600 osób nie dojedzie na kanonizację? Nie podstawią pociągu

Około 600 pielgrzymów może nie wyjechać z Polski na kanonizację Jana Pawła II. Do Rzymu nie pojedzie Express Miłosierdzia - pociąg miał wyruszyć jutro rano z Warszawy.

wróć do artykułu
  • ~Palec boży
    (2014-04-25 17:42)
    Widać jak czarno na białym że ze strony PKP Intercity to sabotaż! Widac kto nimi zarządza. Dobrze ze się ujawnili bo teraz będzie wiadomo kto jest kim! Ja osobiście do ich pociagow więcej nie wsiadę a ARMIA BOGA może przyczynić sie do wielu katastrof i ostatecznego upadku PKP Intercity. Oni chyba przesadzili z tym wtrącaniem się w polityczne zainteresowania pasażerów. Zaczynaja mocno przeholowywać! W tamtym roku umyślnie dokonali sabotażu na składzie jadącym do Budapesztu i wiozących uczestnikow Klubu Gazety Polskiej wyłaczając im światlo i ogrzewanie. Teraz sabotaż odnośnie wyjazdu na kanonizację. Polskie linie kolejowe przestają być politycznie neutralne a zyski czerpać z przejazdow jak największej liczby pasażerow tylko zaczynaja przejawiać przestępcze dywersyjne a w niedalekiej przyszlosci nawet terrorystyczne tendencje. To już nie linie kolejowe tylko MAFIA! ARMIA BOGA rozpier... im ich mafijny interes! Będzie tyle nieszczęsć u Intercity ze NIKT nie wazy się tam wsiasc, a oni razem z ich PKP Intercity przeniosą się do Izraela, bo w Polsce Polskie Koleje Panstwowe ma ja na celu wozic Polakow a nie Izraelczyków!
  • ~Volks_Vagino_Vagen
    (2014-04-25 15:20)
    600 zboczeńców NIE kan-onanizują-cych się równocześnie - ?
    To przeciez rekord Guinessa !
  • ~Albert DeSalvo
    (2014-04-25 15:12)
    Dojazd na wszelka kan-oanani-zację PO-winień być wzbroniony.
  • ~Wanda...
    (2014-04-25 13:20)
    kalisz ty z kwasem, michnikem ,kiscakem, i walenza na URAL wy matoly skonczone ach zapomnialem gajowego westa tego ruskiego kretyna, kibel pospszonta ten zgred bolszewicki..
  • ~Ted
    (2014-04-25 11:24)
    W ramach cudów może te 600 osób przewiozą latające dywany?
  • ~Drzazga 101
    (2014-04-25 09:18)
    O Matko, daję głowę i łeb, że jakieś cwaniaki zebrali od wiernych i naiwnych po patolu, zwinęli kasę i czmychnęli w świat. Szkoda tych naciągniętych Ludzieńków.
    A może jeszcze wszystko się - daj Boże - wyjaśni ?
    Hej !-
  • ~XXXY
    (2014-04-25 08:21)
    "Chcieli jechać za friko??? Tacy pobożni katolicy?? To tylko w Polsce, dobrze,że PKP nie dała się wykiwać"

    Wiadomo. Kolej nie jest od tego aby dała się wykiwać. Ona jest od tego aby kogoś wykiwać. Ale w tym wypadku postąpili bardzo słusznie. Nie ma "szmalu" - nie ma pociągu. Do Częstochowy mogą iść pieszo, to i do Watykanu mogą. (Przy okazji będą mogli oglądać piękne widoki).
  • ~katol
    (2014-04-24 21:33)
    Chca pociagami i samolotami- a niech ida piesza do Rzymu, ci tak wielcy katolicy! ( Jan Pawel II w ZYCIU niechcialby takiej SZOPKI!)
  • ~ppm
    (2014-04-24 20:12)
    Pejsolewacka prowokacja. Ale organizatorzy tej pielgrzymki dadzą radę
  • ~XXXY
    (2014-04-24 19:49)
    "zboczency nie pojada do rzymu a nie łaska do piekła..."

    Nie zaśmiecaj porządnego piekła. Ono jest tylko dla porządnych i uczciwych grzeszników. Wpuść tam tylko kilku sukienkowych, to z miejsca przehandlują całe piekło z naczelnym Lucyperem na czele. A ja mam tam zarezerwowane miejsce przy boku samego Lucka i nie trzeba tam sukienkowych sprzeniewierców.
  • ~Wieloryb
    (2014-04-24 19:10)
    Ludzie opamietajcie sie !!! Kanonizacja ? to kupa smiechu! Ludzie sami robia sie swietymi ! A w Polsce to juz przesadzaja.Wiadomo - ciemnota.
  • ~fbdfb
    (2014-04-24 18:16)
    Kaczyński bidula nie będzie miał czym jechać,moze załapie się na pielgrzymke rowerową i biegem uczci JP II
  • ~mmm
    (2014-04-24 18:13)
    Większość pielgrzymów tzw działaczy , zasłużonych jedzie za darmo tzn z pieniędzy podatników, składek związkowców , funduszy socjalnych, ... obetną na kolonie dla dzieci, wczasy dla pracowników, zapomogi, ... dla ciemnego ludu.
  • ~POlska kolej
    (2014-04-24 18:12)
    uhm, tak tak, już my znamy te PO-lszewickie prowokacje z zepsutymi pociągami z wyjazdu do Budapesztu AD 2013.
  • ~głos z ławy o s k a r ż o n y c h
    (2014-04-24 17:51)
    z e m s t a Sławka ZEGARMISTRZA
  • ~kz
    (2014-04-24 17:45)
    Wątpliwe jakościowo działania, takie "frontem do klienta " mają przynajmniej
    piękne nazewnictwo, takie ładne nazwy jak AmberGold, BKO - Bezpieczna kasa
    oszczędności - Grobelnego, a to Ekspres miłosierdzia itp. Widać, że ludzie myślą .
    / to tak mi się tylko skojarzyło / .
  • ~Kolejorz
    (2014-04-24 17:23)
    ...nie ma pociągu? i ok . ...samoloty latają !! ale trzeba zapłacić ,,,!!?? albo pielgrzymka piesza...
  • ~redaktor z radia świętego
    (2014-04-24 17:17)
    To są ewidentnie męczennicy. Santo Subito!
  • ~dziadek
    (2014-04-24 17:10)
    Expres w miłosierdziu ?
    Raczej ciągłe - nie ustające - systematyczne - miłosierdzie
  • ~paul
    (2014-04-24 17:06)
    ~kuku2014-04-24 15:28
    zboczency nie pojada do rzymu a nie łaska do piekła albo do nieba do boka mozna bez klehy to chunta faszystowsko frankiści zboczency


    Jude ... naucz się pisać po polsku.

Może zainteresować Cię też: