CBA w siedzibie firmy CAM Media. Chodzi o polską prezydencję w UE

| Aktualizacja:

CBA przeszukało we wtorek rano siedzibę firmy Cam Media, której właściciele - według tygodnika "Wprost" - byli towarzysko powiązani z byłym ministrem transportu Sławomirem Nowakiem - ustalił portal tvn24.pl.

wróć do artykułu
  • ~niedowiary
    (2013-11-20 11:25)
    POdczerwień wszystko POdpiera wernmachtienem
  • ~bolanda
    (2013-11-20 01:15)
    Tu, już nawet NIE WARTO komentować!!! Trzeba w y j ś ć na ulicę i ROZPĘDZIĆ, tą "władzę i rząd"!!! Rozmawianie z nimi, to KOMPROMITACJA !!!
  • ~kradniemy k ł a m i e m y zabijamy
    (2013-11-19 19:25)
    no to ładne kwiatki z tym PełOwskim gangiem...poza 18 zatrzymanymi do tej pory dziś wieczorem zatrzymano kolejnych 17-tu zbójów ale jak mówiły wiadomości to wierzchołek góry lodowej i oprócz tych zatrzymanych jest kolejne skierowanie prokuratury do POLICJI o zatrzymanie 48 osób ze świecznika(departamenty ministerstw PełOwsko-ZSL-owskiego (głownie w Warszawie i Trójmieście (mateczniki PełO i ZSL)
  • ~Polsko, bądź czujna !!
    (2013-11-19 18:49)
    Ciemne moce, które zgładziły pod Smeleńskiem Elity Narodu Polskiego z Prezydentem grilluja teraz Polskiego Premiera.Znamienne, o.Rydzyk i torumńskie rozgłośniie zachowuja się BARDZO WSTRZEMIĘŹLIWIE.
    Berlin z Moskwą znowu grają starą kartą z tamtego wieku
  • ~ZBOCZONA TĘCZA
    (2013-11-19 18:24)
    CHAM MEDIA SĄ TYPOWO TUSKISTOSKIE.
  • ~mojra
    (2013-11-19 18:22)
    wszystko to, to g... prawda. chodzi o zmeczenie obywatela, badzcie madrzy, skoro nie umiecie walczyc o swoje wyjedzcie z tego chorego kraju.wierzcie mi- sa normalne kraje.pomyslcie o przyszlosci dla waszych dzieci. ja dlugo bylam patriotka, teraz mam to wszystko w d... i wyjechalam za dziecmi. i dobrze mi.paszporty mam dwa, nikt mi ch nie zabierze.
  • ~marian
    (2013-11-19 18:21)
    Kurde , znowu będzie na Jarka
  • ~wert
    (2013-11-19 18:17)
    ale czy dlaDonalda jest bezpiecznie.tam bo jego sponsorzy sa za granica!!!
  • ~sliski
    (2013-11-19 18:07)
    We wtorek doszło do zatrzymania wielu osób związanych z obecną władzą. Zatrzymani zostali zarówno ludzie związani z infoaferą, jak i "wielkim polskim sukcesem", czyli prezydencją w Unii. Według RMF FM agenci CBA przeszukali także mieszkanie byłego wiceministra spraw wewnętrznych i administracji Witolda Drożdża, związanego z Grzegorzem Schetyną.
    Wśród zatrzymanych są wiceprezes Głównego Urzędu Statycznego, pracownik Centrum Informatyki Statystycznej, naczelnik Wydziału Zamówień Publicznych w Biurze Dyrektora Generalnego Ministerstwa Spraw Zagranicznych i 15 przedstawicieli firm informatycznych
    REKONSTRUKCJA RZĄDU
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-11-19 18:06)
    ~NOWY PROGRAM EKIPY Z WEHRMACHTU:
  • ~kolektor
    (2013-11-19 18:01)
    CBA powinno także odwiedzić Totalizator,który też zlecał CAM -Media.Tam skandalem jest zmarnowanie milionów złotych na zmianę nazw i marek gier liczbowych.Wydano miliony na ekspertyzy,reklamę a spółka ma sprzedaż gorszą jak kilka lat temu.Ale prezes to człowiek rekomendowany przez Marcina Rosoła.
  • ~jan.
    (2013-11-19 17:59)
    TO WINA PIS IKACZORA___SLONCE PERU IJEGO PRZYDUPASY SA CZYSCI I WSPANIALI__IDEOWI ICH KASA NIE INTERESUJE<
  • ~`
    (2013-11-19 17:32)
    Firma zajmująca się prowokacją zbiera materiały dla prokuratury? I z białeg zrobią czarne...
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-11-19 17:26)
    krótko mówiac PO nie sprawdziło się. 7 lat poszło się ... . złodziejstwo ,złodziejstwo ,złodziejstwo .
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-11-19 17:14)
    Gazeta Polska” ujawnia aferę, która dobije PO. Unijne pieniądze w partyjnej sieci

    Co łączy byłego posła PO, syna Rywina, żonę Grada i oficera SB? Afera, którą ujawnia jutrzejsze wydanie tygodnika „Gazeta Polska”. Artykuł odsłania prawdziwy charakter rządów PO – mafijne powiązania i przekręty na skalę nieporównywalnie większą, niż pokazywały to incydenty ujawnione przez dolnośląskie „taśmy prawdy”.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-11-19 17:13)
    Tusk bezczelnie i perfidnie mnie okłamał. Obiecał mniej biurokracji, mniej urzędników, większą wolność gospodarczą, mniej korupcji i nepotyzmu, mniej niesprawiedliwego i nieobiektywnego postępowania Państwa w gospodarce. Żadna z tych obietnic nie została spełniona. Wręcz przeciwnie!
  • ~Majkiel
    (2013-11-19 17:09)
    Sprawdzić tam bilingi i wszystkie papiery ... Jakaś dziwna ta firma ,..
  • ~Gosc
    (2013-11-19 16:59)
    to dlatego Boni chce tak szybko wyjechać do Brukseli,zona to przykrywka w koncu przez ostatnie lata byl ministrem cyfryzacji
  • ~Nareszcie wychodzimy z niewoli
    (2013-11-19 16:12)
    No to jak wpuszczą Gazetę Polską na kandydatów do sejmu to dopiero dowiemy się prawdy korupcyjnej. Tam Gargasowa już wie co oni zrobili z Polską. A i Gmyz pokaże swoje paluszki prawdy. Nie mówiąc o Sakiewiczu. Piękna książka prawdy. Polecam.

    Zawrzemy Unię Węgiersko-Polską i Prezydentem Unii zostanie Orban i zrobi porządek.

    Tak mi dopomóż Bóg.
  • ~natan
    (2013-11-19 16:09)
    Ciekawe kiedy wejdzie do PARP-u

Może zainteresować Cię też: