Przed Sejmem protestują opiekunowe dorosłych niepełnosprawnych

| Aktualizacja:

"Te same problemy, te same żołądki" - pod takim hasłem rozpoczął się przed budynkiem Sejmu protest opiekunów osób niepełnosprawnych. Domagają się oni takiej samej podwyżki, jaką premier obiecał rodzicom niepełnosprawnych dzieci.

wróć do artykułu
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-03-29 09:12)
    88 milionów złotych pochłaniają w każdym miesiącu wynagrodzenia dla urzędników ministerstw. Rocznie na ten cel idzie więc ponad miliard złotych. Do tego mogą oni jeszcze liczyć na wysokie nagrody. Najwyższe przyznano w ub. roku w resorcie pracy. Przeciętnie na jednego pracownika 11 997,94 zł.
  • ~Stania
    (2014-04-05 15:36)
    Kiedy żądzili CZERWONI to biedakom zabrali dodatki socjalne na DZIECI a teraz nasza POdczerwień to tragedja dla kraju dzwigną troszkie a ceny o zgroza co zajdziesz do sklepu to droższe wszystko szczegulnie w tych OBCYCH MARKIETACH
  • ~Logik
    (2014-03-27 15:29)
    To było do przewidzenia. Teraz poleci cały łancuszek. Wystarczy raz ustąpić, by zleciałały się sępy po ochlapy. Drodzy obywatele.. wstyd mi za was. Zakładanie, że sami jesteście zbyt głupi i państwo musi się wami opiekować, jest doprawdy dziwne. Jak samemu można chcieć ograniczać własną wolność i otwarcie uważać się za idiotę?
  • ~kukumamamona
    (2014-03-27 15:48)
    bóg dał wariata niech da na wariata akler cicho siedzi ci to trzepia kase śpia a im sama bezczelmna się wciska na siłe załózcie kościól tam jest mamona
  • ~anty-leming
    (2014-03-27 16:10)
    Oby to był początek końca Tuska i jego całej złodziejskiej,zakłamanej ekipy!!!
  • ~matador
    (2014-03-27 16:14)
    Myślę ,że będzie PO-platfusach!
  • ~prawda
    (2014-03-27 16:43)
    zmilcz ćwoku "Logik" z 15.29 -to, że jesteś platfusem usprawiedliwia twój kretyński wpis - zastanawiam się jaką kanalią trzeba być, aby pisać tak chamskie słowa -durniu Polska zajmuje ostatnie miejsce w UE odnośnie kwestii socjalnych -panimaju??? i państwo, które nie szanuje najuboższych jest g...warte - i wiesz - pomyśl chwilę -wiem, że dla ciebie myślenie to ból - postaw się na chwilę w sytuacji tych osób !!!
  • ~mentalista
    (2014-03-27 16:45)
    Zszokował mnie człowiek, który poślubił kobietę głęboko upośledzoną od 8 miesiąca życia. Ktoś pisał na jakimś forum, że teraz Polacy będą okaleczali własne dzieci aby móc się utrzymywać z zasiłku na nie. Wtedy oburzyła mnie ta wypowiedż. Teraz już nie. Pomysłowość ludzi w celu zapewnienia sobie żródeł utrzymania .nie zna granic. Mam nadzieję, że premier do nich nie poleci.
  • ~burak
    (2014-03-27 17:08)
    A fundacji pomagających masa,zarabiają na tym temacie sami .Mela jest prezesem i z tego zyje.Inni prezesi też.Poństwo tego nie widzi niechce widzieć .Zlikwidować fundacje prezesów i żebractwo.A nie doić z dwuch systemów...
  • ~mentalist
    (2014-03-27 18:18)
    POdczerwieni mamy po dziurki w nosie to ludzie znieczulica
  • ~POLAK
    (2014-03-27 23:20)
    Dzieci niepełnosprawne nie prosiły się na świat, w Polsce nie ma prawa do eutanazji. A zatem muszą żyć. Ale nasi rządzący których sami wybraliśmy myślą wyłącznie o własnych dochodach, jak pomóc Ukrainie bo na to są fundusze a polskie dzieci niepełnosprawne mają w nosie.
    KOCHANY SOCJALIŹMIE WRÓĆ. ! ! !
    Wtedy było lepiej
  • ~wikary
    (2014-03-28 13:21)
    ODEZWA POLSKICH KSIĘŻY I BISKUPÓW "Biorąc pod uwagę ciężką sytuację życiową rodzin wychowujących chore dzieci, w poczuciu solidarności z tymi, którzy w sposób szczególny doświadczeni przez Pana Boga naszego, godzą się na dany im los, choć to bardzo trudne w dzisiejszej rzeczywistości, niosą swój Krzyż opiekując się życiem danym przez naszego Pana, choćby to życie było pozornie bezcelowe i przez wrogów tego życia skazywane na śmierć przez aborcję lub antykoncepcję, po szybkiej i zgodnej naradzie, jako umiłowany w panu kościół chrystusowy, decydujemy się przekazać 99 % pieniędzy jakie kościół otrzymuje z budżetu biednego Państwa na pomoc rodzinom wychowującym chore dzieci. Uważamy, że taki akt solidarności i zwykłego współczucia przystoi kościołowi XXI wieku. Wierzymy, że nasz Pan Bóg oczekuje od nas takiego działania i z radością wyczekujemy poprawy sytuacji rodzin doświadczonych przez życie. Łączmy się z nimi w modlitwie.Tak nam dopomóż Bóg
  • ~Paweł
    (2014-03-28 13:35)
    POpaprańce nie mają wstydu ani honoru tym bardziej i wyżywają się na ludziach bardzo biednych i chorych.

Może zainteresować Cię też: