600 osób nie dojedzie na kanonizację? Nie podstawią pociągu

Około 600 pielgrzymów może nie wyjechać z Polski na kanonizację Jana Pawła II. Do Rzymu nie pojedzie Express Miłosierdzia - pociąg miał wyruszyć jutro rano z Warszawy.

wróć do artykułu
  • ~kuku
    (2014-04-24 15:28)
    zboczency nie pojada do rzymu a nie łaska do piekła albo do nieba do boka mozna bez klehy to chunta faszystowsko frankiści zboczency
  • ~albercik
    (2014-04-24 16:06)
    Chcieli jechać za friko??? Tacy pobożni katolicy?? To tylko w Polsce, dobrze,że PKP nie dała się wykiwać
  • ~Józwa
    (2014-04-24 16:24)
    Czy chorzy zawsze muszą głupoty wklepywać ?
  • ~ATEISTA
    (2014-04-24 16:26)
    Dalej pepegi na nogi i GAZUdo Watykanu.
  • ~pol
    (2014-04-24 16:38)
    myślały łachmyty że za darmoche d-py powiozą, KTIO CHCE SIE TAM GZIĆ NIECH SAM PŁACI
  • ~holota
    (2014-04-24 16:49)
    klehy dalej jada za buk zaplacz oni nie placa tylko buk zaplacz
  • ~soltys
    (2014-04-24 16:56)
    wiadomo ze na tym zadupiu nic nie funcjonuje moze troszke na ul. wiejskiej gdzie jest wiecej chamow
  • ~prawdajest1
    (2014-04-24 16:56)
    Jedna jest droga do wybawienia...Jezus Chrystus ktory mowil;"Nikt nie przychodzi do Ojca inaczej, jak tylko przeze mnie” (Jana 14:6). Sprawdz! Kanonizacja to cyrk grzesznych ludzi i balwochwalstwo bo zamiast do Boga jhwh Watykan kaze modlic sie do rzezby czy obrazku!!
  • ~paul
    (2014-04-24 17:06)
    ~kuku2014-04-24 15:28
    zboczency nie pojada do rzymu a nie łaska do piekła albo do nieba do boka mozna bez klehy to chunta faszystowsko frankiści zboczency


    Jude ... naucz się pisać po polsku.
  • ~dziadek
    (2014-04-24 17:10)
    Expres w miłosierdziu ?
    Raczej ciągłe - nie ustające - systematyczne - miłosierdzie
  • ~redaktor z radia świętego
    (2014-04-24 17:17)
    To są ewidentnie męczennicy. Santo Subito!
  • ~Kolejorz
    (2014-04-24 17:23)
    ...nie ma pociągu? i ok . ...samoloty latają !! ale trzeba zapłacić ,,,!!?? albo pielgrzymka piesza...
  • ~kz
    (2014-04-24 17:45)
    Wątpliwe jakościowo działania, takie "frontem do klienta " mają przynajmniej
    piękne nazewnictwo, takie ładne nazwy jak AmberGold, BKO - Bezpieczna kasa
    oszczędności - Grobelnego, a to Ekspres miłosierdzia itp. Widać, że ludzie myślą .
    / to tak mi się tylko skojarzyło / .
  • ~głos z ławy o s k a r ż o n y c h
    (2014-04-24 17:51)
    z e m s t a Sławka ZEGARMISTRZA
  • ~POlska kolej
    (2014-04-24 18:12)
    uhm, tak tak, już my znamy te PO-lszewickie prowokacje z zepsutymi pociągami z wyjazdu do Budapesztu AD 2013.
  • ~mmm
    (2014-04-24 18:13)
    Większość pielgrzymów tzw działaczy , zasłużonych jedzie za darmo tzn z pieniędzy podatników, składek związkowców , funduszy socjalnych, ... obetną na kolonie dla dzieci, wczasy dla pracowników, zapomogi, ... dla ciemnego ludu.
  • ~fbdfb
    (2014-04-24 18:16)
    Kaczyński bidula nie będzie miał czym jechać,moze załapie się na pielgrzymke rowerową i biegem uczci JP II
  • ~Wieloryb
    (2014-04-24 19:10)
    Ludzie opamietajcie sie !!! Kanonizacja ? to kupa smiechu! Ludzie sami robia sie swietymi ! A w Polsce to juz przesadzaja.Wiadomo - ciemnota.
  • ~XXXY
    (2014-04-24 19:49)
    "zboczency nie pojada do rzymu a nie łaska do piekła..."

    Nie zaśmiecaj porządnego piekła. Ono jest tylko dla porządnych i uczciwych grzeszników. Wpuść tam tylko kilku sukienkowych, to z miejsca przehandlują całe piekło z naczelnym Lucyperem na czele. A ja mam tam zarezerwowane miejsce przy boku samego Lucka i nie trzeba tam sukienkowych sprzeniewierców.
  • ~ppm
    (2014-04-24 20:12)
    Pejsolewacka prowokacja. Ale organizatorzy tej pielgrzymki dadzą radę

Może zainteresować Cię też: