Wielka akcja CBA. 18 osób zatrzymanych, w tym wiceprezes GUS

| Aktualizacja:

Wiceprezes Głównego Urzędu Statystycznego Krzysztof K. wśród zatrzymanych przez CBA w sprawie korupcji przy kontraktach na informatyzację administracji.

wróć do artykułu
  • ~helmut
    (2013-11-19 11:20)
    a u glema juz byli
  • ~jostela
    (2013-11-19 11:24)
    ci z GUS-u zostali zatrzymani,bo zanizyli najnizsze dochody Polakow,a moze je zawyzyli?,albo wmowili,ze skonczyl sie kryzys,lub zielona wyspa to to tylko lapsus premiera?
  • ~Józef Moneta
    (2013-11-19 11:25)
    Dość nagonki pisowskiego siepacza CBA , Kamińskiego ! To nagonka na rząd premiera Tuska ! To robią w czasie rekonstrukcji rządu by zahamować dalszy rozwój Polski !
  • ~Fiodor
    (2013-11-19 11:25)
    ryba zawsze gnije od głowy.Prawda?Klaso polityczna.samounicestwiająca się.
  • ~dziadek
    (2013-11-19 11:30)
    No to się "chłopacy" dali złowić.

    Brali na robaki,m czy też na kasę ?

    bBawo CBA
  • ~dziadek
    (2013-11-19 11:32)
    Brawo, że w CBA nie ma już idiotów typu "Tomek"
  • ~SZECHTEROWA GNIDA
    (2013-11-19 11:35)
    LUDZIE TWORZĄCY UKŁAD WSPIERAJĄCY TUSKA CZUJE SIĘ ZAGROŻONY - LECĄ PLOTKI BY TĘPEJ GAWIEDZI RZUCIĆ NA POŻARCIE SWOICH MIERNYCH , WIERNYCH LUDZI.

    JAK KTÓRYŚ ZACZNIE SYPAĆ SAMĄ GÓRĘ TO GO SPOTKA TO CO TYCH Z AFERY OLEWNIKA..

    PRZY SPRZYJAJĄCYCH UKŁADACH CO NAJWYŻEJ TO CO SPOTKAŁO SAWICKĄ.
  • ~wiktor
    (2013-11-19 11:41)
    powinni aresztowac cały zarząd GUS za fałszowanie pod potrzeby PO wyników gospodarczych
  • ~nie zaskoczony
    (2013-11-19 11:50)
    A dlaczego mnie to nie dziwi?
  • ~pol anka
    (2013-11-19 11:50)
    po prostu średnio zarabiali, naprawdę średnio, po jakieś marne 10 tyś., musieli dorobić.
  • ~Łowca Pomiotu Odbytniczego
    (2013-11-19 11:59)
    Kiedy aresztowanie wnuczka dziadka z Wehrmachtu, kierowcy Sichercheitdienst ?
  • ~AAA
    (2013-11-19 12:00)
    To jest właśnie Polska Puł -Tuska.Korupcja,nepotyzm,afery.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-11-19 12:00)
    realnie jest duzo gorzej

    to ze PO jes mafijne i korupcyje wiadomo od dawna.
    Zle drzewo dobrego owocu wydac nie moze !!!
    To sa sprawy ktore wychodza na swiatlo dzienne. A co z tymi ktore nie wychodza na swiatlo dzienne ?
  • ~Kraina,mira,krzycha,zbycha to świetna lodziarnia.
    (2013-11-19 12:01)
    PO-wsko-gebelsowsko-nepotystyczna wataha "dożyna" się sama!!
  • ~Robnad
    (2013-11-19 12:03)
    za mały wzrost, czego by tam nie było, Paradzie Oszustów kreślił.
    dyskredytowanie premiera Tuska, jest atakiem na Polskę.
    to jest premier od eonów(nie mylić z neonami) w skali świata
    w kajdany go .
  • ~rudy
    (2013-11-19 12:09)
    co w tym dziwnego, korupcja jest na kazdym kroku a Tusk chce odwrocic uwage od skandali w PO, ile razy juz to przerabialismy?
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-11-19 12:16)
    Czy ktoś wie kogo goli teraz z kasy synalek arcykłamcy Donalda t.niejaki Michał t. alias Bąk z Amber Gold.??? Czy może liże już kraty !!!
  • ~lis
    (2013-11-19 12:17)
    A Kamiński i agent Tomek pod sąd za zwalczanie korupcji. Brawo Panie Premierze, brawo.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-11-19 12:21)
    złodziejska prywatyzacja
    za PO
    jest to książkowy przykład złodziejskiej prywatyzacji w całej Polsce po 1989 r.Mafia czerwonych pająków w zmowie z tymi od Magdalenki w myśl zasady Owsiaka rubta co chceta grabi,kradnie,morduje, aby zagarnąć jak najwięcej z tego sukna(H.Sienkiewicz)Za takie czyny tylko gilotyna zaspokoi ich chciwość.
  • ~lepiej póżno niż wcale
    (2013-11-19 12:21)
    Nie chcę nikogo POmawiać ,ale mam nieodparte wrażenie że Schetyna czysci teren w platformie.Szkoda tylko że musiał go osobiście ,,dotknąć Tusk,, żeby wieloletnie brudy zaczęły wypływać na wierzch.

Może zainteresować Cię też: