Skarbówka ma deficyt, ale nagradza bogato

| Aktualizacja:

56,3 tys. zł nagrody w 2012 r. dostał dyrektor UKS w woj. kujawsko-pomorskim.

wróć do artykułu
  • ~Lucyna
    (2013-11-27 12:10)
    Żeby tuski tak nie kradli, to by szkoły były, szpitale by leczyli ludzi i polacy by mieli pracę za którą dostawali by uczciwe piniądze.
  • ~ryży wuj
    (2013-11-26 14:52)
    Urzędy muszą dostawać premie za to że są .TO SĄ WYBORCY OSZUSTÓW Z PO. Reszta może zdychać z głodu byle elektorat tffuska dostał kasę i na PO głosował dalej .Trybunał Stanu się należy tym złoczyńcom.
  • ~Marzena
    (2013-11-26 12:00)
    Won z matolstwem.
  • ~Maciek
    (2013-11-26 11:58)
    Bezmózgie polaczki tyrać za 1100zł. 67 lat albo dłużej.
  • ~dziadek
    (2013-11-26 10:52)
    Nt. • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki2013-11-26 08:10
    „Musita” x razy wpuszczać idiotę aby zaśmiecał – „Wiesio” to wasz kolega ?
  • ~Zgredek
    (2013-11-26 09:41)
    Zdecydowanie wolę rządy PO, niż PiS-u lub innej partii.
    Tylko Platforma Obywatelska może doprowadzić do tego, że nareszcie będę mógł wziąć ślub z moim partnerem.
  • ~Aga
    (2013-11-26 09:14)
    pytam dlaczego dyrektor urzędu skarbowego w Gdańsku w sprawie AMBER-GOLD jest jeszcze na wolności
  • ~Zgredek
    (2013-11-26 08:59)
    Tak, tak, tak. Zmieńcie sobie tłuste pijawki z P0 na chude pijawki z PiS lub z innej partii. Dopiero krwi utoczą z wychudzonego narodu. Ile złości i nienawiści jest w stosunku do lepiej ustawionych w tych wpisach. Zionie z nich tylko jedno pragnienie znaleźć się na miejscu wypasionych. Nic z tych rzeczy, kochani. Dla was i tak będzie g. Nie ma już kogo okraść i co spieprzyć lub skręcić dla siebie. Wypasieni mają tą świadomość i będą walczyć. A baczcie aby cwane PSL i agenci Watykanu nie wyszarpnęli dla siebie więcej niż już mają.
  • ~hengaj
    (2013-11-26 08:57)
    KOLESIE ZDAJĄ SOBIE SPRAWĘ Z TEGO,ŻE ICH KADENCJA ZBLIŻA SIĘ
    DO KOŃCA SZYBKIMI KROKAMI I MUSZĄ SIĘ NACHAPAĆ. NO ALE CO Z
    TEGO. PRZYJDZIE NOWA EKIPA,KTÓRA NIE BĘDZIE CHCIAŁA BYĆ GORSZA.PRACA W BUDŻETÓWCE JEST SŁUŻBĄ DLA POLSKI A NIE
    SPOSÓB NA NACHAPANIE SIĘ.DOPÓKI W POLSCE BĘDĄ RZĄDZIŁY
    KOTERIE RODZINNE NA WSZYSTKICH SZCZEBLACH WŁADZY W POLSCE
    NIGDY NIE BĘDZIE DOBRZE!!
  • ~onen
    (2013-11-26 08:50)
    A ile nagrody dostał dyrektor Urzędu Skarbowego w GDANSKU, który pozwilił na jawną działalność AMBER GOLD na terenie całego kraju ?
  • ~konus
    (2013-11-26 08:38)
    "By żyło sie lepiej " tej sitwie POwskiej i przyklejonym do nich samozwańczym " ludowcom' tzw PSL dawniej ZSL w czasach PRL!!! Zapewne wiekszość z nich jeszcze trzyma POukrywane w schowkach czerwone legitymacje PZPR bo moga sie przydać...???
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-11-26 08:27)
    PREZES R . M . DZIWKA putina ???
    Co w moskwie mysla o tchorzliwym piłkarskim wypierdku ksywa TU 154 ??

    putin mial wiecej szacunku dla jaruzela , niz putin dla PREZESA R . M . !
    PO to PZPR bis tylko gorzej !
  • ~lokso
    (2013-11-26 08:14)
    Aby kolesiom żyło się lepiej! Oby zdechł Donald i jego drużyna.
  • ~Polak
    (2013-11-26 08:13)
    Rozgonić tę hołote!!!
  • ~Korektor
    (2013-11-26 08:08)
    Urzędy skarbowe mają naczelników, nie dyrektorów.
  • ~Faneszetka
    (2013-11-26 08:01)
    Och , chciałoby się być takim Pasożytem.
  • ~poseł libertyn i lewak.
    (2013-11-26 07:53)
    Czego chcecie i się czepiacie?. Polska to zielona wyspa, więc co to jest 50 000. Powinien otrzymać milion. Największy wzrost gospodarczy mamy i kraj się rozwija w zawrotnym tempie. Naród żyje w dobrobycie, a szczególnie rolnicy.. Sądy są tak sprawiedliwe i obiektywne jak samo PO. A PO to wzór cnót. Taki mamy codzienny przekaz przez mendia, takie jak tvn, więc musi to być prawda nad prawdami.
  • ~wert
    (2013-11-26 07:49)
    Donek dobry brat-daje sie nakrasc !!!
  • ~wert
    (2013-11-26 07:48)
    lapowki- nagrody i sie zyje !!!
  • ~sPISek
    (2013-11-26 07:36)
    Lisicki, szef Do Rzeczy był wczoraj gościem w TVP1.

    Trywializował wartość tych zdjęć(!), mówiąc że Putin z Tuskiem sobie tylko żartowali. W takim miejscu, w takim czasie żarty Lisicki? Coraz bardziej dziwne wypowiedzi zdarzają się red. naczelnemu Do Rzeczy. Komisji śledczej ws. korupcji w ministerstwach PO, też nie chce.

Może zainteresować Cię też: