Partia rosyjskiego wicepremiera wzywa do bojkotu polskich towarów

| Aktualizacja:

"Kretynów należy bojkotować" - w tak niewybrednych słowach do bojkotu polskich towarów wzywa nacjonalistyczna rosyjska partia Rodina - podaje RMF FM.

wróć do artykułu
  • ~ewa35
    (2013-11-22 22:45)
    ale manipulacja Pan Rogozin nigdy czegos takiego by nie powiedzial Ale sprytnie podsuwa sie nam ze ten temu a ten tamtemu i td Alez jestesmy manipulantami I dziwicie sie ze mogl KTOS jednak tak poiedziecZ/
  • ~xyz
    (2013-11-21 14:29)
    A pracownicy rosyjskiej ambasady i FSB czytają te wpisy i mają zabawę (i argumenty) jako mało wykształconym i łatwo dającym się podpuszczać jesteśmy narodem, że sami tak sobie skaczemy do gardeł po wypowiedzi Rogozina. Nacjonaliści są i w Rosji i w Polsce, podobnie z innymi wariatami.
  • ~wyborca
    (2013-11-21 09:01)
    Gdzie tez jest miłośnik rosjan Komorowski???
  • ~gwto
    (2013-11-21 07:40)
    Pan Rogozin jątrzy bo nie ma wyobraźni i napuszcza nas na Rosję żebyśmy ją rozwalili tak jak wcześniej Związek Radziecki.
  • ~motek
    (2013-11-21 07:34)
    To takie ruskie PiSdy.
  • ~Włodzimierz Sz
    (2013-11-21 06:24)
    Czy mój rodak chce zza setkę kretynów ukarać ciały Polskij naród? Z ostanowić handel ? Bojkotować polski towary? Nie przyjmować rządowy przebaczenia?
    Estem rosyjskim nacionalistiem , ale nie widzę w Poliakach wróga i zawstydzionym estiem od takiego kretyństwa. Panie Rogozinie, czy nie mógł by być taki uprzejmy i dać komandu swojim chłopakam szukać wragów w innych mijescach.
  • ~sigg666999
    (2013-11-21 05:20)
    To, ze Polacy sa narodem kretynow zauwazyl juz Pilsudski, wiec nie ma co sie na Rogozina obrazac choc nieprzyjemna prawda, jak zwykle, boli. Przeciez to oczywiste dla kazdego kto zobaczyl jak dzialaja rzady w krajach demokratycznych Zachodu, ze Polska rzadza nieudolni ignoranci, a najgorsze jest to, iz tzw. opozycja, ktora pewnie przejmie wladze po nastepnych wyborach to banda jeszcze wiekszych matolkow i swirow.
  • ~kolega
    (2013-11-21 05:01)
    Nareszcie ktos jasno i odwaznie sformuowal, to co mysla o Polakach Rosjanie !
  • ~młody lewicowiec
    (2013-11-20 22:21)
    Za dużo wódeczki towarzyszu.
  • ~CEPY !!!!
    (2013-11-20 21:55)
    ,,,TYLKO DLA ROSJI === WÓDKA PO 2 ZŁ...ZA O,5 LITRA ...

    DARMOWE FAJKI I DZIAŁKA AMFY !!! ,,, TO W NASZYM INTERESIE ...

    == WÓWCZAS PRZESTANA ISTNIEĆ JAKO NARÓD ,,,!!! ,,,

    BRAK DZIECI...CHOROBY...KORUPCJA --- TO ICH WYKOŃCZY...!!!
  • ~Wiesio 13 bicz na PISiory
    (2013-11-20 21:54)
    ~GANZ KLAR2013-11-20 21:29
    Ja ci ruska qooorvo dam zarz dług...
  • ~VON
    (2013-11-20 21:52)
    ,,,??...JAKIE STRATY...???...U NICH CZŁOWIEK TO ...ZERO...

    === A NASZE STRATY ... A MORDOWANIE POLAKÓW...???

    CI ZŁODZIEJE KRADLI WSZYSTKO...BANDA OBSZARPAŃCÓW...!!!

    ,,,NARÓD PIJAKÓW...ZŁODZIEI...=== OBY NARKOMANÓW !!!
  • ~GroblinNH
    (2013-11-20 21:28)
    Leżę w ******* liżę rany,
    Wtem menel wpada zastrachany:
    - Idą Ruskie! - woła - ale od zachodu!
    - Cóżeś taki niespokojny?
    Może to już koniec z narodem wojny!
  • ~ddf
    (2013-11-20 21:18)
    co ten kacap wygaduje
  • ~CHRABIA
    (2013-11-20 21:05)
    ,,,GDYBY BYŁA ZGODA W NARODZIE W WIEKU --- XV II ...

    === I MĄDRE ELITY --- TO DZIŚ RUSEK BY NAM CZYŚCIŁ BUTY...

    --- I PRACOWAŁ NA POLAKA ZA MISKĘ KARTOFLI Z OKRASĄ !!!

    ALE POLSKIE BYDŁO - ARYSTOKRACI --- SPRZEDALI KRAJ I NARÓD RP...
  • ~inteligencja inaczej?
    (2013-11-20 19:50)
    Dmitrij Rogozin powiedział: "Za spalenie budki z Hot-Dog w Warszawie to USA wyśle lotniskowce do Gdańska." ,"Za spalenie budki przed ambasadą Rosja wyśle czołgi na Warszawę".
    A Tusk myślał że może spalić budkę pod Rosyjską ambasadą a ruscy nie wystrzelą rakiet atomowych w Polskę. Pomylił się.:)
  • ~tele-wic
    (2013-11-20 19:16)
    A ten co? Dzięki pierestrojce mógł kupić sobie pierwszy w życiu garnitur i krawat. Przez lata wstarczały mu walonki, kufajka, czapka uszanka i odpadki wyzbierane na śmietnikach.
    A teraz takie panisko i mentor po wypiciu samogonczika musztardówką. Kacapskie bałwany, zasr... ni krasnoarmiejcy.
    Stalin popełnił dwa życiowe błędy, pokazał ruskim sołdatom Jewropę i Europie ruskich. Teraz mamy rezultaty, azjatycką dzicz na salonach.
  • ~hehe
    (2013-11-20 18:21)
    "Kretynów należy bojkotować" - no wlasnie, po co wiec pisac o ruskich, sfrustrowanych i zakompleksionych, zasciankowych kretynach.
  • ~Pol
    (2013-11-20 18:17)
    Odwalcie sie ruskie matoly od Polski I Polakow a zjmijcie sie wlasnym szambem.
  • ~czosnek
    (2013-11-20 18:00)
    Pies go pier...

Może zainteresować Cię też: