Skarbówka ma deficyt, ale nagradza bogato

| Aktualizacja:

56,3 tys. zł nagrody w 2012 r. dostał dyrektor UKS w woj. kujawsko-pomorskim.

wróć do artykułu
  • ~Genitaliusz
    (2013-11-26 07:33)
    Zielona Wyspa.
  • ~konus
    (2013-11-26 08:38)
    "By żyło sie lepiej " tej sitwie POwskiej i przyklejonym do nich samozwańczym " ludowcom' tzw PSL dawniej ZSL w czasach PRL!!! Zapewne wiekszość z nich jeszcze trzyma POukrywane w schowkach czerwone legitymacje PZPR bo moga sie przydać...???
  • ~ryży wuj
    (2013-11-26 14:52)
    Urzędy muszą dostawać premie za to że są .TO SĄ WYBORCY OSZUSTÓW Z PO. Reszta może zdychać z głodu byle elektorat tffuska dostał kasę i na PO głosował dalej .Trybunał Stanu się należy tym złoczyńcom.
  • ~Maciek
    (2013-11-26 11:58)
    Bezmózgie polaczki tyrać za 1100zł. 67 lat albo dłużej.
  • ~dziadek
    (2013-11-26 10:52)
    Nt. • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki2013-11-26 08:10
    „Musita” x razy wpuszczać idiotę aby zaśmiecał – „Wiesio” to wasz kolega ?
  • ~Zgredek
    (2013-11-26 09:41)
    Zdecydowanie wolę rządy PO, niż PiS-u lub innej partii.
    Tylko Platforma Obywatelska może doprowadzić do tego, że nareszcie będę mógł wziąć ślub z moim partnerem.
  • ~sklave
    (2013-11-26 07:28)
    Urzędnikowi premie się należą i basta.
    W całej służbie cywilnej przeznacza się na nagrody dla urzędników ponad 570 mln zł rocznie m. in. za punktualne przychodzenie do pracy.
    Donald Tusk obiecywał tanie, sprawne państwo. Niestety zamiast tego mamy Rzeczpospolitą nagrodową.
    PO Tuska to korupcja, nepotyzm i afery...
    A premier potrafi tylko wymachiwać Wielką Księgą Ocalenia.
    W 2014 roku, w postapokaliptycznym świecie samotny Donald przemierza kraj po przejściu apokalipsy. Strzeże księgi, która może ocalić jego kolesi partyjnych i może dać panowanie nad ludzkimi umysłami POzostałych przy życiu niewolników. Jest to jedyny egzemplarz „biblii” którą machał w przedostatnią listopadową sobotę 2013 roku.
    Poczet nowych ministrów premiera Tuska.
    Foto na stronie: http://sklave.manifo.com/smieszne-zdjecia
  • ~poseł libertyn i lewak.
    (2013-11-26 07:53)
    Czego chcecie i się czepiacie?. Polska to zielona wyspa, więc co to jest 50 000. Powinien otrzymać milion. Największy wzrost gospodarczy mamy i kraj się rozwija w zawrotnym tempie. Naród żyje w dobrobycie, a szczególnie rolnicy.. Sądy są tak sprawiedliwe i obiektywne jak samo PO. A PO to wzór cnót. Taki mamy codzienny przekaz przez mendia, takie jak tvn, więc musi to być prawda nad prawdami.
  • ~Faneszetka
    (2013-11-26 08:01)
    Och , chciałoby się być takim Pasożytem.
  • ~Aga
    (2013-11-26 09:14)
    pytam dlaczego dyrektor urzędu skarbowego w Gdańsku w sprawie AMBER-GOLD jest jeszcze na wolności
  • ~Zgredek
    (2013-11-26 08:59)
    Tak, tak, tak. Zmieńcie sobie tłuste pijawki z P0 na chude pijawki z PiS lub z innej partii. Dopiero krwi utoczą z wychudzonego narodu. Ile złości i nienawiści jest w stosunku do lepiej ustawionych w tych wpisach. Zionie z nich tylko jedno pragnienie znaleźć się na miejscu wypasionych. Nic z tych rzeczy, kochani. Dla was i tak będzie g. Nie ma już kogo okraść i co spieprzyć lub skręcić dla siebie. Wypasieni mają tą świadomość i będą walczyć. A baczcie aby cwane PSL i agenci Watykanu nie wyszarpnęli dla siebie więcej niż już mają.
  • ~hengaj
    (2013-11-26 08:57)
    KOLESIE ZDAJĄ SOBIE SPRAWĘ Z TEGO,ŻE ICH KADENCJA ZBLIŻA SIĘ
    DO KOŃCA SZYBKIMI KROKAMI I MUSZĄ SIĘ NACHAPAĆ. NO ALE CO Z
    TEGO. PRZYJDZIE NOWA EKIPA,KTÓRA NIE BĘDZIE CHCIAŁA BYĆ GORSZA.PRACA W BUDŻETÓWCE JEST SŁUŻBĄ DLA POLSKI A NIE
    SPOSÓB NA NACHAPANIE SIĘ.DOPÓKI W POLSCE BĘDĄ RZĄDZIŁY
    KOTERIE RODZINNE NA WSZYSTKICH SZCZEBLACH WŁADZY W POLSCE
    NIGDY NIE BĘDZIE DOBRZE!!
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-11-26 08:27)
    PREZES R . M . DZIWKA putina ???
    Co w moskwie mysla o tchorzliwym piłkarskim wypierdku ksywa TU 154 ??

    putin mial wiecej szacunku dla jaruzela , niz putin dla PREZESA R . M . !
    PO to PZPR bis tylko gorzej !
  • ~filipek
    (2013-11-26 07:34)
    zlodzieje
  • ~lokso
    (2013-11-26 08:14)
    Aby kolesiom żyło się lepiej! Oby zdechł Donald i jego drużyna.
  • ~Korektor
    (2013-11-26 08:08)
    Urzędy skarbowe mają naczelników, nie dyrektorów.
  • ~wert
    (2013-11-26 07:49)
    Donek dobry brat-daje sie nakrasc !!!
  • ~wert
    (2013-11-26 07:48)
    lapowki- nagrody i sie zyje !!!
  • ~sPISek
    (2013-11-26 07:36)
    Lisicki, szef Do Rzeczy był wczoraj gościem w TVP1.

    Trywializował wartość tych zdjęć(!), mówiąc że Putin z Tuskiem sobie tylko żartowali. W takim miejscu, w takim czasie żarty Lisicki? Coraz bardziej dziwne wypowiedzi zdarzają się red. naczelnemu Do Rzeczy. Komisji śledczej ws. korupcji w ministerstwach PO, też nie chce.
  • ~WON CEPY
    (2013-11-26 07:31)
    ???...ALE TO BURDEL...!!!

    ALE TO BANDA ... MAFIA ...ZŁODZIEJE...!!!

    === CO TO ZA BANDYCKI KRAJ...!~~~~

    TO SIĘ DZIEJE W WARSZAWIE ???,,,???

Może zainteresować Cię też: