Koniec protestu rodziców w Sejmie. "Szykujemy coś większego"

| Aktualizacja:

Rodzice niepełnosprawnych dzieci nie będą już okupować Sejmu. Zapowiadają jednak, że to nie koniec protestów i wkrótce zorganizują coś znacznie bardziej spektakularnego.

wróć do artykułu
  • ~azor
    (2014-04-01 13:22)
    będa z gołymi cyckami protestować ???
  • ~hanka
    (2014-04-01 13:22)
    nie trzymalabym chorego dziecka drugi tydzien na posadzce,tylko dlatego,ze nie moze protestowac przeciwko mamusi-karetki powinny zabrac to towarzystwo do domow .na koszt tego,kto ich wpuscil do sejmu
  • ~henrykW.
    (2014-04-01 13:35)
    Wydaje mi się, że protestujące powinny miec trochę pokory. Nie od razu Kraków zbudowano.
  • ~SZECHTEROWA GNIDA
    (2014-04-01 13:40)
    P O P I E R A M
  • ~SLOWIANIN GOSC VIKINGOW
    (2014-04-01 13:41)
    Dzieci to dzieci...ale co bedzie jak na podlodze bedzie musial spac popychacz wozka senatora Libidzkiego za 6 tysiecy zlotych miesiecznie ???...nie po to sie chlop tyle uczyl zeby go tak poniewierac !!
  • ~Krzy
    (2014-04-01 13:47)
    O widzę że działacze PO aktywowali się na forach, od razu widać i słychać jakie to prostactwo, zero empatii zero wsparcia, tylko wyzwiska i brak argumentacji. W końcu etat w urzędzie, łapówki, nepotyzm jest warte więcej niż dobro społeczne. Zresztą... kto takich prostaków jak wy by zatrudnił ? tylko polityk ;/
  • ~bono
    (2014-04-01 13:49)
    Kolejny sukces rządzących - wygrali z rodzicami dzieci niepełnosprawnych...
  • ~olo
    (2014-04-01 13:52)
    Wpadł Rado-Sik.orsky i rzucił przez zęby:
    - Jeśli stąd nie wyjdziecie, to... WSZYSCY ZGINIECIE.
  • ~gosc
    (2014-04-01 13:52)
    Rudy odejdzie ,kumoterstwo sie skonczy,tak jak przekrety itd i zaraz duzo pieniedzy znajdzie sie nie tylko dla protestujacych ,ale i dla tych co najnizsze maja pensje.bandziorom komunistycznym jak i resortowym tez spadna pobory bo i za co maja zarabiac tak wielkie kwoty?,ze zyjac w Polsce pracuja dla innych?
  • ~Mario61
    (2014-04-01 13:53)
    Wyjątkowo bezczelni ludzie, pozbawieni jakiejkolwiek etyki w swoich pazernych zachowaniach. Swoją drogą dziennikarze powinni zainteresować się jaki jest rzeczywisty stan majątkowy tych wszystkich krzykaczy wyposażonych w bardzo drogie smartfony i laptopy, odpoczywającyh w wakacje w ciepłych krajach itd.
  • ~SZECHTEROWA GNIDA
    (2014-04-01 13:54)
    ~hanka2014-04-01 13:22
    ~henrykW.2014-04-01 13:35

    JESTEM PEWNY ŻE UWAŻACIE SIĘ ZA OSOBY O KTÓRYM MÓWI SIĘ - MŁODZI , WYKSZTAŁCENI , Z DUŻYCH MIAST.
    CZY MŁODZI I Z DUŻYCH MIAST ? TO NIE MA ZNACZENIA , PONIEWAŻ KAŻDY KTO POSIADA INTELIGENCJE ŻYCIOWĄ , TAK TO MOŻNA NAZWAĆ , WIE O CO CHODZI.

    ZA TO NIE WIEDZĄ " WYKSZTAŁCENI " WIEDZĄ Z KSIĄŻEK , KTÓRA MUSIELI WBIJAĆ DO GŁOWY NA EGZAMINY I NIC POZA TYM W GŁOWIE .

    OBY WAS COŚ PODOBNEGO SPOTKAŁO , ZOBACZYMY JAK WAM SIĘ PUNKTY WIDZENIA ZMIENIĄ.

    ŻYCZĘ , ABY TUSK Z WAS ROBIŁ DURNIÓW , W WAŻNYCH DLA WAS SPRAWACH , TAK JAK OD LAT ROBI Z TYCH RODZIN.

    TA SZEMRANA FERAJNA Z TUSKIEM NA CZELE , JAK NIE POCZUJE BATA TO NIC DOBREGO DLA ZWYKŁYCH LUDZI NIE ZROBI .
  • ~dno pisransko ziobrowe jest tylko DNEM
    (2014-04-01 14:04)
    to szykujcie barany! Tylko potem nie plakac jak sie okaze ze siedzicie w goownie po same uszy cepy! Ktos kto naraza swoje chore dzieci nie wart jest ZADNEGO SZACUNKU!
  • ~dno pisransko ziobrowe jest tylko DNEM
    (2014-04-01 14:04)
    to szykujcie barany! Tylko potem nie plakac jak sie okaze ze siedzicie w goownie po same uszy cepy! Ktos kto naraza swoje chore dzieci nie wart jest ZADNEGO SZACUNKU!
  • ~taka prawda
    (2014-04-01 14:06)
    ~gosc2014-04-01 13:52 - HAHAHAHA a swistak zawija sreberka pisranski baranie! BLUZNICIE GNIDY I NIC WIECEJ B L U Z N I C I E i zostaniecie ukarani za ten GRZECH CIEZKI
  • ~emigrant
    (2014-04-01 14:12)
    najpierw parzenie sie po "bozemu" nawet jak lekarze ostrzegaja ze dziecko moze byc chore a potem panstwo ma dac... Tylko ze w kapitalizmie kazdy dba o siebie i swoje dzieci a wiec ponosi calkowita odpowiedzialnosc za swoje czyny i rodzine. Jak te mamuski tak "dbaja" o te swoje dzieci ze bez skrupulow je narazaja, ze maja wymalowane pazury choc to przeczy higienie to mozna sobie wypobrazic na co pojda te pieniadze a dzieci beda i tak pozbawione podstawowych rzeczy. Przykre to ale niestety ten niby protest pod publiczke aby pisranstwo i ziobrostwo nie wspomne palikociarstwa zebralo kilka glosow wiecej kosztem tych ktorych zmusza sie do odbierania jednym i dawania drugim. Podlosc, podlosc, podlosc i hipokryzja. Wiekszosc ludzi zaczyna sie tym brzydzic. Ci pseudoludzie nie dorosli do zycia w wolnym, demokratycznym panstwie. Ich swiadomosc socjalna jest rowna zeru
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-04-01 14:21)
    Od czasu, kiedy Mularczyk na zamówienie Kaczynskich obrzucal lajnem sedziów Trybunalu Konstytucyjnego czuje do niego tylko pogarde. Wtedy zwrócilem na niego uwage i dalsza jego dzialalnosc swiadczy, ze nie ma podlosci, której Mularczyk by nie popelnil, aby dorwac sie do koryta.
    Jemu nie chodzi o niepelnosprawne dzieci. Jemu chodzi o wlasne koryto.
    Wyjatkowa SZUJA. ...rozmodlona !
  • ~kuku
    (2014-04-01 14:34)
    wyrzucić religie i mniszki ze szkól dosyć robienia ze białe to czarne a czarne białe polska to iran w uni panstwo dinozaur kościelny 7 lat bez reform gaci tusk to agent kośćioła
  • ~klersedes