Obrońcy życia protestują przeciwko listowi feministek do papieża

| Aktualizacja:

Obrońcy życia protestują przeciwko listowi Kongresu Kobiet do papieża. Polska Federacja Ruchów Obrony Życia, skupiająca 130 organizacji, zaznacza, że list środowisk feministycznych do Franciszka jest pełen fałszywych oskarżeń i przeinaczeń.

wróć do artykułu
  • ~olmaria7
    (2014-01-02 18:12)
    ludzie niemorientują się w programie gender . UIważają, że biskupi,przesadzają, że tea ideologia polega wyłącznie na jakiejś "?wolności" seksualnej " ludzi dorosłych itd a nie wiedzą, że juz w przedszkolach dzieci będą deprawowane / może juz są/ - taki 10-latek ma być dobrze obeznany jak się obchodziś z kondonem, jak unikać ciąży, itd bo tego już nauczył się w przedszkolu! Niech popytają matki i ojcowie, "co robili dzis w przedszkolu? - czego nauczyła ich "pani". To skandal, że są szkoły i uczelnie, w których uczy się znieprawienia. Kościół wyraża sie zbyt łagodnie, że to grzech itp. To jest okrutne dla wszystkich dzieci, dla dzieci ateistów też ! Czy projektodawcy postradali zmysły? Chyba to nie będzie wydrukowane. Ludzie, to rzeczywiście "ciemna masa". Jak dojdzie do czipowania, dadzą sie zaczipować - dla wygody...
  • ~jws
    (2013-12-29 14:17)
    ,,OBROŃCY ŻYCIA" NIE PROTESTUJĄ PRZECIW WYROKOWI UNIEWINNIAJĄCEGO KSIĘDZA WINNEGO NIE UDZIELENIA POMOCY RODZĄCEJ KOCHANCE, W WYNIKU CZEGO DZIECKO ZMARŁO I TU MAMY KURIOZALNE OKREŚLENIE SĘDZIEGO ,,TO DZIECKO NIE BYŁO CZŁOWIEKIEM"!!!. PRZECIEŻ WEDŁUG: OBROŃCÓW ŻYCIA", NAUK KRK, Z CZŁOWIEKIEM MAMY DO CZYNIENIA W MOMENCIE ZAPŁODNIENIA,TO JEST WÓWCZAS GDY PLEMNIK POŁĄCZY SIĘ Z JAJECZKIEM. DLACZEGO WIĘC M I L C Z Ą??CZY CHCĄ WYCISZYĆ SPRAWĘ PRZESTĘPCY KSIĘDZA???
  • ~ewa
    (2013-12-22 20:24)
    czy ona jest trzeżwa?
  • ~nie celebryta
    (2013-12-21 18:56)
    Zauważcie ją wreszcie. Ona to wszystko robi by o niej mówiono i by była celebrytką. Tej pani marzy się fotel parlamentarzysty i ktoś z pierwszych stron gazet, dlatego moim zdaniem jest gotowa zrobić dużo, by ja dostrzegano. To taki typ człowieka. To smutne ale cóż ludzie sa rózni.
  • ~TYLKO PYTAM
    (2013-12-13 19:23)
    Aczy ona piśmienna
  • ~werner
    (2013-12-09 00:10)
    Moze najpierw czytac ten list.


    http://kongreskobiet.pl/pl-PL/news/show/list_kongresu_kobiet_do_jego_swiatobliwosci_papieza_franciszka
  • ~re jacus
    (2013-12-01 18:26)
    ty napisac to potrafisz ale co z tego jak nie wiesz co to jest bóg aleś ty ciemny klecha
  • ~Jacus
    (2013-12-01 17:59)
    gender a ty gdzie te madrosci poznales takis mundry ze nie wiesz jak bog napisac .
  • ~de bill
    (2013-12-01 16:42)
    kler rozwija sie po kole a ludzkośc po spirali kler to w kólko macieju ograniczniki pseudo professsor kler to choroba psychiczna
  • ~gen der
    (2013-12-01 16:37)
    kler to same samce a skad widomo ze buk to samiec anie samica fantazja klechy nie ma granic??? czy ma to typy ograniczone w rozwoju dobrze im w kontaktach z prostakami kler dla idiotów nie dla media markt
  • ~asa
    (2013-12-01 14:02)
    Bardzo ciekawy film na yt-rebelya gender.Są polskie napisy.
  • ~Maciek
    (2013-12-01 13:59)
    To właśniew ta środa propaguje nienawiść
  • ~lichwa
    (2013-12-01 11:07)
    co to jest to gender katole ? o co taki jazgot wścieklizna kato licka
  • ~skrzypeck
    (2013-12-01 09:36)
    środa nie pisz listów do idioty on ciemniak nie kumaty on sie zna na opróznianiu i zarciu ten nierób papa wata na dachu
  • ~Jacus
    (2013-12-01 05:30)
    ja mysle ze was wszystkich kocajacych zwierzeta powinnismy usunac jeszcze teraz i zrobi z was zarcie dla nich to byscie sie spelnili.Dzieci z glodu umieraja awy gnoje o zwierzatkach pi erniczycie zram na wasze slonie i inne paskudztwa smierdzace wiecie ile tego juz wyginelo a ile jeszcze wyginie i swiat bedzie istnial wy zboczency na tle zwierzat.
  • ~Jacus tu nie widze
    (2013-12-01 05:21)
    Was ludzie w POLSCE PO je ba lo na tle zwiezat wsadz dupe do klatki z lwami to durniu zobaczysz co z toba zrobia jak myslicie ze jest nas za duzo to skacznie z mostow na glebaka wode ja za wami gnoje plakal nie bede .Ale nie mowcie mi w co mam wierzyc nie wierze w kosciol ale wieze w BOGA i wara wam do tego a ty szczurku oskidany idz wsadz dupe pod slonika i lasek sobie posadz na swoich prochach pewnie autem tez nie jezdzisz.
  • ~cyrk wkośćciele
    (2013-11-30 23:30)
    obronca życia propaguja rzez zwierzat zeby przeżyc zwierzeta beda zabite kompletnie a sami spółkuja bez con domów w krzakach
  • ~de bill