Obrońcy życia protestują przeciwko listowi feministek do papieża

| Aktualizacja:

Obrońcy życia protestują przeciwko listowi Kongresu Kobiet do papieża. Polska Federacja Ruchów Obrony Życia, skupiająca 130 organizacji, zaznacza, że list środowisk feministycznych do Franciszka jest pełen fałszywych oskarżeń i przeinaczeń.

wróć do artykułu
  • ~Viktor
    (2013-11-30 05:22)
    Szaleństwo w Polsce osiągnęło szczyt! Katolicki kler skompromitowany bezbożnością i rozwiązłością jego prominentnych członków przeszedł do ataku w stylu średniowiecznej inkwizycji wołając o ułożenie stosów, może nie z palnego drewna, ale z opinii swoich wiernych. Kłopot polega na tym, że ci wiejscy i małomiasteczkowi, a nawet wielkomiejscy wyznawcy kleru, bo nie Pana Boga, są ciemni jak tabaka w rogu i nawet nie przypuszczają że istnieje coś takiego jak ideologia gender!. No bo i skąd u diabła mają wiedzieć?. Od przygłupawego klechy, czy też opasłego prymitywnego w sądach i zachowaniach abepe Sławoja Głódzia, wydalającego jadowite teksty w chwili trzeźwości.. Okazało się, a było to do przewidzenia od samego początku, że czarna sotnia katechetów i księżuli na etatach szkół, to banda donosicieli spełniająca w istocie rolę bolszewickich komisarzy politycznych lub sekretarzy w tych placówkach. Ociekające moralnym brudem społeczeństwo straciło resztki szacunku do siebie i godzi się na to szmalcownictwo. Tak szmalcownictwo, bowiem donosiciele osiągają w ten niegodny sposób korzyści materialne w postaci zatrudnienia, No bo przecież w tym tzw. demokratycznym kraju, państwo płacące pensje tym nierobom nic nie może zrobić w sprawie ich powołania względnie odwołania, bo taki mamy wiernopoddańczy konkordat.
  • ~de bill
    (2013-11-30 23:27)
    po co Pani pisze list ???papa jest tak ciemny ze nic nie zrozumie on to debil
  • ~POLAN
    (2013-11-30 16:04)
    NICH TE CICHODAIKI PROTESTUJĄ
    RYDZYK KILKA Z NICH ZALICZY I BĘDZIE PO WSZYSTKIM
    PLEBAN POPRAWI I ROZGRZESZY
  • ~rat man
    (2013-11-30 17:26)
    obroncy życia pomyslcie 8 mld ludzi ile dziennie jest zabijania aby wykarmic ta szarancze ludzka ludzie to mordercy życia a katole w szczególności morduja dookoła aby przezyc co oni bronia lasy pęłne wysypisk i kler co nic nie robi
  • ~sztyletnik Marcin K
    (2013-11-30 17:27)
    Jeszcze stosunkowo NIEDAWNO ta p".profesor" była zwykły magistrem, dopiero niedawno uzyskał od prezydentaoipień profesorski za TOTALNE PO-PIERANIE PO.
    przypomina że profesorem wg PO jest Bartoszewski ale on jest BEZSTRONNY
  • ~widz
    (2013-11-30 18:27)
    Bardzo ciekawe na yt-rebelya gender.Są polskie napisy.
  • ~wał koń
    (2013-11-30 20:11)
    obronco życia ile zabijasz istot zeby żyć katole to mordercy gdzie katol tam trawa nie rośnie tylko kość ciul kler syfi malaria kler to wirusy bakterie i gruzlica kler to szmaty cuh nące nie pah nąće
  • ~kopacz z kwaSowa..
    (2013-11-30 20:13)
    siroda ty suko stalina, owsiaka,kalisza, i kwasa z mihnikem spadaj do ruskiej budy...
  • ~wio kary
    (2013-11-30 21:08)
    dlaczego protestanci lepiej zyja bo sa madrzejsi od katoli katol to przygłup nawykły do niewoli pod obcym mocarstwem 150 lat barany nie mysla to klechy za nich mysla
  • ~dorota
    (2013-11-30 21:20)
    "obroncy zycia",czyli kto???-zapiekle w nienawisci baby,emeryci z rozancem w rece,nieciekawe panienki z Oazy-czy ktos wam kaze cokolwiek,czy inni sie do was wtracaja,ile z tych "wojowniczek" po 60-tce zgodzilo by sie na badania pod katem aborcji???
  • ~makaron530
    (2013-11-30 21:41)
    Pisac takie listy moga tylko ludzie wyksztalceni z tytulami naukowymi(przepraszam ludzi madruch,wsrud wyksztalconych tez tacy sa)
    Ja co tam,nawet matury niemam,nigdy bym na to nie wpadl.
    Mam inny pomysl,napiszmy wszyscy do papieza petycje,niech przeniesie Vatykan do Polski.Bedzie blizej,skargi predzej dotra.
    Bezbozniki na skargie do papierza-jak dlugo nad tym myslaly?
  • ~pis DA po
    (2013-11-30 22:31)
    katole to prostaki nie lepsi sa w rzadzie iw sejmie prostaki to kler wojsko i szkoła cofamy sie w rozwoju polska zmierza do średnio wiecza lub świeto pierza świeto kościelne a POlska stroi ozdobami niech klechy sie wto włacza świeto kośćielne zlikwidować te szamanstwa gusła i zgniły kler naukraine niech wprowadzakja tam chrześći mor -ę lizał pis ci morde radio ryj lizał
  • ~danka
    (2013-11-30 18:18)
    Sroda jest nie tylko pozbawiona urody ale i rozumu .Pisac list do papieza powinna osoba posiadajaca godnosc ,szlachetnosc ,kulture osobista a nie jakies prymitywne badziewie pozbawione zwyklej ludzkiej przyzwoitosci . Jezeli kocha pisanie moze wyskrobac banialuki do biedronia ,niesiolowskiego /z tym potworem napewno sie rozumieja ,rozmawiaja jednym jezykiem / ,palikociarni i calej mafijnej grupie kolesiow.TEN LIST TO OBRAZA GODNOSCI PAPIEZA I CALEGO KOSCIOLA KATOLICKIEGO NA CALYM SWIECIE .TO ZAMACH NA SWIETOSC! ZA WYSOKIE PROGI >>>>>>profesorko !
  • ~cat oliv
    (2013-11-30 23:22)
    dlaczego katoli zabijano na wołyniu ???bo to była wojna religijna
  • ~cyrk wkośćciele
    (2013-11-30 23:30)
    obronca życia propaguja rzez zwierzat zeby przeżyc zwierzeta beda zabite kompletnie a sami spółkuja bez con domów w krzakach
  • ~skrzypeck
    (2013-12-01 09:36)
    środa nie pisz listów do idioty on ciemniak nie kumaty on sie zna na opróznianiu i zarciu ten nierób papa wata na dachu
  • ~Jacus tu nie widze
    (2013-12-01 05:21)
    Was ludzie w POLSCE PO je ba lo na tle zwiezat wsadz dupe do klatki z lwami to durniu zobaczysz co z toba zrobia jak myslicie ze jest nas za duzo to skacznie z mostow na glebaka wode ja za wami gnoje plakal nie bede .Ale nie mowcie mi w co mam wierzyc nie wierze w kosciol ale wieze w BOGA i wara wam do tego a ty szczurku oskidany idz wsadz dupe pod slonika i lasek sobie posadz na swoich prochach pewnie autem tez nie jezdzisz.
  • ~Jacus
    (2013-12-01 05:30)
    ja mysle ze was wszystkich kocajacych zwierzeta powinnismy usunac jeszcze teraz i zrobi z was zarcie dla nich to byscie sie spelnili.Dzieci z glodu umieraja awy gnoje o zwierzatkach pi erniczycie zram na wasze slonie i inne paskudztwa smierdzace wiecie ile tego juz wyginelo a ile jeszcze wyginie i swiat bedzie istnial wy zboczency na tle zwierzat.
  • ~lichwa
    (2013-12-01 11:07)
    co to jest to gender katole ? o co taki jazgot wścieklizna kato licka
  • ~Maciek