CBA w siedzibie firmy CAM Media. Chodzi o polską prezydencję w UE

| Aktualizacja:

CBA przeszukało we wtorek rano siedzibę firmy Cam Media, której właściciele - według tygodnika "Wprost" - byli towarzysko powiązani z byłym ministrem transportu Sławomirem Nowakiem - ustalił portal tvn24.pl.

wróć do artykułu
 • ~stęskniony
  (2013-11-19 14:30)
  Rywin wróć!
 • ~`
  (2013-11-19 17:32)
  Firma zajmująca się prowokacją zbiera materiały dla prokuratury? I z białeg zrobią czarne...
 • ~Nareszcie wychodzimy z niewoli
  (2013-11-19 16:12)
  No to jak wpuszczą Gazetę Polską na kandydatów do sejmu to dopiero dowiemy się prawdy korupcyjnej. Tam Gargasowa już wie co oni zrobili z Polską. A i Gmyz pokaże swoje paluszki prawdy. Nie mówiąc o Sakiewiczu. Piękna książka prawdy. Polecam.

  Zawrzemy Unię Węgiersko-Polską i Prezydentem Unii zostanie Orban i zrobi porządek.

  Tak mi dopomóż Bóg.
 • ~Prywatyzacja Przedsiębiorstwa "KolTram" -
  (2013-11-19 16:01)
  - przekręt na 80 mln !

  "Przyszliśmy tu po to, by zawiadomić prokuraturę o możliwości popełnienia przestępstwa korupcji, polegającego z grubsza na tym, że spółkę Skarbu Państwa przechwycił pośrednik, kupił tę spółkę za 20 mln zł, a odsprzedał ją za 96 mln zł. Jak łatwo policzyć, Skarb Państwa stracił na tej operacji 76 mln zł" - powiedział rzecznik TR Andrzej Rozenek na wspólnej konferencji prasowej z posłem Arturem Górczyńskim przed siedzibą Prokuratury Generalnej w Warszawie.
  Według Rozenka, "za tym kryją się ludzie powiązani z Platformą Obywatelską, konkretnie powiązani z baronem śląskim PO z panem ministrem Tomaszem Tomczykiewiczem". Tomczykiewicz jest wiceministrem gospodarki i szefem śląskiej Platformy.
  Rozenek, pytany o szczegóły zawiadomienia powiedział, że są w nim wymienione konkretne nazwiska, a także wskazana publikacja tygodnika "Nie" nt. prywatyzacji spółki Koltram. Dopytywany, jakie to nazwiska, odparł: "są to znajomi, współpracownicy pana ministra Tomczykiewicza, ludzie pozatrudniani w Towarzystwie Finansowym Silesia, są to wszystko osoby ściśle powiązane z Platformą Obywatelską".
  W doniesieniu politycy TR powołali się na publikację "Nie" pt. "Platforma bogatych obywateli". "Z treści artykułu można domniemywać, że prominentni działacze Platformy Obywatelskiej z wiceministrem gospodarki, posłem na Sejm Tomaszem Tomczykiewiczem na czele - niebezinteresownie - zataili fakt udziału pośrednika przy prywatyzacji wymienionej na wstępie dochodowej państwowej spółki (Koltram)" - napisali politycy TR w doniesieniu.
  Tygodnik "Nie" pisał m.in., że prezesem TF Silesia był Wojciech Bańkowski. "Człowiek oczywiście z nadania Platformy Obywatelskiej, konkretnie - na Śląsku nic się nie dzieje bez wiedzy pana ministra Tomczykiewicza" - mówił Rozenek na październikowej konferencji prasowej, gdy zapowiadał złożenie zawiadomienia. "Usługi dla tego Towarzystwa Finansowego Silesia świadczy kancelaria prawna Feliks i Korga. Pan Jerzy Feliks, ten mecenas, który świadczył te usługi, jednocześnie był prawnikiem i ekspertem komisji ds. rozwikłania śmierci pani Barbary Blidy, komisji, w której zasiadał Tomasz Tomczykiewicz, i był jego bezpośrednim ekspertem" - tłumaczył wówczas Rozenek.
  Relacjonował, że spółka Koltram najpierw została sprzedana francuskiej firmie Cogifer za 96 mln zł, jednak przetarg został następnie unieważniony, a Koltram kupiła spółka Aktivo za 20 mln zł. "Współwłaścicielem spółki Aktivo jest Jerzy Feliks, czyli ten mecenas, o którym mówiłem oraz pani Dorota Bańkowska, żona pana Bańkowskiego, prezesa TF Silesia" - tłumaczył wtedy Rozenek.
  "Co się dzieje dalej? Firma Aktivo należąca do pana Feliksa i pani Bańkowskiej sprzedała następnie Koltram firmie Kolbet za 96,5 mln. Czyli, proszę państwa, pośrednik w tej transakcji wziął na czysto 76,5 mln zł" - podkreślił Rozenek".

  http://niezalezna.pl/48457-gazeta-polska-ujawnia-afere-ktora-dobije-po-unijne-pieniadze-w-partyjnej-sieci
 • ~Gosc
  (2013-11-19 16:59)
  to dlatego Boni chce tak szybko wyjechać do Brukseli,zona to przykrywka w koncu przez ostatnie lata byl ministrem cyfryzacji
 • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
  (2013-11-19 14:31)
  Afery...
  PIS
  Ile glodnych dzieci mozna za to leczyc i nakarmic ?
  ochrona kaczynskiego 120000 zl miesiecznie to 1440000 rocznie
  czego boi sie mlaskajacy impotent ?

  Kwitow o kablowaniu za komuny ?

  srebrny uklad !
  Srebrna
  Budynki SREBRNA-ej, zostaly przekazane przed laty Fundacji Solidarnosc.
  Dzisiaj sa juz zawlaszczone... przez PIS .
  Pamietam jak przed laty Prezydent Warszawy
  Pani Gronkiewicz obiecywala, wyjasnienie tego przekretu. Dzisiaj dowiadujemy sie,
  ze Cesarz ma klawe zycie. Dla maluczkich nazywa sie PRAWY I SPRAWIEDLIWY.
  http://polska.newsweek.pl/prawo-i-sprawiedliwosc--srebrny-uklad,95151,1,1.html
 • ~Majkiel
  (2013-11-19 17:09)
  Sprawdzić tam bilingi i wszystkie papiery ... Jakaś dziwna ta firma ,..
 • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
  (2013-11-19 17:13)
  Tusk bezczelnie i perfidnie mnie okłamał. Obiecał mniej biurokracji, mniej urzędników, większą wolność gospodarczą, mniej korupcji i nepotyzmu, mniej niesprawiedliwego i nieobiektywnego postępowania Państwa w gospodarce. Żadna z tych obietnic nie została spełniona. Wręcz przeciwnie!
 • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
  (2013-11-19 17:14)
  Gazeta Polska” ujawnia aferę, która dobije PO. Unijne pieniądze w partyjnej sieci

  Co łączy byłego posła PO, syna Rywina, żonę Grada i oficera SB? Afera, którą ujawnia jutrzejsze wydanie tygodnika „Gazeta Polska”. Artykuł odsłania prawdziwy charakter rządów PO – mafijne powiązania i przekręty na skalę nieporównywalnie większą, niż pokazywały to incydenty ujawnione przez dolnośląskie „taśmy prawdy”.
 • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
  (2013-11-19 17:26)
  krótko mówiac PO nie sprawdziło się. 7 lat poszło się ... . złodziejstwo ,złodziejstwo ,złodziejstwo .
 • ~jan.
  (2013-11-19 17:59)
  TO WINA PIS IKACZORA___SLONCE PERU IJEGO PRZYDUPASY SA CZYSCI I WSPANIALI__IDEOWI ICH KASA NIE INTERESUJE<
 • ~HUTNIK
  (2013-11-19 16:01)
  CAM MEDIA DOKŁADNIE SPRAWDZIĆ WE WSZYSKICH URZĘDACH ICH FAKTURY Z POCZTO WŁŁAĄĄCZNIE
 • ~kolektor
  (2013-11-19 18:01)
  CBA powinno także odwiedzić Totalizator,który też zlecał CAM -Media.Tam skandalem jest zmarnowanie milionów złotych na zmianę nazw i marek gier liczbowych.Wydano miliony na ekspertyzy,reklamę a spółka ma sprzedaż gorszą jak kilka lat temu.Ale prezes to człowiek rekomendowany przez Marcina Rosoła.
 • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
  (2013-11-19 18:06)
  ~NOWY PROGRAM EKIPY Z WEHRMACHTU:
 • ~sliski
  (2013-11-19 18:07)
  We wtorek doszło do zatrzymania wielu osób związanych z obecną władzą. Zatrzymani zostali zarówno ludzie związani z infoaferą, jak i "wielkim polskim sukcesem", czyli prezydencją w Unii. Według RMF FM agenci CBA przeszukali także mieszkanie byłego wiceministra spraw wewnętrznych i administracji Witolda Drożdża, związanego z Grzegorzem Schetyną.
  Wśród zatrzymanych są wiceprezes Głównego Urzędu Statycznego, pracownik Centrum Informatyki Statystycznej, naczelnik Wydziału Zamówień Publicznych w Biurze Dyrektora Generalnego Ministerstwa Spraw Zagranicznych i 15 przedstawicieli firm informatycznych
  REKONSTRUKCJA RZĄDU
 • ~wert
  (2013-11-19 18:17)
  ale czy dlaDonalda jest bezpiecznie.tam bo jego sponsorzy sa za granica!!!
 • ~marian
  (2013-11-19 18:21)
  Kurde , znowu będzie na Jarka
 • ~mojra
  (2013-11-19 18:22)
  wszystko to, to g... prawda. chodzi o zmeczenie obywatela, badzcie madrzy, skoro nie umiecie walczyc o swoje wyjedzcie z tego chorego kraju.wierzcie mi- sa normalne kraje.pomyslcie o przyszlosci dla waszych dzieci. ja dlugo bylam patriotka, teraz mam to wszystko w d... i wyjechalam za dziecmi. i dobrze mi.paszporty mam dwa, nikt mi ch nie zabierze.
 • ~ZBOCZONA TĘCZA
  (2013-11-19 18:24)
  CHAM MEDIA SĄ TYPOWO TUSKISTOSKIE.
 • ~Polsko, bądź czujna !!
  (2013-11-19 18:49)
  Ciemne moce, które zgładziły pod Smeleńskiem Elity Narodu Polskiego z Prezydentem grilluja teraz Polskiego Premiera.Znamienne, o.Rydzyk i torumńskie rozgłośniie zachowuja się BARDZO WSTRZEMIĘŹLIWIE.
  Berlin z Moskwą znowu grają starą kartą z tamtego wieku

Może zainteresować Cię też: