CBA w siedzibie firmy CAM Media. Chodzi o polską prezydencję w UE

| Aktualizacja:

CBA przeszukało we wtorek rano siedzibę firmy Cam Media, której właściciele - według tygodnika "Wprost" - byli towarzysko powiązani z byłym ministrem transportu Sławomirem Nowakiem - ustalił portal tvn24.pl.

wróć do artykułu
  • ~jan.
    (2013-11-19 13:15)
    Prokuratorzy wyczuli skad wiejw wiatr --moze wreszcie zrobia porzadek z tym szambwm w wykonaniu PO--parti oszustow i zlodzieji.
  • ~gtrewa4
    (2013-11-19 13:16)
    no i mamy prawdziwy powód dymisji Nowaka...
  • ~Jan Stańczyk
    (2013-11-19 13:23)
    Jak zwykle akcja na pokaz , a winni z najwyższej półki , mający powiązania z rządem unikną kar nawet finansowych. sprawa za dwa tygodnie przycichnie. Polecenie z góry !!!
  • ~pytacz
    (2013-11-19 13:37)
    szukali oryginalu zegarka Nowaka ?
  • ~007
    (2013-11-19 13:42)
    To właściwe kto POciąga "sznurki" w CBA?
    W walce pomiędzy Tuskiem a Komorowskim używa się już całej gamy organów ścigania i sprawiedliwości. Czekam aż główni bohaterowie tj. Komorowski z Tuskiem wyjdą na otwarte POle i za pomocą sierpa i młota ustala prymat nad PO. Jak na dzisiaj wyżynanie się na wzajem zwolenników Tuska i Komorowskiego zaczyna zaglądać pod strzechy gminne i wierchuszkę głównego koryta.
  • ~gosc
    (2013-11-19 13:50)
    Czyzby wzieli sie do roboty ,czy tylko nastepna pokaz ze CBA jeszcze istnieje?

    Ciekawe kiedy wezma sie za cala ta ferajne Tuska ,zgraje przekretasow Powskich.
  • ~RKUL
    (2013-11-19 13:54)
    a te CAM coś tam to nie jest przypadkiem firma Nowaka Sławka, niesłusznie oskarżanego o podrabianie zegarów?
  • ~koki
    (2013-11-19 13:58)
    ... nic nie znaleźli, bo wejście CBA było znakomicie przygotowane...! CAM media kryte grubą kołdrą, współptaca jedynie z rządem i 'państwem'. to oczywiste, że się pan Nowak wyślizga. zrzeknięcie się immunitetu ustawione, medialne i z fanfarami pan Nowak powróci na salony i do pracy w ministerstwie. jest tak dobry ze swoimi koneksjami, ze jego przyszłe zatrudnienie rozważa prezes dzisiejszej opozycji
  • ~Zielona Wsypa
    (2013-11-19 14:05)
    "To oznacza, że prokuratorzy i agenci CBA badają rolę przełożonych Andrzeja M., czyli wiceministra Witolda Drożdża oraz wicepremiera i ministra spraw wewnętrznych Grzegorza Schetyny. Obaj zdecydowali o utworzeniu CPI i powierzeniu kierowania tą instytucją prowadzącą przetargi na e-administrację Andrzejowi M."
  • ~wiesio13 bicz na pisiory
    (2013-11-19 14:11)
    Niewinni w PO wystap...nie ma, a gdzie sa ,w PIS
  • ~ciekawe rzeczy
    (2013-11-19 14:26)
    Czy to jest to drugie dno w sprawie Nowaka? Jeśli tak ,to czekam na trzecie.
  • ~stęskniony
    (2013-11-19 14:30)
    Rywin wróć!
  • ~czekam na ciąg dalszy
    (2013-11-19 14:30)
    Czekam na ujawnienie kolejnej afery która działa sie w małopolsce.Zaangażowani są w to pan Sowa ,pani Grad i inni...To jest dooopiero afera.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-11-19 14:31)
    Afery...
    PIS
    Ile glodnych dzieci mozna za to leczyc i nakarmic ?
    ochrona kaczynskiego 120000 zl miesiecznie to 1440000 rocznie
    czego boi sie mlaskajacy impotent ?

    Kwitow o kablowaniu za komuny ?

    srebrny uklad !
    Srebrna
    Budynki SREBRNA-ej, zostaly przekazane przed laty Fundacji Solidarnosc.
    Dzisiaj sa juz zawlaszczone... przez PIS .
    Pamietam jak przed laty Prezydent Warszawy
    Pani Gronkiewicz obiecywala, wyjasnienie tego przekretu. Dzisiaj dowiadujemy sie,
    ze Cesarz ma klawe zycie. Dla maluczkich nazywa sie PRAWY I SPRAWIEDLIWY.
    http://polska.newsweek.pl/prawo-i-sprawiedliwosc--srebrny-uklad,95151,1,1.html
  • ~kizia
    (2013-11-19 14:34)
    bo tuskowa chce na prezydentową !!!
  • ~dość kłamstw
    (2013-11-19 14:40)
    Ree czekamy na ciąg dalszy.Jutro w ,,Dzienniku Polskim ukaże się w tej sprawie artykuł.Prawdopodobnie zamieszane są w tę aferę znane osoby z małopolski i POlski ogólnie.
  • ~sam
    (2013-11-19 14:53)
    RUDA FERAJNA ...przyśpiesza.
  • ~der
    (2013-11-19 14:56)
    RUDYM szkodnikom nie pomogą już jak dotychczas głosy ubeków, esbeków,
    komunistycznych degeneratów i przestępców.
  • ~drwal
    (2013-11-19 14:57)
    ---cygara, alkohol, Panny jacy politycy takie Panstwo i tyle. Za duzo pieniadzy maja.
  • ~GAMA
    (2013-11-19 14:59)
    Ale ten Kaczyńki z całym PISem są mściwi. Nie dają spokojnie porządzić krajem zaszczutej platformie. A zostało jeszcze trochę do skradzenia.

Może zainteresować Cię też: