Gronkiewicz-Waltz o gazie w metrze: Czyjeś świadome działanie

Ostatnie dwa dni to duże kłopoty komunikacyjne w stolicy. Z powodu wyczuwalnej woni gazu, trzeba było tymczasowo ewakuować setki pasażerów ze środkowego fragmentu linii metra. Wagony kursują już planowo, ale nadal nie wiadomo, co spowodowało pojawienie się substancji.

wróć do artykułu
  • ~ewa koby
    (2014-08-25 20:42)
    gaz w metrze to swiadome dzialanie gronkiewicz zeby otumanic wyborcow ala wybrana ewa koby
  • ~pisowski pisowiec
    (2014-05-09 09:35)
    To wcale nie musi być świadome działanie. Być może wyborca PO po zeżarciu zawartości kilku słoików POpuszczał bąki (nie Józefy) i stąd smród gazu...
  • ~lolek1
    (2014-05-08 14:01)
    Przecież to są ćwiczenia ;)
  • ~olek
    (2014-05-08 10:23)
    Zmniejszyć premie urzędasów z ratusza, to ich niepochamowane obżarstwo prowadzi właśnie do gromadzenia się gazów w metrze i zbiorkomie.
  • ~aala
    (2014-05-08 07:31)
    Do Bufetowej, żreć mniej czosnku.
  • ~bla
    (2014-05-07 22:15)
    bla,bla ,bla...
  • ~zgredek
    (2014-05-07 18:29)
    Jąkaty Donald puścił bąka
  • ~dość
    (2014-05-07 18:15)
    a gdzie jest policja, czyżby nadal pilnowała tej nieszczęsnej tęczy. Jak by ją bufetowa ustawiła na wysypisku śmieci problemu by nie było.
  • ~Zbyszek
    (2014-05-07 18:14)
    Ewentualny sprawca komunikacyjnego zamieszania będzie musiał pokryć koszty całej akcji służb miejskich.A jeśli okaże się, że sprawcą jest nieudolna pani prezydent i jej ekipa?
  • ~r46
    (2014-05-07 17:51)
    Na pewno Jarosław wypuścił gaz z zapalniczki.
  • ~007
    (2014-05-07 17:45)
    Przecież nikt nie przyzna się, że szambo się wylało.
  • ~to cie przerasta buraczku
    (2014-05-07 16:51)
    WAW mówisz o Tusku glonojadzie?
  • ~Matylda i inni
    (2014-05-07 16:36)
    Za tej antypolskiej władzy wciąż się coś dzieje jak nie gaz to bomby podłożone i ludzie muszą się ewakuować i to,że ludzie niewygodni tej władzy nagle popełniają samobójstwa.Władza ta otworzyła granicę z Kaliningradem stamtąd wciąż napływa ruska swołocz,a w Polsce i tak jest kilkanaście tys. agentury sowieckiej.To jest zagrywka Putina najpierw zastraszenie i prowokowanie Polaków,a potem podobny scenariusz jak na Ukrainie z tym się należy liczyć za tej antypolskiej władzy ! ! !
  • ~bes
    (2014-05-07 16:19)
    Warszawiacy kochają Bufetową i będą na nią głosowali zawsze i wszędzie. Najlepsza pani prezydent pod słońcem, chwalimy za ustawienie sodomickiej tęczy na Pl. Zbawiciela., za finansowanie tej szmiry , kiczu nad kicze.
  • ~WAW
    (2014-05-07 16:17)
    IDA WYBORY, WIEC ZWOLENNICY KURDUPLA ORGAZNIZUJA TRADYCYJNIE 'STAN ZAGROZENIA' - CO WYBORY TO SAMO... :))
  • ~wyborca
    (2014-05-07 15:17)
    To ekipa pani Hani puszcza bąki ze strachu przed utratą koryt.
  • ~zet
    (2014-05-07 15:13)
    "Prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz liczy, że odnalezienie sprawcy jest kwestią czasu. Sprawie wnikliwie przyglądają się bowiem funkcjonariusze z Komendy Stołecznej Policji." - HGW ma zatem bardzo dobre zdanie o warszawskiej policji - ja nie!
  • ~Tekla z Czech
    (2014-05-07 15:06)
    Pani prezydent wystarczy mniej sie obżerać i gazy ustąpją
  • ~Autor
    (2014-05-07 14:57)
    A to przypadkiem nie tak, jak kiedyś z bombami rzekomo podłożonymi w Warszawie przed wyborami?

Może zainteresować Cię też: