Tak podsłuchują Rosjanie. Kluczowe polskie urzędy zagrożone

| Aktualizacja:

Nie tylko NSA podsłuchuje, kogo się da. Rosyjski wywiad także jest w stanie wyłapać wszystko, co dzieje się w promieniu kilometra od ambasady Rosji. A mieszczą się tam siedziby kluczowych polskich urzędów.

wróć do artykułu
  • ~marian
    (2013-11-21 06:58)
    gdyby putin byl tak wielkim przyjacielem tuska jak twierdzi ciemięzona opozycja,to by opublikował rozmowę braci kaczyńskich i sprawa katastrofy smoleńskiej bylaby pozamiatana.
  • ~BBN DO ROBOTY
    (2013-11-21 06:58)
    WYŚLIJCIE DO NICH OLBRYCHSKIEGO I GRUDNIA, ŻEBY ZAPROWADZILI PORZĄDEK .
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-11-21 07:08)
    Poza tym maja agenta Rydzyka i towariszcza prezesa PIS Klamczynskiego zbawa,
    oni tez dla nich dzialaja jak Targowica !
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-11-21 07:09)
    Rosjanie smieja sie :
    Polska armia sluzyla kiedys do obrony granic a teraz sluzy do mszy!
    Co ma wojsko polskie?
    Wojsko polskie ma sie modlic! i dawac zadka kapelanom sukienkowym.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-11-21 07:14)
    Ryżawy z Bólem muszą przeprosić ruskom swołocz za to że są podsłuchiwani . Na kolana psy przed panem Putinem !!!
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-11-21 07:16)
    Tak się bawią Polską

    platformiści! Wyprowadzają Polskę na manowce!
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-11-21 07:20)
    Rudy tusk to zdrajca i zamachowiec !!!
  • ~sklave
    (2013-11-21 07:22)
    Podobno dla bezpieczeństwa kluczowe urzędy znajdują się w jednym miejscu.
    No a nasz J23 i Czterech Pancernych nie mogą temu zaradzić.
    Gdybyśmy mieli jeszcze jednego Kalosa i Rudego to sami bez pomocy Rosjan wygralibyśmy wojnę.
    A w PO od kilku dni krzyczą: Ratuj się kto może. Nogi za pas i chodu!
    Foto na stronie: http://sklave.manifo.com/smieszne-zdjecia
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-11-21 07:26)
    Tussk i jego banda powinni SIEDZIEC za kratami jako ci ktorzy zniszczyli nasz kraj yak, ze nsze dzieci beda parobkami u naszych brai z Unii ! Jeszcze kilka lat i sie o tym przekonacie.
  • ~Tofik
    (2013-11-21 07:31)
    re~marian2013-11-21 06:58
    Gdybyś nie zamienił się na mózg z własnym fiutem, może czasem byś pomyślał, nie POmyślał.
  • ~re: ~Wiesio13 bicz na PISmatołki2013-11-21 07:20
    (2013-11-21 07:32)
    to prawda.
    A jarek to cyngiel i agent Putina
    (zresztą najlepiej opłacany w Polsce)
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-11-21 07:33)
    Oszuście z Kaszub musisz Odejść!!! On powinien skończyć przed Trybunałęm stanu i powinien zostać skazany z zdradę naszej ojczyzny na dożywotnie ciężkie roboty.
  • ~Tofik
    (2013-11-21 07:35)
    jestem, szują podpie-rd-alaczem, chamem, prostakiem, gnidą, złodziejem, malwersantem a moją organizacją jest PiS
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-11-21 07:36)
    Polski przemysl sprzedany,banki sprzedane.Polska zapozyczona na bilion . Gdzie sa te pieniadze? Przeciez Kowalski mieszkanie kupil zapozyczajac sie wraz z malzonka .Jackowski wybudowal dom z kredytu a Wacek kupil samochod na splaty. Spoleczenstwo tego Biliona nie widzialo na oczy. Zlodzieje!!! Pytam ,gdzie sa pieniadze???
  • ~re:~Tofik2013-11-21 07:31
    (2013-11-21 07:36)
    a ty masz jeszcze fiuta?
    czy dałeś sobie już obciąć?
    i to razem z jajami?
  • ~re Tofik
    (2013-11-21 07:37)
    Czys ty sie chlopie z choojeem na lby pozamienial? Twój Kaczynski to zaglada dla Polski
    jako kraju demokratycznego. Jesli tak koniecznie pragniesz totalitaryzmu jedz na Bialorus
    albo do Korei Pln.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-11-21 07:37)
    tuSSkoMOr - lek przeciwko polskości made charaszo, targowica za merkelowe jurgielty !!!
  • ~Niepokorny
    (2013-11-21 07:38)
    Prezes PIS
    Klamczynski,niezwykle ohydna postac zyjaca za nieswoje pieniadze.
    Sluzaca rosjanom i klekajaca przed watykanem.
    Zrobi wszystko by zdradzic POLSKE!!!
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-11-21 07:39)
    Rudzielcu!Chcesz zrobić coś dobrego dla Polski?Wejdź na komin,który ostatnio malowałeś i zrób sobie odlot(oczywiście bez zabezpieczeń!).
  • ~re: ~Wiesio13 bicz na PISmatołki2013-11-21 07:14