lech na Mlociny do szkoly dla dzieci wojskowych i partyjnych, z internatem choc mial do domu blisko.
    Mozna tak wypisywac bez konca prawde ale ona ich sie nie ima, klamstwo tylko rozkwita,
    glownie z powodu wsparcia ..kosciola i glupiej czesci spoleczenstwa. Wierza, nie weryfikuja.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-10-30 08:26)
    Dziękuję wszystkich którzy wspierali mnie finansowo w walce z chorobą. Jutro w końcu operacja. Wycinają mi mózg, w końcu przestanę cierpiec.
  • ~jozek
    (2013-10-30 09:12)
    znowu te sondaż! widać ,musi być już tuż tuż udowodnienie zamachu, wywiecie swoje a mądrzy Polacy swoje i jeszcze to zdjęcie wielce wymowne na okładce wSieci
  • ~tytuł zdjęcia: udało się!
    (2013-10-30 05:31)
    Zdjęcie, które demaskuje i oskarża. "To zdjęcie przejdzie do historii. Także historii psychologii, bo pokazuje jak wiele może odkryć mowa ciała i spojrzenie w oczy" wpolityce.pl
  • ~Alek
    (2013-10-30 03:00)
    Duchu Smolenski maaaaasz raaaaacje. Uhuuuu.
  • ~RAMBO...
    (2013-10-29 22:49)
    A wam czerwonym tryplom z sld co zostalo macie na swoim koncie tylu niewinnych wymordowanych nawet swoich zesta sie niezawachali mordowac bo mieli jusz was dosc waszych przekrentuf ze dzieciary w przeczkolu sie z tego smiej z waszej filozofi michnikowskiej czy pozostalych aparaczykuf zydokomuny cienko londujecie wy opryszki jusz wam zadna propaganda niewychodzi wy dupolejcy...
  • ~patriota
    (2013-10-30 09:52)
    To że Tu-154M 101 rozleciał się w powietrzu na skutek eksplozji, to nie sprawa wiary, lecz faktów, naukowych dowodów, ustaleń niezależnych ekspertów!!!

    I co w tym dziwnego, że 12 dni po krwawych bombowych zamachach w moskiewskim metrze, miał miejsce czyn terrorystyczny w zastawionej smoleńskiej pułapce?

    Okoliczności zamachu smoleńskiego to nie sprawa wiary, ale rzetelnych ustaleń niezależnych ekspertów i to międzynarodowej komisji (aby nie padły zarzuty o stronniczość), która możliwie szybko powinna zostać powołana do zbadania tej największej po II WS narodowej tragedii Polaków.
  • ~jws
    (2013-10-29 21:46)
    WSZELKIE WPISY PODPISANE,, jws "JEŻELI NIE DOTYCZĄ KRYTYKI DZIAŁAŃ RZADU,PO I TUSKA LUB NIEMORALNOŚCI KOMUCHOW, NIE SĄ MOIMI WPISAMI.PRAWDZIWEGO jws
  • ~>>>>>> Zibi <<<<<<<
    (2013-10-29 19:11)
    Agent Tomek ...PIS
    Najmlodszy emeryt w kraju chce znów zaznac slawy.

    Miec 34 lata i wyladowac na emeryturze w wysokosci 4000 zlotych? Straszne.
    A jeszcze straszniejsze, ze niektórzy tak naprawde maja.
    Slynny agent Tomek na przyklad.

    KIEDY GNOJE NIEROBY Z PARTII KACZYCH PIS- DZIELCÓW...
    RAZEM Z E ZLODZIEJEM KACZYNSKIM CHOCBY 300ZL Z SEJMU ODDADZA 15MLD ... Z CENY GAZU JAKA TE SMIECIE
    ZATWIERDZILY I PODPISALY Z ROSJANAMI W 2006R-- POLSKIEMU PODATNIKOWI I BIEDNYM LUDZIOM ???
    NO KIEDY WY TLUKI POPAPRANCE SMOLENSKIE... AGENTURO PUTINA KACZYKOMUCHY
  • ~LOKOKO
    (2013-10-30 06:25)
    28 % WIERZY? I ONI MAJĄ GŁOS WYBORCZY? CI LUDZIE MAJĄ DECYDOWAĆ O LOSACH POLSKI? CIARKI PRZECHODZĄ
  • ~Kazik
    (2013-10-29 18:30)
    OOOOO w koncu cos o Smolensku,juz dlugo czekalem na jakas wiadomosc.
    brawo.
  • ~poczytaj mi mamo
    (2013-10-29 18:17)
    Prof. Cieszewski ostro o polskich "szmatławcach" i tzw. ekspertach Laska
    Opluwanie, zniesławianie, obrażanie i kłamanie to metody niektórych mediów w Polsce - powiedział prof. Cieszewski na dzisiejszym posiedzeniu zespołu parlamentarnego. Jako przykład podał nazwanie go przez "Gazetę Wyborczą" "ekspertem PiS" oraz oskarżenie go przez ten dziennik o sfałszowanie autorstwa referatu wygłoszonego na II Konferencji Smoleńskiej.

    Uczony podkreślił na początku, że nie ma nic wspólnego ani z PiS, ani ze smoleńskim zespołem parlamentarnym. Przypomniał, że pracę nad zagadnieniami dotyczącymi katastrofy smoleńskiej rozpoczął od udziału w Konferencji Smoleńskiej, będącej inicjatywą niezależnych naukowców.

    Prof. Cieszewski stwierdził, że niektóre media w Polsce nie zajmują się informowaniem społeczeństwa, lecz zniesławianiem, obrażaniem i kłamaniem. Nawiązał tu do nieprawdziwej publikacji "Gazety Wyborczej", która napisała, że jest on "ekspertem PiS". Dziennik Michnika oskarżył też prof. Cieszewskiego, że jako współautora swojej głośnej analizy wpisał człowieka, który nic o niej nie wiedział - co było ewidentnym łgarstwem.

    Ludzie mający dorobek naukowy są warci tego, żeby ci, którzy chcą o nich coś wiedzieć, oprócz czytania jakiegoś szmatławca zajrzeli na 5-10 minut do internetu i zapoznali się z publikacjami tych uczonych - oświadczył prof. Cieszewski.

    Na potwierdzenie tych słów pokazał dziennikarzom stronę Google Scholar, będącą zestawieniem dorobku naukowego uczonych na całym świecie. "Na Google Scholar wystarczy wpisać nazwisko. Bardzo prosto jest tu np. znaleźć mnie i sprawdzić, czy potrzebuję kłamać i dopisywać kogoś do swojej analizy, żeby podnieść swoją rangę. Jestem człowiekiem, który pracował przez 15 lat w University of Georgia, i tego się nie da zmienić - zaznaczył prof. Cieszewski.

    Amerykanin dodał: "Słyszałem też, że prof. Binienda jest niedokształcony. Prof. Binienda jest wybitnym naukowcem, z bardzo dużym dorobkiem, z bardzo dużą liczbą publikacji. Zarówno prof. Binienda, jak i inni uczeni związani z Konferencją Smoleńską, np. prof. Jacek Gieras, są naukowcami zupełnie innej klasy niż tak zwani eksperci komisji rządowej. Prof. Gieras ma 250 publikacji, 60 czy 70 patentów amerykańskich, 15 książek. Dla porównania prof. Lasek ma 18 publikacji, a żadna z nich nie jest na prestiżowej liście. Gdy sprawdzimy dorobek prof. Biniendy i słowa kluczowe w jego publikacjach, jest tam mnóstwo i o aerodynamice, i o aluminium, i o strukturach cienkościennych. Jak się sprawdzi prof. Artymowicza [astrofizyk polemizujący z prof. Biniendą z pozycji zwolennika wersji rządowej - przyp. niezalezna.pl], który też ma dużo publikacji, nie ma w nich nic na te tematy, natomiast jest wiele o czarnych dziurach i innych tematach pozaziemskich."

    Naukowiec z USA przedstawił również jeszcze raz materiały, na których oparł swoją przełomową analizę, według której słynna smoleńska brzoza była złamana już 5 dni przed katastrofą. "Wyznaczanie odległości między obiektami na zdjęciach satelitarnych to rutynowa część mojej pracy" - podkreślił prof. Cieszewski.

    "Zawsze kochałem Polskę. Jednocześnie jest tutaj wiele koszmarnych rzeczy, np. niemoralność mediów" - zakończył swoje dzisiejsze wystąpienie naukowiec z USA.
  • ~Wanda
    (2013-10-30 12:30)
    To nie kwestja wiary matoły , tam był wybuch na sto procent.
  • ~Wanda
    (2013-10-30 12:30)
    To nie kwestja wiary matoły , tam był wybuch na sto procent.
  • ~brunek niedojda
    (2013-10-31 01:55)
    PO WSI swolocz, zmienic pampersy i do chlewa !!!
  • ~DAV
    (2013-10-31 10:48)
    Wiesio13 bicz na PISmatołki2013-10-30 08:10

    Kaczynski, nigdy nie przepracowal nawet pelnego roku kalendarzowego na etacie,
    Zrozum wreszcie debilu, ze nikogo nie obchodzi, co robil Kaczynski, kto ile razy na dzień rzyga, ludzi obchodzi to, co naprawdę wydarzylo się w Smolensku !!!
  • ~icek....
    (2013-11-05 22:21)
    niesiol ty stary ormowcu twoje miejsce jest w ruskiej budzie matole..