Tak podsłuchują Rosjanie. Kluczowe polskie urzędy zagrożone

| Aktualizacja:

Nie tylko NSA podsłuchuje, kogo się da. Rosyjski wywiad także jest w stanie wyłapać wszystko, co dzieje się w promieniu kilometra od ambasady Rosji. A mieszczą się tam siedziby kluczowych polskich urzędów.

wróć do artykułu
  • ~J58
    (2013-11-21 08:29)
    Paru "nielegałów" FSB się odezwało.
  • ~Dama Pik
    (2013-11-21 11:58)
    re ~solidaruch2013-11-21 11:31

    no właśnie
  • ~Zgredek
    (2013-11-21 09:55)
    To przecież normalne. USA i Federacja Rosyjska naśladują agentów Watykanu. Ale są lepsi niż oni. To służby są powiązane z operatorami komórkowymi i ich lobbyści już dawno spowodowali wniesienie stosownych zmian w naszym prawie. Agenci Watykanu zdominowali oświatę, w Sejmie po zakładali stosowne komisje i zespoły parlamentarne a poddani agentów Watykanu z Sobecką i wieloma posłami z innych partii służą za obietnice poparcia w wyborach. Demokracja w I Rzeczypospolitej też była wynaturzona - bo jako naród kierujemy się doraźną korzyścią i bez serca ostatnią kromkę chleba drugiemu wyrwiemy aby rzucić ją ptakom - sami mamy dosyć.
  • ~~benek
    (2013-11-21 09:58)
    Dodajcie do tego ,że Rosjanie używają zakamuflowanych wozów pelengacyjnych rozstawionych w różnych częściach miasta i przeważnie stoją w pobliżu studzienek telekomunikacyjnych i skanują transmisje w światłowodach i pewnie dlatego wyszła afera korupcyjna związana z przejęciem Małopolskiej Sieci Szerokopasmowej bo wtedy nie trzeba stać nad studzienkami.
  • ~ubawiony
    (2013-11-21 10:09)
    Czy Bronek już przeprosił Rosjan za to, że niektóre jego rozmowy mogą nie być dobrze słyszalne dla agentów Putina?
    Może w ramach przyjaźni należy umieścić wszystkie polskie urzędy blisko ambasady rosyjskiej?
  • ~dex
    (2013-11-21 10:10)
    To jest dowód na to, że ekipę Tuska należy wyp...ć i postawić przed sądem za zdradę stanu.
  • ~pzpr
    (2013-11-21 10:14)
    jak polaczki sobie nie radzą i w republice jest rozpierducha,to trzeba uruchomić wreszcie szerokie tory w kierunku Sybiru !!!
  • ~ddg
    (2013-11-21 10:19)
    wybudować koło bramy do ambasady na wysokim słupie szczekaczki i napier... cały dzień peany na cześć putina, stalina aż im uszy spuchną
  • ~lis
    (2013-11-21 10:20)
    Dlatego też Prezydent Komorowski wybrał za siedzibę Belweder. Rosjanie maja duzo lepszy podsłuch niz by mieli z Pałacu Prezydenckiego. Jak wiadomo Prezydent Komorowski bał sie raportu WSI nawet gotowy był za niego zapłacic. Śp. Prezydent Lech Kaczyński do końca 2010 roku miał zdecydować się czy raport upublicznić. Wtedy miały być wybory na prezydenta i komorowski własnie się upublicznienia na swoj temat przestraszył. mógłby przegrac z kretesem.Jego celem było pozbyć się L/ kaczyńskiego co wielokrotnie w swoich wypowiedział dawał do zrozumienia
  • ~ubawiony gronkowcem
    (2013-11-21 10:25)
    Hoho, Proniemiecki Dziennik podaje fakty o działalności Moskwy w Warszawie?
    Czyżby zaiskrzyło na linii niemiecka partia Tuska i rosyjska partia Bula?
  • ~krolewnascieszka
    (2013-11-21 10:52)
    Podsłuch Łazienek - to Skandal!
  • ~Dama Pik
    (2013-11-21 11:15)
    wyrzucić psubratów za rogatki
  • ~kombinator
    (2013-11-21 11:24)
    NCK utrudni wywiad obcym, pod warunkiem, że w jego szeregach nie znajdzie sie ktoś podrzucony, lub z piątej kolumny. Cały czas przypomina mi sie Łódzkie CBŚ w którym pracowali kolesie z mafii. A Rosjanie podsłuchują nie tylko góra, oni podobno, jak nikt na świecie, potrafia zatrudnić konstrukcje BETONOWE i rurowe. Można zrobic zwykłe doswiadczenie z udziałem kawałka ptęta stalowego i uchwytu drewnianego wydrążonego. Sprawdźcie sami jak dobrze przenoszą sie wszelkie dźwięki.
  • ~solidaruch
    (2013-11-21 11:31)
    Rosjanie zawsze podsluchiwali i zawsze beda podsluchiwali, bo to lezy w rosyjskiej mentalnosci. Prekursorem carskiej ochrany, ktora podsluchiwanie rozwinela do obecnych standerdow, byl niejaki Maluta, ktory pracowal dla cara Iwana Groznego. Maluta nie mial obecnej technologii, wiec poslugiwal sie tylko siatka donosicieli. Roznica miedzy Rosja , a obamskimi USA jest taka, ze Rosja nie usiluje stroic sie w piorka przyjaciol panstw, ktore Rosja podsluchuje, a obamskie USA chetnie przedstawiaja sie jako takich panstw przyjaciele. Najbardziej bezczelnie zachowal sie byly szef CIA, ktory po skandalu podsluchowym w RFN udzielil wywiadu w Deutschland Funk, w ktorym oswiadczyl, ze podsluchiwanie promuje wzajemne zrozumienie i dlatego jest waznym elementem dobrej wspolpracy.
  • ~historyk
    (2013-11-21 11:36)
    Rosjanie podsluchuja od czasoqw Iwana Groznego, ale przynajmniej nie twoerdza - tak jak obamskie USA - ze sa dobrymi demokratami.
  • ~agent - NIE RUSKI!
    (2013-11-21 11:40)
    Coscie sobie POlaczki wybraly - to i macie - POwodzonka!

    Niech nam zyje i sie swieci 'przyjazn' POlsko-ruska!
  • ~Konrad Wallenrod
    (2013-11-21 12:23)
    Australia podsluchwala nawet prezydenta Indonezji,no i teraz jest duzy klopot.Sa juz ze strony Indonezji powazne kroki polityczne i wojskowe,wymierzone w Australie.Dzisiaj nie ma silnych,wszystkie kody sa do zlamania.Na co czeka Wl.Putin dlaczego trzyma nagrane rozmowy blizniakow ,a szczegolnie ta ostatnia ?.W tej chwili Rosja juz nie musi tego ukrywac,w swietle coraz szerszego kola skandali szpiegowskich na calym globie.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-11-21 09:42)
    Studujecie , pracujecie...ale w katolandi bolandi trzeba miec ukladzili i kombinowac !
    Jeden PIERDZI stolek sie niezle urzadzil...ale on zawsze byl wierny komunie-..!
    TAK SIE ROBI KASE !!!
    Ten to ma duzego boja !!!
    Musi miec duzo na sumieniu !
    http://polska.newsweek.pl/prawo-i-sprawiedliwosc--srebrny-uklad,95151,1,1.html
  • ~Wars
    (2013-11-21 12:59)
    do -ubawionego gronkowcem.
    Ciekawe rzeczy prawisz człowieku, choć mijają się znacząco z prawdą. Zanim się zabierze głos to trzeba przeanalizować kto z kim i dla kogo :-) Nie wymagam już aby się dowiedzieć w jakim celu czy chociażby dlaczego...
  • ~Palec boży
    (2013-11-21 13:40)
    Po co im podsluchiwac, kiedy oni maja tysiace chetnych ktorzy im wszystko doniosa. Co z Polska zrobiono to glowa boli! Siemoniak jest czystej krwi Ruskim a co to znaczy wszyscy wiedzą. Teraz wielkie USZY Rosji Majewskiego opozycjoniste Gen Błasika maja zamiar zrobic szefem od wszystkich rodzajow sił zbrojnych! Moge tylko ostrzec Polakow sluzacych w wojsku żeby odgradzali sie od zdrajcow Polski bo przyjdzie dzień że ARMIA BOGA walnie prosto w gniazdo wezy! Teraz najbardziej uderza w bazy i produkcje sił zbrojnych naszych najwiekszych wrogow oszczedzajac Polske, bo niechce zeby sfory diabłow wystraszonych popedzilo do koscioła! Jest zastawiona na nich pułapka zeby całe zło z nich wylazło bo taki jest ich duchowy potencjal ktory zasłuzona karą da im "potrzebny" duchowy rozwoj, ale przyjdzie dzień ze walna i im prosto w krogulczy nochal, lepiej wiec nie przebywac z nimi w poblizu! Przedwczoraj po połnocy ARMIA BOGA walnęla w siły zbrojne UK i Niemiec za propagowanie zydowsko-niemieckiego paszkwilu "Nasze matki, nasi ojcowie". Oprocz tego do diabła wyslano wszystkich dziennikarzy BBC i innych odpowiedzialnych w UK, Niemczech i takze w Polsce. Tu nalezy wiedzieć że wizytorow u diabła jest coraz wiecej, a wystarczy pojechać raz np za opozycyjna postawe do PRAWDY a diabeł wstawia im niewidzialne mechanizmy że w jego rekach bedą do konca. Bedą robic wszystko co im nakaże, dlatego nie ma szans ze PRAWDA wyjdzie z nimi na prostą! Jedyne co mozna z nimi robic to lac ich w morde zanim zabierze ich diabeł do siebie na dlugo. Opanowali Polske i swiat tak mocno że szanse sa nikłe ze chrzescijanskimi metodami im sie to odbierze. Wczoraj ARMIA BOGA uderzyla takze w Ukrainskie siły zbrojne za kolejny paszkwil gdzie zbrodnie UPA przypisują Polakom a takze za diabelskie plany zaatakowanią przez ukrainskie zydostwo Wegier. Z morza Antarktyki planowali albo okrętami podwodnymi albo F-16 zaatakować bazy wegierskiej obrony. Maja połowę wiedzy o strategicznych punktach Wegier i "pracują" żeby posiaśc całą wiedzę. W polowie miejsc juz trwaja przepychanki zeby ukrytych zydow postawic najblizej wegierskich dowodcow i w dogodnym momencie wymienic ich. Scenariusz jest taki ze po zaatakowaniu "umiera" na zawał serca albo w wypadku otruty przez nich Orban i jego nastepcy, a jednostki specjalne wchodza z Ukrainy na Węgry i "koszą" wszystkich co stoja im na drodze. EU gdzie prawie same zydy i dawni zaborcy udaje że "nic" nie wie, a swiatowa zydowska prasa zataja, klamie , mataczy. Taki scenariusz był także planowany Polsce ale moja obecnosc pokrzyzowała im plany. ARMIA BOGA bedzie takze bronic Wegry bo sa z Polakami jednym i tym samym pierwotnym narodem, ale nalezy przestrzec Węgrow i Orbana zeby strzegli siebie bo tak jak w Polsce moze udac im sie skosić niejednego! Swiatlo Boze w tej chwili mi podsuwa idee zeby prawowici "sprawdzeni" Polacy wspolnie z takimi samymi Wegrami (uwaga na zagrozenie od szpiegow) budowali swoje wspolne siły zbrojne. Bedą im potrzebne, a Polakom patriotom zmuszanym do sluzenia ODWIECZNYM NASZYM BANDYTOM spadnie z serca wielki kamień!