Partia rosyjskiego wicepremiera wzywa do bojkotu polskich towarów

| Aktualizacja:

"Kretynów należy bojkotować" - w tak niewybrednych słowach do bojkotu polskich towarów wzywa nacjonalistyczna rosyjska partia Rodina - podaje RMF FM.

wróć do artykułu
  • ~kozik
    (2013-11-20 10:47)
    Przyjdźcie kałmuki, to wasze ścierwo znowu użyźni świętą polską ziemię.
  • ~momo
    (2013-11-20 10:57)
    Kolejny prosty rusek bez szkoły
  • ~Kretyn i nierusofob
    (2013-11-20 11:03)
    A ja Rosjan bardzo lubię. W każdym narodzie są debile, więc tak właśnie traktuję wypowiedź tego pana.
  • ~Jurek M
    (2013-11-20 11:07)
    Cóż może szczekać ,najlepiej niech szczeka do księżyca. Ruskie durnie mogą nam skoczyć wiecie gdzie??
  • ~red.
    (2013-11-20 11:10)
    Ruski prowokują konflikt. Mogą nam skoczyć na dysze, jesteście żałośni
    Straszenie niczego nie załatwi.l.
  • ~f---
    (2013-11-20 11:13)
    trzeba potroić wydatki na super nowe uzbrojenie a im się bacznie przyglądać ---
  • ~fPiSdu !
    (2013-11-20 11:15)
    na gołą klatę z Jarkiem Kłamczńskim powinien się sprawdzić
  • ~fPISdu
    (2013-11-20 11:41)
    Oczywiście jak bieda w kraju mnogo dzieci głoduje to są u nas niezbendne towary tansze
  • ~simply
    (2013-11-20 11:42)
    Każdy kraj ma jakiś kretynów; My mamy swoich, a Rosjanie swoich. Najlepiej ich nie słuchać
  • ~fPISdu
    (2013-11-20 11:42)
    Nie wspomne o dorosłych i emerytach
  • ~fPiSdu !
    (2013-11-20 11:45)
    święte słowa panie Rogozinie
    "Kretynów należy bojkotować"
    Rogozinie ty kretynie ...
  • ~heh
    (2013-11-20 11:57)
    Niech kupują towary chińskie...
  • ~dziadek
    (2013-11-20 11:59)
    Rusofob = J. Kaczyński
  • ~bodzio
    (2013-11-20 12:07)
    Donek nas ..obroni :)))
  • ~dziadek
    (2013-11-20 12:08)
    No cóż - niech dalej idioci okupują budynek polskiego Ministerstwa Gospodarki. Hołubmy kretynów.
  • ~Konrad Wallenrod
    (2013-11-20 12:19)
    Rosjanin w koncu powiedzial oczywista prawde a to debili zabolalo.W koncu nie znacie absolutnie prawdziwej historii Polski,nie macie pojecia co przeszedl narod rosyjski w czasie komuny i wojny z faszystowskimi Niemcami.Dzisiaj jest inna generacja ludzi,jakos Rosjanie wyszli z naszego kraju i jakie macie w koncu dzisiaj po latach osiagniecia ?.Armia ,zostal tylko po niej symbol,przemysl w rozkladzie,zadnych osiagniec technologicznych.Zacofanie na wszystkich frontach,macie tylko wysokie mniemanie o sobie a to jest wlasnie idiotyzm.Z czym wy chcecie pojsc na Rosje,nawet porzadnych widel i kos nie macie ,ciemniaki.Tragedia jest to, ze w szkolach nie pokazuja na lekcjach historii dokumentalnych filmow z okresu drugiej wojny swiatowej.Wrzesien w 1939 roku byl pokazem,calej waszej durnoty,moi wujowie i stryjowie nie mieli czym walczyc nie mowiac juz o tym ,ze dowodcy znikli razem z pieknym rzadem.Gdyby nie bohaterski narod rosyjski dzisiaj nie byloby nas na forum.Komunizm dokonal wielkich zbrodni nie tylko na naszym narodzie ale takze na rosyjskim ,ukrainskim i wielu innych,to bylo ponad 30 milionow istnien ludzkich.Ktos w koncu w Polsce powinien uczyc prawdy historycznej mlodziez,a nie zmodyfikowana historie przez Opus Dei i kolejne uzaleznione od niej rzady,a ta jest sila motoryczna powstania rusofobii,antysemityzmu i nienawisci wszystkich naszych sasiadow.Wspolczuje D.Tuskowi,chociaz mam inna od niego orientacje polityczna ,to uwazam ,ze ten czlowiek ma stale rzucane klody pod nogi przez swolocz fanatykow,pozbawionych realnych ocen procesow dziejowych i obecnej rzeczywistosci.Powiedzialem wam prawde i ja obiektywne mam powody aby ziac nienawiscia do Rosji,ale czasy sie zmienily,i sa nastepne pokolenia ludzi,nie mozna sie upajac historia ,ktora i tak niczego narodu polskiego jak dotad nie nauczyla.Co tu zreszta wspominac o historii,wy nawet podstaw nauki biblijnej nie znacie.W swietle prawdziwego drugiego przykazania Bozego a jest ono w Biblii Tysiaclecia,jestescie neo poganami.Mozecie sami to sprawdzic.Ksiega Wyjscia rozdzial 20 wiersz 4-6 ,Ksiega Powtorzonego Prawa rozdzial 5 wiersz 8-10 i rozdzial 4 wiersz 10-20.List do Rzymian rozdzial 1 wiersz 18-32.List do Galatow rozdzial 4 wiersz 4-7 i rozdzial 1 wiersz 7-9.Ew.sw.Lukasza rozdzial 1 wiersz 46-47.List do Rzymian rozdzial 3 wiersz 23-25.Pierwszy list do Tymoteusza rozdzial 2 wiersz 5-6.Prosze udowodnic mi klamstwo !.
  • ~jura depardieu
    (2013-11-20 12:47)
    Polscy patrioci chodzą w koszulkach made in CHRL
  • ~GroblinNH
    (2013-11-20 12:53)
    RUSKIE ANIOŁY CZEKAMY!
    KATYŃ PAMIĘTAMY!
    Podziw budzi, że rządząca Polską ekipa tak jawnie, tak bezwzględnie występuje przeciwko polskim interesom. Zdumienie budzi, że miliony polskich obywateli akceptują „piątą kolumnę” we władzy i w mediach. Powtarzam: Polacy, jesteśmy sami we wszechświecie! Wszystkie zagraniczne trybunały będą zawsze przeciwko nam. Musimy powołać własny Trybunał Praw Polaka i to jak najszybciej, zanim odbiorą nam wszystkie prawa, a szczególnie prawo do prawdy.
  • ~Pawełek
    (2013-11-20 12:53)
    Rusofob = tusko matoł
  • ~lis