600 osób nie dojedzie na kanonizację? Nie podstawią pociągu

Około 600 pielgrzymów może nie wyjechać z Polski na kanonizację Jana Pawła II. Do Rzymu nie pojedzie Express Miłosierdzia - pociąg miał wyruszyć jutro rano z Warszawy.

wróć do artykułu
  • ~dziadek
    (2014-04-24 17:10)
    Expres w miłosierdziu ?
    Raczej ciągłe - nie ustające - systematyczne - miłosierdzie
  • ~głos z ławy o s k a r ż o n y c h
    (2014-04-24 17:51)
    z e m s t a Sławka ZEGARMISTRZA
  • ~Volks_Vagino_Vagen
    (2014-04-25 15:20)
    600 zboczeńców NIE kan-onanizują-cych się równocześnie - ?
    To przeciez rekord Guinessa !
  • ~Albert DeSalvo
    (2014-04-25 15:12)
    Dojazd na wszelka kan-oanani-zację PO-winień być wzbroniony.
  • ~Wanda...
    (2014-04-25 13:20)
    kalisz ty z kwasem, michnikem ,kiscakem, i walenza na URAL wy matoly skonczone ach zapomnialem gajowego westa tego ruskiego kretyna, kibel pospszonta ten zgred bolszewicki..
  • ~Ted
    (2014-04-25 11:24)
    W ramach cudów może te 600 osób przewiozą latające dywany?
  • ~Drzazga 101
    (2014-04-25 09:18)
    O Matko, daję głowę i łeb, że jakieś cwaniaki zebrali od wiernych i naiwnych po patolu, zwinęli kasę i czmychnęli w świat. Szkoda tych naciągniętych Ludzieńków.
    A może jeszcze wszystko się - daj Boże - wyjaśni ?
    Hej !-
  • ~XXXY
    (2014-04-25 08:21)
    "Chcieli jechać za friko??? Tacy pobożni katolicy?? To tylko w Polsce, dobrze,że PKP nie dała się wykiwać"

    Wiadomo. Kolej nie jest od tego aby dała się wykiwać. Ona jest od tego aby kogoś wykiwać. Ale w tym wypadku postąpili bardzo słusznie. Nie ma "szmalu" - nie ma pociągu. Do Częstochowy mogą iść pieszo, to i do Watykanu mogą. (Przy okazji będą mogli oglądać piękne widoki).
  • ~katol
    (2014-04-24 21:33)
    Chca pociagami i samolotami- a niech ida piesza do Rzymu, ci tak wielcy katolicy! ( Jan Pawel II w ZYCIU niechcialby takiej SZOPKI!)
  • ~ppm
    (2014-04-24 20:12)
    Pejsolewacka prowokacja. Ale organizatorzy tej pielgrzymki dadzą radę
  • ~XXXY
    (2014-04-24 19:49)
    "zboczency nie pojada do rzymu a nie łaska do piekła..."

    Nie zaśmiecaj porządnego piekła. Ono jest tylko dla porządnych i uczciwych grzeszników. Wpuść tam tylko kilku sukienkowych, to z miejsca przehandlują całe piekło z naczelnym Lucyperem na czele. A ja mam tam zarezerwowane miejsce przy boku samego Lucka i nie trzeba tam sukienkowych sprzeniewierców.
  • ~Wieloryb
    (2014-04-24 19:10)
    Ludzie opamietajcie sie !!! Kanonizacja ? to kupa smiechu! Ludzie sami robia sie swietymi ! A w Polsce to juz przesadzaja.Wiadomo - ciemnota.
  • ~POlska kolej
    (2014-04-24 18:12)
    uhm, tak tak, już my znamy te PO-lszewickie prowokacje z zepsutymi pociągami z wyjazdu do Budapesztu AD 2013.
  • ~kz
    (2014-04-24 17:45)
    Wątpliwe jakościowo działania, takie "frontem do klienta " mają przynajmniej
    piękne nazewnictwo, takie ładne nazwy jak AmberGold, BKO - Bezpieczna kasa
    oszczędności - Grobelnego, a to Ekspres miłosierdzia itp. Widać, że ludzie myślą .
    / to tak mi się tylko skojarzyło / .
  • ~albercik
    (2014-04-24 16:06)
    Chcieli jechać za friko??? Tacy pobożni katolicy?? To tylko w Polsce, dobrze,że PKP nie dała się wykiwać
  • ~Kolejorz
    (2014-04-24 17:23)
    ...nie ma pociągu? i ok . ...samoloty latają !! ale trzeba zapłacić ,,,!!?? albo pielgrzymka piesza...
  • ~redaktor z radia świętego
    (2014-04-24 17:17)
    To są ewidentnie męczennicy. Santo Subito!
  • ~paul
    (2014-04-24 17:06)
    ~kuku2014-04-24 15:28
    zboczency nie pojada do rzymu a nie łaska do piekła albo do nieba do boka mozna bez klehy to chunta faszystowsko frankiści zboczency


    Jude ... naucz się pisać po polsku.
  • ~prawdajest1
    (2014-04-24 16:56)
    Jedna jest droga do wybawienia...Jezus Chrystus ktory mowil;"Nikt nie przychodzi do Ojca inaczej, jak tylko przeze mnie” (Jana 14:6). Sprawdz! Kanonizacja to cyrk grzesznych ludzi i balwochwalstwo bo zamiast do Boga jhwh Watykan kaze modlic sie do rzezby czy obrazku!!
  • ~soltys
    (2014-04-24 16:56)
    wiadomo ze na tym zadupiu nic nie funcjonuje moze troszke na ul. wiejskiej gdzie jest wiecej chamow

Może zainteresować Cię też: