CBŚ zatrzymało wiceprezes SKOK-u Wołomin. "W grę wchodzą wielomilionowe kwoty"

| Aktualizacja:

Centralne Biuro Śledcze zatrzymało Joannę P. - wiceprezes SKOK-u Wołomin - podaje tvn24.pl. Prokuratorzy z Gorzowa Wlkp. przedstawili jej zarzuty związane z wyłudzaniem kredytów. Została aresztowana na trzy miesiące.

wróć do artykułu
  • ~dobry biznes.
    (2014-10-29 11:34)
    Nie zaszkodziłoby sprawdzić pod tym względem pozostałe SKOK. Czy aby kredytów nie udzielano swoim "kolegom." To lepszy i bezpieczniejszy biznes niż wyłudzanie VAT. Ma w Polsce dobrą przyszłość. I nie trzeba szukać zbytu na towar.
  • ~miśka
    (2014-07-29 14:21)
    no pranie kasy na wielką skale to prawda podstawiane są osoby do zaciągania kredytu wskok Wołomin pracownicy dobrze o tym wiedzą
  • ~warszawianka
    (2014-06-18 20:20)
    cała fors ze SKOK była przekazywana do komitetów wyborczych ale PIS-u,
    w końcu w takim celu powstały SKOKI !
  • ~uśmiany
    (2014-04-27 18:10)
    To dopiero początek, teraz jak posadzili Panią Prezes to stołki polecą. Mam nadzieję że za jej sprawą wyjdą wszystkie przekręty jakie miały miejsce od początku istnienia tej PRAWEJ placówki otwartej na POTRZEBY LUDZI.
  • ~sprawiedliwy
    (2014-04-27 17:11)
    ja dodam swoje dal słowa, tak się każdy uczepił skoków, ale banki robią gorsze przekręty, nie mowie o Amber Gold bo to już jest jakaś masakra i szkoda mi tych ludzi, bo kasy i tak nie otrzymają, ale banki aby pozyskać kredytobiorców dają nam umowy do podpisu a tam małym druczkiem jest to co uwielbiamy najbardziej. Po prostu trzeba czytać to co się podpisuje i tyle, po winę łatwo zwalić na drugą osobę a czasem ona leży po naszej stronie
  • ~Michałek
    (2014-04-27 16:31)
    Nastepny Gazda, Mały Krzysiu…..
  • ~rex
    (2014-04-27 16:26)
    Potwierdzam zatrzymania w tej sprawie. Skierowaliśmy do sądu dwa wnioski o areszt. Do tej pory sąd pozytywnie rozpatrzył wniosek dotyczący wiceprezes SKOK-u Wołomin - dodał prokurator
    moze sie okazać że to jedna wielka sciema z tym zatrzymaniem :)
  • ~bulu
    (2014-04-27 13:51)
    "utopiony" co ty gadasz? ludzie maja glowy wiec skoro chca brac kredyt to biora, nikt im na chama nic nie wciska, a ze ludziom nie chce sie czytac umow to sorry, to pracownik skoku ma za nich przeczytac? no haloo kazdy chyba wie na co sie pisze tak, a jak nie ma potem jak spłacac to po cholere bierze kredyt -proste!
  • ~utopiony
    (2014-04-27 13:00)
    Skok Wołomin swoje imperium zbudował na krzywdzie ludzkiej ! Potopili całe rodziny w kredytach nie do spłaty poprzez brak wiedzy w ich udzielaniu . Pani Joanna Przywoźna jest odpowiedzialna nie tylko za wyłudzanie, czy pranie pieniędzy, ale także za krzywdę ludzką, na której to zbudowała przez tyle lat swoją pozycję.Jeżeli chodzi o prezesa Gazdę, to jestem pewna że o wszystkim wiedział, ponieważ Pani Joanna to jego prawa ręka i nietylko!. Dobrze było by gdyby Prokuratura zweryfikowała wykształcenie Pana Prezesa bo to też ciekawy temat na kolejne zarzuty. Szkoda że to wszystko tak późno!
  • ~znający temat
    (2014-04-27 11:41)
    W tym oddziale od kilku lat wyłudzano pieniądze!!!, szczególnie często brano kredyty na tzn słupów!!!. AŻ DZIW BIERZE, ŻE PO TYLU LATACH DOPIERO KOGOŚ ZATRZYMANO. Gdzie był prezes tego SKOKu? Pan Gazda?
    Jeszcze reklamę zrobili w TV, jak ją oglądałem to widziałem tzw słupów jak ustawiają się w kolejce po kredyty na kilka milionów. Bo takie kredyty wyłudzano!!! 1 słup = 1-5 mln złotych. Heeeheee i grozi im 10 lat więzienia. Wyłudzili ok 50-100 mln złotych, dostaną 8 lat i wyjdą po 4!!! CAŁA POLSKA RZECZYWISTOŚĆ!!!
  • ~Obwieś
    (2014-04-27 09:47)
    Po dwóch miesiącach - umorzyć.
  • ~vip-lep-per
    (2014-04-27 09:10)
    CAŁA forsa była i jest przekazywana do komitetów wyborczych Tuskowego PO i dalej na majdan dla Tymoszenko i Kliczki
  • ~w33
    (2014-04-26 23:00)
    widac nagonka na skok trwa, a gdzie bylo szanowne CBŚ jako ludzi okradal "biznesmen" z Amber Gold?
  • ~Ola
    (2014-04-26 22:27)
    ja tam sie nie wypowiadam bo właściwie się nie znam na tych skokach, no ale pożyjemy zobaczymy
  • ~Krystyna
    (2014-04-26 21:39)
    CBŚ juz dawno zatraciło zaufanie, a prokuratura zresztą też. Nie ma co na razie tego komentować, zobaczymy co czas pokaże. Może po prostu stoi za tym interes wrogów skoku? Bo skoro ludzie zaciągają kredyty i je spłacają to w czym problem?
  • ~Kryże
    (2014-04-26 18:37)
    co zrobił Seremet prowadzony na smyczy przez starego capa prezesa ze śledztwem gdzie zięć mlaskacza usiłował wyłudzić miliony złotych ze SKOK ?
  • ~ala
    (2014-04-26 08:59)
    SKOK TY ŚWINO NIE NACIĄGAJ LUDZI NA 6,15 ZA SMS ZA WYKRYCIE TELEFONU
  • ~wyborca
    (2014-04-26 06:51)
    O wyjściu Możejek na plus , informuje mianowany tam przez PO ! zarząd.Sytuacja finansowa ma się jeszcze poprawić po dokończeniu ropociągu do Kłajpedy co uniezależni rafinerie od drogiej i gorszej jakości ropy rosyjskiej[tzw ciężka ropa].Po drugie kupienie przez Polskę tej rafinerii zablokowało wejście na rynek basenu morza Bałtyckiego rosyjskiego konkurenta z cenami dumpingowymi.A to uratowało polskie koncerny Orlen i Lotos przed dużymi stratami.Ale to do niejakiego Wiesia nie jest wstanie dotrzeć.
  • ~zzz
    (2014-04-26 05:47)
    Mozejki becwale Wiesio 13 obciągajacy kosztowwały 3 miliardy a PO zło dziejska na samym stadionie na lewo zarobiła 0,5 miliarda że 30 na drogach afra hazarfoa ze 50 miliardów , a tak w ogóle znikneło 1 bilion złotych gdzie to jest
  • ~mimi
    (2014-04-25 23:00)
    Kłóćcie się podzieleni przez Tuska do oporu a niedługo ruski z niemcem was pogodzą!!!