Protesty przed mszą za Jaruzelskiego. "Zdrajca!", "Patriotów chowano jak psy"

| Aktualizacja:

To już pewne. Generał Wojciech Jaruzelski nie będzie miał spokojnego pochówku. Przed Katedrą Polową w Warszawie, gdzie odbywa się msza pogrzebowa, trwa demonstracja. Kilkadziesiąt osób z transparentami pikietuje kościół. Emocji nie brakuje.

wróć do artykułu
  • ~sed
    (2014-05-30 11:07)
    Debile pewnie zarliwi katolicy w akcji.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-05-30 11:20)
    Agenta NKWD - 'WOLSKI" żegnają TW PRL - Wałesa "BOLEK", Kwaśniewski "ALEK'i Komorowski ' LITWIN'.
  • ~zzzzzz
    (2014-05-30 11:21)
    Świnie i nic więcej.
  • ~leoska
    (2014-05-30 11:22)
    tylko katolicy potrafią jątrzyć ,gorliwi katolicy .Debile
  • ~wesolek
    (2014-05-30 11:25)
    wiadomo pisowcy to bydlo Bartoszewski miał racje
  • ~wjw
    (2014-05-30 11:27)
    A nieboszczykowi to zwisa...
  • ~demos
    (2014-05-30 11:41)
    Ten pogrzeb to hołd dla Rosji. Wstyd.
  • ~pmpl
    (2014-05-30 11:43)
    czy ten pogrzeb byl prawdziwy w kosciele czy to nie falsyfikat --obecnie wszystko mozliwe ---mamon wszystko zrobi ---patrzac sieb na obecnych i organizatorow coz tam bedzie sprawiedliwie nie tylko dla niego ale dla tych roznych usluznych ---poprostu cyrk na ziemi
  • ~Starający sie myśleć
    (2014-05-30 11:47)
    Pewne jest, że zamordował mniej Polaków niż Piłsudski; ponadto nie ośmieszał swoim intelektem Polski na arenie międzynarodowej, nie organizował tajnych więzień dla innego mocarstwa, nie popełnił samobójstwa zabijając przy tym więcej generałów niż w Katyniu, nie zapraszał (bo one same przyszły ratując Polaków przed krematoriami) obcych wojsk do rzekomej obrony Polski... Czego wy chcecie więcej od Generała?
  • ~tak solidaruchy obalili komunę....
    (2014-05-30 11:49)
    no solidaruchy, obaliliście komunę? pewnie razem z księżmi, którzy modlą się teraz za generała?
  • ~nmpolk
    (2014-05-30 11:49)
    wesolek ---tak wlasnie traktuja wiernych ---jak pastuch --cale zycie mozna mordowac krasc zdradzac a na koniec sie przyznac ze jest BOG i chciec pogrzebu ---niestety na ziemii zaszczyty a wiecznosci czeroni z rogami sie ciesza ---bydlo odwrotnie ---na ziemi skromnosc a wiecznosci chwala ---krotkie zycie do wiecznosci ---to jest cala zasluga
  • ~Normalny niewierzący.
    (2014-05-30 11:50)
    Jestem niewierzącą osoba , i też uważam Jaruzelskiego za zdrajcę
    a nawet za zbrodniarza.
    Ta msza i pogrzeb jest dowodem na hipokryzję tego wasala Rosji zwanego generałem Jaruzelskim .
    Jego życie było przepełnione złem donosicielstwem zdradą ,
  • ~gosc
    (2014-05-30 11:54)
    TA SZMATE CZERWONA ZAKOPAC GDZIES W LESIE JAK TO ROBIL TEN LUDOBOJCA Z POLSKIMI PATRIOTAMI
  • ~Matwiej Pielgrzym.
    (2014-05-30 11:55)
    O jedno Cię proszę Wiekuisty , miej Mnie jak najdalej od kapłanów i Wyznawców Kościoła Katolickiego .Bej .
  • ~Warszawiak
    (2014-05-30 12:08)
    Do Redakcji:
    Zdjęcie ilustrujące artykuł przedstawia Archikatedrę św. Jana Chrzciciela na Starym Mieście. Msza za gen. Jaruzelskiego odbywa się w Katedrze Polowej Wojska Polskiego przy ul. Długiej; http://pl.wikipedia.org/wiki/Katedra_Polowa_Wojska_Polskiego_w_Warszawie#mediaviewer/Plik:Katedra_Polowa_Wojska_Polskiego_w_Warszawie.jpg - ->tak wygląda ta świątynia
  • ~WIDZ
    (2014-05-30 12:10)
    Re ~~~gosc - pomiętaj jedno ,jeżeli masz dowód że GENERAŁ kogoś osobiście ZAMORDOWAŁ to możesz się WYPOWIADAĆ.A po drugie WIDAĆ te (ZAPLUTE KARŁY ) są TE MORDY ZAPAMIĘTANE .Takimi to trzeba robić jak robią JANKESI , ZAKŁUCA ,80 cm PAŁY w ROBOCIEi SPOKUJ .To jest DEMOKRACJA
  • ~Ironiamus
    (2014-05-30 12:37)
    Wzorcowe zachowanie wychowanków "kościoła rydzykowego".
  • ~tutejszy
    (2014-05-30 12:54)
    szkoda że wprowadziłeś stan wojenny byłoby o połowe mniej prawdziwych stoiących z drugiej strony
  • ~Robnad
    (2014-05-30 14:28)
    Czy hofmanek gwalci prezesa...
    Walesa zapraszal jarusia z mezem...do palacu prezydenta ))
    Wszyscy wiedza ze to krypto-gej.!
  • ~Roband
    (2014-05-30 18:15)
    Czerwoni wyszli na pokaz nad tą trumną co tak narozrabiała

Może zainteresować Cię też: