Polska kupi amerykańskie antyrakiety? Rewelacje koncernu z USA

Amerykanie z koncernu zbrojeniowego Lockheed Martin przekonują, że Polska rozważa zakup ich systemu antyrakietowego. Wczoraj w Nowym Meksyku przeprowadzono - z udziałem delegacji polskiego resortu obrony - test systemu MEADS.

wróć do artykułu
  • ~Konrad wallenrod
    (2013-11-07 12:29)
    Nic nie pisalem to dlaczego jest spam
  • ~żart
    (2013-11-07 16:35)
    Mają pieniądze z "budżetu" uchwalanego przez Sejm dla M.O N.
    Z pretensjami do "Posłańców" narodu- "Wyborcy".
    Jak "wydają" ich "sprawa" MA(tołki).
    "Daremne żale, próżny trud, itd..." - wiersz Asnyka.
  • ~Abigail Mokrosinski
    (2013-11-07 14:16)
    "Tomasz Siemoniak zastrzegł, że testowany w USA system to jedna z 7-8 opcji,'

    F-16 tez był jedna z opcji. I kazdy chłam, który wciskaja nam Amerykanie jest jedna z opcji. Reszta oferentów robi za tło dla ofert amerykańskich.
  • ~mariolka
    (2013-11-07 14:24)
    Ten zakup to znakomity pomysł! Wszystkie autostrady ekspresówki i obwodnice zbudowane, służba zdrowia w fantastycznym stanie, sytuacja mieszkanioda znakomita, nie wiadomo co robić z nadwyżką budżetową, tak więc kupujmy jak najwięcej broni!
  • ~maluczki-niestety
    (2013-11-07 14:33)
    OJ TAM ,OJ TAM- przeciez w Polsce jest dobrze- AZ DO" BULU".Mozna sobie pozwolic na rozne zlomy z zagranicy- tylko wraku TUPOLEWA nijak odzyskac nie mozna ,chociaz jest NASZ ???!
  • ~Pelagia
    (2013-11-07 14:42)
    maluczki-niestety2013-11-07 14:33
    OJ TAM ,OJ TAM- przeciez w Polsce jest dobrze- AZ DO" BULU".Mozna sobie pozwolic na rozne zlomy z zagranicy- tylko wraku TUPOLEWA nijak odzyskac nie mozna ,chociaz jest NASZ ???!
    ---
    oddaję ci moją część tego złomu.
  • ~cd
    (2013-11-07 14:44)
    Q...A ZNOWU JAKIŚ ŁAPÓWKARZ KUPIPRZESTARZAŁY ZŁOM
  • ~trzeźwy
    (2013-11-07 14:45)
    SKANDAL2013-11-07 13:54
    Fabryki w Polsce budować...
    ---
    czego?... kos i cepów?
  • ~kajot551
    (2013-11-07 15:09)
    Jak w przypadku samolotow F-16 i Ofsetu bedzie obiecanka ,obiecanka .BIEDACY ktorzy kupuja sobie za MILIARDY RAKIETY,PANCERNE CACKA by CHLOPCY sobie POjezdzili i POlatatali wpierw niech zorganizuja SLUZBE ZDROWIA i POrzadku wKRAJU gdzie MAFIA PO z RUDYM HERSZTEM okrada NAROD .Wojna domowa coraz blizej bo kto zniesie dalsze GNEBIENIE I ZNIEWAGI.
  • ~CEPY !!!!
    (2013-11-07 15:11)
    ,,,KTOŚ DOSTAŁ W ŁAPĘ ,,, PODATNIK ZAPŁACI...!!!

    JUŻ NAM WLEPILI SAMOLOTY ...DRIM...DRIMMM--- BUBEL...!!!

    === I STARE F-16...KTÓRE WYCOFALI U SIEBIE...!!!
  • ~lwgula
    (2013-11-07 15:23)
    1. Pokorne ciele dwie matki ssie, więc się zamknij i czekaj na trzecią matkę.
    2. Istnieje religia, która zakazuje posiadanie jakiejkolwiek broni, więc przyjmij tę wiarę i czekaj, aż obcy Cię nakarmią. Póki co, nie masz nic do powiedzenia i niestety tak pozostanie. By zwrócić kredyty musisz oddać okupantom swoją Ojczyznę wraz z jej wszelkimi dobrami, w tym z ludźmi. Dlaczego? Dlatego, że nie jestem od genetyki.
  • ~pytający
    (2013-11-07 16:39)
    Kilogram złomu w postaci starego samochodu z krajów Unii Europejskiej jest znacznie tańszy niż złom który sprzedaje nam Ameryka.Najpierw trzeba wyjaśnic stare przekręty w armii związane z zakupem sprzętu a później kupować.Chyba przyjaźń z ZSRR nas mniej kosztowała?Czy rozliczono już offset?Może coś powinniśmy dostać za miliardy wydane w Iraku i Afganistanie?
  • ~pozdrawiam876
    (2013-11-07 12:41)
    Złom nam sprzedadza te cwaniaki a polskie psełdo elity to popra
    Nasz kraj jest zle zarządzany od 1989 roku KIEDY TO SIE SKONCZY ???
    Jestesmy kolonia tej neoliberalnej machny
  • ~Gość
    (2013-11-07 16:44)
    "Proszę, tylko szczerze, przeciw komu się zbroimy? Kto napada na ten szlachetny, katolicki kraj? Gdzie są różańce i klechy, modlić się, mamy opiekę boską!"

    Żadnej opieki nie ma, bo "abonament" nie jest opłacony. Poza tym, te całe rakiety jakoś dziwnie mi się kojarzą z najnowszymi naszymi pasażerskimi samolotami-nielotami produkcji naszych dozgonnych przyjaciół. (Kiedyś też tacy byli, tylko trochę z innej strony. Ale byli.)
    Najważniejsze jest jednak to, aby ci nasi "przyjaciele" myśleli o nas bardzo "pozytywnie" robiąc tak intratne (jak dla kogo) interesy.
  • ~tele-wic
    (2013-11-07 19:06)
    Może trafi się także jakiś stary zardzewiały płot, do ogrodzenia tej składnicy złomu. Warto kupić, a przy okazji jakiś offset dołączą np.w postaci słupków.
  • ~Tofik
    (2013-11-07 19:49)
    Teraz wiadomo PO co przyleciał Kerry. Na pewno nie dla Mazowieckiego. Złom nam nie jest POtrzebny, Barak też.
  • ~Bialorusin
    (2013-11-07 20:25)
    Znowu za poczwórna cenę hamerykański złom .Czy nie wystarcz Nam nielotów.dremlanlerów itp. Przecież te hamyrykanie prowadza w stosunku do Nas skrajnie wrogą politykę.
  • ~lwgula
    (2013-11-07 21:36)
    Baczność!!! Do The Muppet show zapraszano wybitnych gości ze świata filmu lub muzyki. Ale car prysł, gdyż zawitał tam John Forbes Kerry (ur. 11 grudnia 1943) – amerykański polityk, członek Senatu Stanów Zjednoczonych, demokrata ze stanu Massachusetts. Pragnął wystąpić z małpami na żywo. Podpisał umowę, która wykończyła ten program.
  • ~lwgula
    (2013-11-07 21:13)
    Jest bardzo źle, bo nie potrafice obalić mnie, a ścislej moich wyników. Ameryka zawsze Cię palancie oszuka, jak każdy inny kraj. Co to znaczy? To, że USA nie oszuka Chińczyków oraz to, że każdy kraj oszuka Polaków. Ty durniu! Różne są ślizgaweczki do pompkowania. W jednej zawsze będzie po Tobie w 30 sekund, a w drugiej po dobie. I ty jesteś ******* Nie zamówię nowych butów, aby wygrać 11 konkurencji olimpijskich, gdyż buty te do mnie nie trafią. Nie wezmę kredytu, bo bym na tym stracił wszystko. Pedofilia dotyczy wszystkich grup zawodowych. Nie leć w gumę z Ostatnim Patriotą Polskim. Zastanów się, co czynisz. Tak, czy inaczej, nie macie żadnych szans na życie radosne. Dlaczego? Dlatego, że nie jestem od genetyki danej narodowości. Boga nie poprawię. http://lwgula.pl.tl/
  • ~lwgula