"Nastąpiła samowolka". Owsiak zabierze sprzęt, ale...

| Aktualizacja:

Szpital w Pszczynie, który niezgodnie z umową wykorzystywał sprzęt od Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, traci go. Nowoczesne urządzenia pomocne w leczeniu osób starszych, trafią do Częstochowy, Katowic i Rydułtów - na oddziały i pododdziały geriatryczne - zapowiedział Jerzy Owsiak.

wróć do artykułu
  • ~płatnik
    (2013-11-14 12:45)
    nie licz na nic
  • ~brekon
    (2013-11-14 13:21)
    niech zabiera ten stary sprzęt do siebie.Złoty melon kwitnie.
  • ~inka
    (2013-11-14 13:48)
    Lepiej niech stoi nieużywany na geriatrii, niż ma pomóc komuś na kardiologii?
  • ~Miecio
    (2013-11-14 14:01)
    Zachowanie tego faceta jest takie, jak by miał coś na sumieniu.
    Polecam artykuł " Miliony w złotym melonie".
  • ~wiele bny
    (2013-11-14 14:43)
    owsiak to też samowolka kto mu dał licencje żebracza owsiak top zebrak samowolka
  • ~heliot
    (2013-11-14 14:44)
    i po co o tym tyle piszecie? chce niech zabiera! czyżby już pijar przed następną zbiórką? co roku zbieramy ,a służba zdrowia jak kulała tak kuleje!
  • ~jojo
    (2013-11-14 15:01)
    szpital wpszczynie to osławione centrum dializa-ostatnio artuykuł w GW-jakieś 2 m-ce temu.wiecznie wałki i naciągactwo.
  • ~pytek
    (2013-11-14 15:28)
    Może tak coś na temat procesu człowieka-orkiestry z blogerem "MatkaKurka"?
  • ~Wystarczy machlojek
    (2013-11-14 19:47)
    Temu oszustowi Owsiakowi nie dam już nawet grosza.
  • ~pszczynioki
    (2013-11-15 00:59)
    My ślązoki z Pszczyny wstydzimy się za tego Dyrektora, ale niech Polska wie, że on nie nasz, tylko to gorol z Sosnowca.
  • ~antyfaszysta
    (2013-11-15 10:49)
    Jurek Owsiak przez swoja zebranine legitymizuje POlska biede, a Polska bieda jest jednym ze zrodel polskiego faszyzmu.
  • ~nauczycielka
    (2014-01-08 13:47)
    co to za dziwna sfera takiej dzialanosci, gdzie samorzady zamiast finansowac sluzbe zdrowia finansuja balangi dla Owsiaka /wynajmy, zespoly, ochrona,godziny nadliczbowe/ ludzie zacznijcie myslec ,to nie boli,od 10-ciu lat w Unii a my w zacofaniu,wstyd i cwani Polacy probuja to przeflancowac za granice,oni naszych srebrnikow nie potrzebuja...
  • ~Niepłacący ani grosza
    (2014-01-08 16:14)
    Owsiak i propaganda cały czas wmawiają naiwnym ludziom jaką dobroć robią, dzieciom, seniorom, matkom z dziećmi i bez dzieci itd. ALE NIC NIE MÓWIĄ JAKI DOBROBYT ZROBIŁ SOBIE I SWOJEJ RODZINIE . Gdyby takie akcje zbawiały społeczeństwa to orkiestry by grały na całym świecie i to nie raz w roku a co miesiąc. Proszę zapoznać się ze sprawozdaniem finansowy na co idzie znaczna część pieniędzy . Kto jest właścicielem Złotego Melona i majątek tego Melona.
  • ~RELISTA
    (2014-03-08 14:37)
    ...zbieral,zbieral i NAZBIERAL!!!

Może zainteresować Cię też: