Koniec protestu rodziców w Sejmie. "Szykujemy coś większego"

| Aktualizacja:

Rodzice niepełnosprawnych dzieci nie będą już okupować Sejmu. Zapowiadają jednak, że to nie koniec protestów i wkrótce zorganizują coś znacznie bardziej spektakularnego.

wróć do artykułu
  • ~Wiktor
    (2014-04-02 14:33)
    Mundurowym powinni zabrać nawet te ze 100% a teraz 80% do 50 % zmniejszyć i przekazać potrzebującym .Oprócz tego powinni na tych polskich niepełnosprawnych zabrać z depatramentu do spraw wyznań religijnych , mniejszości narodowych i etnicznych przy Ministerstwie Cyfryzacji.Na samych cudzoziemców - romów i ukraińców idzie rocznie ponad 10 milionów a na matki polki i niepełnosprawnych nie ma.
  • ~dno pisransko ziobrowe jest tylko DNEM
    (2014-04-01 14:04)
    to szykujcie barany! Tylko potem nie plakac jak sie okaze ze siedzicie w goownie po same uszy cepy! Ktos kto naraza swoje chore dzieci nie wart jest ZADNEGO SZACUNKU!
  • ~zofia
    (2014-04-04 19:42)
    nie wazne ile kto zarabia i jak mu sie powodzi ,na chore niepelnosprawne dziecko powinno sie nalezec wszystkim jednakowo.nie trzeba zabierac jednym zeby dac drugim.trzeba tego rudego rozliczyc zcalego okresu rzadzenia.jak za pieniadze podatnikow lata samolotem i wszyscy pozostali jego kolesie sie bogaca to wy tego nie widzicie. mam nadzieje , ze po tych protestach nikt nie bedzie glosowal na rudego i jego partie, a matki niepelnosprawnych dzieci powinny sie udac za granice do innych krajow o pomoc i do strasburga.dlaczego banki i hipermarkety nie sa opodatkowane bo nasi politycy maja w tym udzialy i dlatego nie chca.zycze opiekunom wytrwalosci i dazenia do celu.
  • ~amico
    (2014-04-02 10:33)
    Mularczyk to prawnik? okazuje sie ze JEDNEGO bezdomnego ktory za blisko jego palacu postawi szopke z desek jest bezwzglednie scigany przez tego KRETYNA. Popatrzta LUDZIE jak on BEZKARNIE "zaprosil" tych nieszczesnikow z (dzieciami) do SEJMU gdzie ONI rozlozyli sie na korytarzu STRAJKUJAC.- PROTESTUJAC, nie wspomne o sprzecie jakim sie posluguja, pewno MULARCZYK im sprezentowal?bo oni biedni. Jak ten obludnik zadowolony bo dokopal TUSKOWI. W tym GLUPAWYM kraju jedni ( bryluja ) bo potrafia OPLUC i co? i ANO Wielkie G.
  • ~opolanin
    (2014-04-02 09:25)
    przecież przeciwko wam jest większość społeczeństwa a tuska zmusiliście do zabrania moim dzieciom i przekazania dla waszych odwalcie się od moich opieniędzy-zaróbcie.
    a większego to możecie postawic co najwyżej kloca-roszczeniowe posowieckie typki.
  • ~alo
    (2014-04-01 17:26)
    Rodzice do pracy i wynająć niańki ... a nie żerować na podatnikach
  • ~Rozliczyć przede wszystkim należy
    (2014-04-01 15:32)
    NAJWIĘKSZYCH OSZUSTÓW czyli polski kler katolicki... Wtedy okaże się,że na wszystko znajdzie się kasa.Sumarycznie to dziedostwo kosztuje ok.14 mld PLN !!!
  • ~Mariola
    (2014-04-01 15:07)
    ~emigrant2014-04-01 14:12

    Wcale nie trzeba odbierać jednym aby dać drugim - wystarczy rozliczyć PO z przekrętów i grabieży pieniędzy...a to naprawdę ogromna suma!!!

    A przy okazji puknij się porządnie w głowę i pomyśl co piszesz???
    Rozumiem, że ten wulgarny język jest przypisany wyznawcom po, ale wszystko ma swoje granice!!!
  • ~Mariola
    (2014-04-01 15:06)
    ~emigrant2014-04-01 14:12

    Wcale nie trzeba odbierać jednym aby dać drugim - wystarczy rozliczyć PO z przekrętów i grabieży pieniędzy...a to naprawdę ogromna suma!!!

    A przy okazji puknij się porządnie w głowę i pomyśl co piszesz???
    Rozumiem, że ten wulgarny język jest przypisany wyznawcą po, ale wszystko ma swoje granice!!!
  • ~Mariola
    (2014-04-01 15:01)
    Do komentujących - SIĘGNĘLIŚCIE DNA jak wasza ukochana i jedynie słuszna po...KOMUNA TRWA!!!
    Obrzydzenie - rodzice domagajcie się swoich praw...za Wami pójdą inni i w końcu może ten kraj znormalnieje i będzie demokracja!!!
  • ~ewa
    (2014-04-01 14:51)
    emigran co pan pani wypisuje wstydt
  • ~klersedes
    (2014-04-01 14:37)
    w sejmie sami dewoci kościelni maja rózne nazwy ale to jedna banda róznie mówi ale wszyscy z krzyzem gadaja do obrazu a obraz ani razu posłowie to miernota kościelna nie ma ateistów
  • ~kuku
    (2014-04-01 14:34)
    wyrzucić religie i mniszki ze szkól dosyć robienia ze białe to czarne a czarne białe polska to iran w uni panstwo dinozaur kościelny 7 lat bez reform gaci tusk to agent kośćioła
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-04-01 14:21)
    Od czasu, kiedy Mularczyk na zamówienie Kaczynskich obrzucal lajnem sedziów Trybunalu Konstytucyjnego czuje do niego tylko pogarde. Wtedy zwrócilem na niego uwage i dalsza jego dzialalnosc swiadczy, ze nie ma podlosci, której Mularczyk by nie popelnil, aby dorwac sie do koryta.
    Jemu nie chodzi o niepelnosprawne dzieci. Jemu chodzi o wlasne koryto.
    Wyjatkowa SZUJA. ...rozmodlona !
  • ~emigrant
    (2014-04-01 14:12)
    najpierw parzenie sie po "bozemu" nawet jak lekarze ostrzegaja ze dziecko moze byc chore a potem panstwo ma dac... Tylko ze w kapitalizmie kazdy dba o siebie i swoje dzieci a wiec ponosi calkowita odpowiedzialnosc za swoje czyny i rodzine. Jak te mamuski tak "dbaja" o te swoje dzieci ze bez skrupulow je narazaja, ze maja wymalowane pazury choc to przeczy higienie to mozna sobie wypobrazic na co pojda te pieniadze a dzieci beda i tak pozbawione podstawowych rzeczy. Przykre to ale niestety ten niby protest pod publiczke aby pisranstwo i ziobrostwo nie wspomne palikociarstwa zebralo kilka glosow wiecej kosztem tych ktorych zmusza sie do odbierania jednym i dawania drugim. Podlosc, podlosc, podlosc i hipokryzja. Wiekszosc ludzi zaczyna sie tym brzydzic. Ci pseudoludzie nie dorosli do zycia w wolnym, demokratycznym panstwie. Ich swiadomosc socjalna jest rowna zeru
  • ~taka prawda
    (2014-04-01 14:06)
    ~gosc2014-04-01 13:52 - HAHAHAHA a swistak zawija sreberka pisranski baranie! BLUZNICIE GNIDY I NIC WIECEJ B L U Z N I C I E i zostaniecie ukarani za ten GRZECH CIEZKI
  • ~dno pisransko ziobrowe jest tylko DNEM
    (2014-04-01 14:04)
    to szykujcie barany! Tylko potem nie plakac jak sie okaze ze siedzicie w goownie po same uszy cepy! Ktos kto naraza swoje chore dzieci nie wart jest ZADNEGO SZACUNKU!
  • ~jaaaaaaa
    (2014-04-02 15:19)
    Na więźniów kasa jest zawsze a dla dzieci nie ma skandal
  • ~Mario61
    (2014-04-01 13:53)
    Wyjątkowo bezczelni ludzie, pozbawieni jakiejkolwiek etyki w swoich pazernych zachowaniach. Swoją drogą dziennikarze powinni zainteresować się jaki jest rzeczywisty stan majątkowy tych wszystkich krzykaczy wyposażonych w bardzo drogie smartfony i laptopy, odpoczywającyh w wakacje w ciepłych krajach itd.
  • ~gosc
    (2014-04-01 13:52)
    Rudy odejdzie ,kumoterstwo sie skonczy,tak jak przekrety itd i zaraz duzo pieniedzy znajdzie sie nie tylko dla protestujacych ,ale i dla tych co najnizsze maja pensje.bandziorom komunistycznym jak i resortowym tez spadna pobory bo i za co maja zarabiac tak wielkie kwoty?,ze zyjac w Polsce pracuja dla innych?