Pogrzeb gen. Jaruzelskiego. Kościół apeluje o modlitwę

| Aktualizacja:

Dziś pogrzeb generała Wojciecha Jaruzelskiego. Uroczystość będzie miała charakter państwowy, ale skromny. Kościół apeluje, aby przeżyć ją w atmosferze modlitwy.

wróć do artykułu
  • ~Stiff
    (2014-09-04 12:00)
    Niestety za generała się modlić nie będę mam nadzieje ,ze belzebub już na niego czeka z dobrze podgrzaną smołą
  • ~adelaide
    (2014-05-30 14:06)
    Alika kota racz wrocic nam Panie !!!
  • ~Dama Pik
    (2014-05-30 13:01)
    re ~notowany2014-05-30 10:45

    PiSowskie bydło pod wezwaniem rydzyka "na pewno" posłucha apelu kościoła! modlitwa będzie się składała z gwizdów,buczenia i wycia!
    ---
    trzeba być BYDŁEM by uogólniać i kogoś nazywać bydłem.
    chcesz szacunku to szanuj innych.
    gwizdów i buczeń nie popieram ,ale takich jak ty też nie
  • ~Dama Pik
    (2014-05-30 12:57)
    re ~TO JEST NORMA2014-05-30 12:27

    JAK KOŚCIÓŁ APELUJE O MODLITWE O ZNACZY ŻE ŻĄDA SOWITEJ TACKI NA TYM POGRZEBIE.
    ---
    ogólnie jestem ANTY klerykałem ,ale w tym wypadku uważam,że GŁUPI jesteś
  • ~TO JEST NORMA
    (2014-05-30 12:27)
    JAK KOŚCIÓŁ APELUJE O MODLITWE O ZNACZY ŻE ŻĄDA SOWITEJ TACKI NA TYM POGRZEBIE.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-05-30 11:14)
    Co by się nie stało ścierwo padło !!!
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-05-30 10:53)
    a co to będzie jak umrze Tusk i Komorowski, Palikot? ŁOj. Chyba wystawią armię w celu ochrony ich grobów he he he
  • ~re
    (2014-05-30 10:52)
    Ośle pisowski rozaniec jest do modlitwy a nie do robienia sobie punktow u belzebuba.
  • ~IRON
    (2014-05-30 10:49)
    "ZERA" wrzask podniosły. Karawan jedzie dalej.
  • ~misza
    (2014-05-30 10:49)
    nycz zacheca po pogrzebie do sopotu
    bedzie wesola stypa top tredy
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-05-30 10:47)
    A na ile Tusk juz zadłużył
    Polske ? I dlaczego nie ma o tym rajwachu w telewizji ?
    ...
  • ~Ypon
    (2014-05-30 10:47)
    Nucz - Nycz - czy to nie ten idiota co się bratał z przyduqasem Putina???
  • ~notowany
    (2014-05-30 10:45)
    PiSowskie bydło pod wezwaniem rydzyka "na pewno" posłucha apelu kościoła! modlitwa będzie się składała z gwizdów,buczenia i wycia!
  • ~pytom
    (2014-05-30 10:45)
    ile gierka długi a ile tuska który jest lepszy
  • ~glupitokupi
    (2014-05-30 10:43)
    módl się i pracuj a garb ci sam wyrosnie skad kler ma miliardy z modlitwy???
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-05-30 10:41)
    OLEJ PO FALSZYWKI...ten typ skorumPOwany złodziejski TuskAmberGold tak ma ! falszywy Wiesio !!!
  • ~sPISek rudego POomyleńca !!!
    (2014-05-30 10:40)
    Kiedy dymisja Tuska ?
    A na ile Tusk zadłużył już Polske i dlaczego TVN nie robi o tym rejwahu ?
  • ~aVox
    (2014-05-30 10:39)
    Żałosny jest ten Nycz. Obawiam się, że ten poczciwy (?) idiota więcej wierzących zniechęci do kościoła jak Bierut i stalinowskie represje
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-05-30 10:39)
    Kiedy dymisja Tuska ?
    PO/Palikot to najgorsza z mozliwych kombinacji . Kiedy Tusk znowu podniesie lemingom wiek emerytalny ?
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-05-30 10:35)
    ...KOMOROWSKI TO PREZYDENT... WSI ...JEGO PRAWDZIWE NAZWISKO SZCZYKUNOWICZ ...UMOCZONY AGENT...Z RUSKIEJ BUDY...
    TUSK SPRZEDAJNA ,ZAŁGANA PRO-NIEMIECKA MORDA TZW.AGENT ;OSCAR"...