Polska kupi amerykańskie antyrakiety? Rewelacje koncernu z USA

Amerykanie z koncernu zbrojeniowego Lockheed Martin przekonują, że Polska rozważa zakup ich systemu antyrakietowego. Wczoraj w Nowym Meksyku przeprowadzono - z udziałem delegacji polskiego resortu obrony - test systemu MEADS.

wróć do artykułu
  • ~wzw
    (2013-11-07 12:21)
    Sprzedadzą prawdopodobnie złom. Przecież po to przyleciał Kerry. Powinno się promować polski przemysł aby ludzie mieli pracę i podatki szły do Polski. Brak takiej propolskiej polityki (Pendolino i inne ) doprowadził ten kraj do ruiny. Niestety. Kolejne ekipy (w tym szczególnie celuje PO) pozbawione są jakiegokolwiek patriotyzmu i troski o kraj. Efekty rządzenia widać gołym okiem i przerażające jest to, że nie ma żadnej, poza polityczną, odpowiedzialności za podjęte decyzje. Dodatkowo widać brak kompetencji ze strony rządzących
  • ~dzis
    (2013-11-07 12:28)
    tak sie zastanawiam przeciwko komu ma byc ten system moze przeciko ukrainincom czy tez bialorusinom czy tez litwinom to moze cos wskurac bo przeciw Rosji to tylko sie smiac Wystarczy zakopac walizke przy naszej bazie i juz bedzie pozamiatane.
  • ~Konrad wallenrod
    (2013-11-07 12:29)
    Nic nie pisalem to dlaczego jest spam
  • ~wonstąd
    (2013-11-07 12:29)
    Proszę, tylko szczerze, przeciw komu się zbroimy? Kto napada na ten szlachetny, katolicki kraj? Gdzie są różańce i klechy, modlić się, mamy opiekę boską!
  • ~Kustosz Archiwum Towarzysza Szmaciaka
    (2013-11-07 12:34)
    "(...)
    Diabli wiedzą, po co właściwie prezydent Kom orowski jedzie do Iz rae la, bo znając słabość jego charakteru obawiam się, że albo pozwoli Ży dom wykorzystać Polskę militarnie, albo pozwoli wykorzystać Polskę finansowo, albo i tak i tak. Inaczej mówiąc - że za obronę iz ra elskich, a szerzej - ży dowskich interesów nie tylko na Bliskim, ale i Środkowym Wschodzie, będziemy musieli Ży dom zapłacić. Obawiam się bowiem, że po prezydencie Komorowskim niczego dobrego Polska spodziewać się nie może, odkąd - Bóg jeden wie dlaczego - napisał w lipcu 2011 roku to haniebne zdanie, odczytane następnie z miedzianym czołem przez starego faryzeusza, Tadeusza Mazowieckiego, od czasów stalinowskich znanego z „postawy służebnej” - że naród polski musi przyzwyczaić się do myśli, że był również sprawcą - to znaczy sprawcą zbrodni II wojny światowej. Łamiąc w ten sposób prezydencką przysięgę stracił moralne prawo do sprawowania urzędu prezydenta, a sprawując tę funkcję nadal, firmuje tylko okupację kraju przez soldateskę, która wysunęła go do tej godności i na niej utrzymuje.
    (...)"


    Stanisław Michalkiewicz

    //
  • ~JohnKerry dobry wuj
    (2013-11-07 12:37)
    A będą na to pieniądze ?
    Żydom trzeba oddać mnóstwo pieniądze za ich mienie. Po to był ostatnio ten amerykaniec.
  • ~pozdrawiam876
    (2013-11-07 12:41)
    Złom nam sprzedadza te cwaniaki a polskie psełdo elity to popra
    Nasz kraj jest zle zarządzany od 1989 roku KIEDY TO SIE SKONCZY ???
    Jestesmy kolonia tej neoliberalnej machny
  • ~Wajdelota
    (2013-11-07 12:44)
    Polsko - tyś żadnym nie złamana ciosem,
    Póki cię własny twój lud nie znieważy...

    __________________Mistrz Adam______
  • ~tej
    (2013-11-07 12:50)
    Naiwność w zenicie !!! Jedynie z Polakami Amerykanie mogą sobie pograć i ugrać co tylko sobie chcą. Potem tylko kopa w d..ę i nie znamy się,jak to było w przeszłości.
  • ~żart
    (2013-11-07 12:51)
    Panowie i Panie, "kondony" są tanie.
    Kto kupi, ten "dup.".
  • ~czytelnik
    (2013-11-07 12:52)
    Coz za ambicje ! Jedna trzecia polskiego spoleczenstwa zyje ponizej minimum socjalnego, a oni chca wygrac wyscig zbrojen z Rosja.
  • ~Polak obywatel
    (2013-11-07 12:52)
    ..no będzie następny ,,oset" nie ofset.Tak jak z F-16
  • ~qwertry
    (2013-11-07 12:59)
    No i wiadomo po co Kerry przypomniał sobie o Polsce. I tak dobrze, bo myślałem, że będziemy na potęgę kupować od jankesów keczap.
  • ~rewqyt
    (2013-11-07 13:00)
    Ile to kosztuje i dlaczego tak drogo?
  • ~Demaskator
    (2013-11-07 13:00)
    ~wonstąd W niedalekiej przeszłości Rosjanie wraz z wojskiem białoruskim przeprowadzili symylacje ataku jądrowego na Warszawę. W latach osiemdziesiątych wojsko raczieckie miało plan ataku jądrowego na największe miasta zachodu. W wyniku odwetu Polska zostałaby zaatakowana nuklearnym arsenałem w pierwszej kolejności jako członek układu warszawskiego. To spowodowałoby że naód polski przestałby istnieć. Niby to przeszłość ale ostania symylacja wojsk rosyjskich i białoruskich w obwodzie kaliningradzkim jest głęboko zastanawiająca. Ludzie duchy z tamtej epoki wciąż straszą. Więć JEST CZEGO SIĘ BAĆ.
  • ~Gorące Pyzy
    (2013-11-07 13:02)
    Polska kupi amerykańskie antyrakiety?
    A Polacy kupią więcej keczupu firmy Heinz!

    John Kerry, przebywający w Polsce szef amerykańskiej dyplomacji i mąż stanu jest jednocześnie mężem Teresy Heinz. Tak, dobrze kojarzycie to nazwisko. To spadkobierczyni ketchupowej fortuny. Jej pierwszy mąż był synem założyciela firmy H.J. Heinz Company produkującej między innymi słynny na całym świecie ketchup!

    W roku 2004 majątek państwa Kerry został oszacowany przez magazyn Forbes na około 550 milionów dolarów.
    A dzisiaj - w czasach kryzysu - coraz więcej biedaków odżywia się keczupem na podkładzie parówki wyprodukowanej z psa, budy (ruskiej) i łańcucha, wiec należy mniemać, że majątek Pana Keczupa wzrósł znacząco!
  • ~Kielczanin
    (2013-11-07 13:06)
    Rewelacją byłoby, gdyby Amerykanie kupili polskie rakiety.
    No tak, Kerry powiedział: chcecie tarczę, to ja sobie kupcie.
    A pamiętam jak pewien antypolski minister obrony ożeniony z syjonistyczną szowinistką obiecywał kilka lat temu, że w ciągu tygodnia zostaną ustali szczegóły umowy z USA dotyczące tarczy rakietowej.
  • ~buhahaha
    (2013-11-07 13:14)
    POlska kupi amerykanski ZLOM!

    A Chamerykance NADAL POlaczkow maja gleboko w doooopach!
  • ~tylko pytam
    (2013-11-07 13:16)
    DLACZZEGO BLOKOWANE SA KOMENTARZE NA TEMAT ZRABOWANYCH DZIEL SZTUKI PRZEZ SZWABOW???
  • ~Janitor
    (2013-11-07 13:27)
    Przytłaczająca większość Polaków należy niestety do tej kategorii idiotów, którzy nie uswiadamiają sobie najprostszych praw rządzących swiatem od zarania cywilizacji!

    A naga prawda w stosunkach międzynarodowych jest od zawsze taka (co ze zrozumiałych względów nie jest przedmiotem referatów na miedzynarodowych sympozjach i kongresach "politologów", bo uroczystosci te mają za cel otumanienie kogo sie tylko da i skuteczne odwrócenie uwagi przeciwników, wrogów i konkurentow od spraw istotnych, które akurat są "na tapecie"), że w każdym normalnym, czyli poważnym, panstwie wszyscy politycy u wladzy (oraz wszyscy aktualnie pozostający w tak zwanej opozycji!) wyznają jedną tylko zasadę:
    IM GORZEJ DLA OBCYCH - TYM LEPIEJ DLA NAS, BO TORT DO PODZIALU JEST TYLKO JEDEN!!!
    I żadne Unie Europejskie ani Rady Wzajemnej Pomocy Gospodarczej nigdy nie mialy ani miec nie bedą na ten stan umyslu czlowieka cywilizowanego najmniejszego wplywu!
    Chyba, że sie umowimy, że mamy do czynienia z osobnikiem niecywilizowanym, ktory wzrastal w tak zwanym "dzikim kraju" wsrod tak zwanego "ciemnego luda", a jedyną jego intelektualną rozrywką bylo od najmlodszych lat kopanie szmacianki na podworku lub przyglądanie sie z wypiekami, jak czynia to inni...

    Wspomniani wyzej poważni politycy reprezentujacy interesy swoich poważnych krajow nieustannie oraz niezmordowanie podejmują wszelkie wysilki oraz używają wszystkich dostepnych im srodków - od dezinformacji i poklepywania frajera po ramieniu osobiscie oraz w stworzonych specjalnie w tym celu "poważnych tygodnikach opinii", poprzez wypowiedzi specjalnie w tym celu wykreowanych "autorytetow", poprzez nieudzielanie pomocy wtedy, kiedy bylaby komuś innemu najbardziej potrzebna i skuteczna, (lub przez nieudzielenie jej wcale!), poprzez jawny i podstolny szantaż polityczny i ekonomiczne naciski, bankowe oszustwa itd. - aż po polityczne morderstwo!
    Jednym slowem - na glowach staną, żeby tylko "ich bylo na wierzchu"!
    Jestem nawet sklonny przychylic sie do tezy, że przynajmniej wiekszosc z nich uswiadamia sobie, że po to wlasnie są przez swoje narody zatrudniani i sowicie oplacani - wiec z mniejszym lub wiekszym zapalem i powodzeniem starają sie przynajmniej jakos tam z tych przyjetych na siebie powinnosci wywiazac!!!
    W ich fachu obowiązuje zasada skutecznego podstawiania nogi obcym i wolnej amerykanki!
    A o sukcesie jest mowa wtedy, kiedy rozpracowany delikwent sie przewroci i nie wstanie!
    Mistrzem w tego typu rozgrywkach jest na przyklad George Soros, ktory od lat używa Polski w charakterze worka treningowego, a kolejne ekipy "polskich" rzadowych marionetek, ktore mu na to pozwalają, nie mogą sie go wprost nachwalic!!!