CBŚ, czyli polskie FBI zgubiło tajne dokumenty. "Przepadły jak kamień w wodę"

| Aktualizacja:

"Jeśli wyciekną na miasto, będzie wstyd na cały kraj" - mówi jeden z oficerów najbardziej elitarnej formacji policji. Z Centralnego Biura Śledczego w Katowicach zginęły tajne dokumenty.

wróć do artykułu
  • ~aaa
    (2014-06-27 11:45)
    Tylko informatorzy już gryzą ziemię, a któryś z funkcjonariuszy jako kret dostał niezłą gotówkę !!!
  • ~kaska
    (2014-06-27 17:33)
    tak to jest jak sie zatrudna debili i durniow
  • ~Gojpol
    (2014-06-28 11:36)
    POnownie wnoszę o POwołanie Państwowej Agencji Ochrony Służb Specjalnych -PAOSS !!! Chroniła by ona służby z impotentnym BOR -em na czele ,przed wrogami zewnętrznymi i wewnętrznymi. A szczególnie przed nimi samymi !!!W tym celu należy POdwyższyć VAT do 24% ...zgodnie z POstęPOwaniem Platformy Oszustów.!!!
  • ~omi54
    (2014-06-28 10:48)
    Nie dziwi w tym państwie. Tusk (zamiast), Omilczyńska(zamiast) i kamieni kupa.
    Popytajcie Dziewulskiego i Hajdarowicza, są w temacie. Budują nowe zręby mafii po WSI.
  • ~Wykidajło
    (2014-06-28 09:27)
    No cóż, dzisiejsze elyty od 25 lat nauczają, że kapuchę trzeba tępić. No i w końcu ktoś sobie to wziął do serca i zabrał się do roboty.
  • ~Tajny informator.
    (2014-06-28 08:30)
    ""Przed chwila widzialem goscia z teczka. Skopalem mu tylem profilaktycznie.""

    Niepotrzebnie. To był mój człowiek i niósł w tej teczce tylko czarne teczki. Na kogo ? - nie powiem, bo znów będzie afera.
  • ~ProPOnuje.
    (2014-06-28 03:13)
    Grodzka na premiera...szybciei znajdzie dobieganta.!
  • ~Zgredek
    (2014-06-27 22:04)
    Do psychola, podpisującego się ,,Oficer CBŚ do Zgredka2014-06-27 15:12" Nie sądź innych po sobie wypierdku matki z niedorozwojem umysłowym. Miała ci ona jedną szarą komórkę w zachlanej łepetynie, a ci palancie przekazała 1/2 komórki. Pusty czerpie nie potrafisz się do ludzi z szacunkiem odzywać,boś nie znał swego ojca . Z resztą twa matka też nie wiedziała z kim cię miała. Nie każdy oficer CBŚ zaraz służy swym odbytem agentom Watykanu, komórek szarych w twej mózgownicy nie przybędzie, choćbyś uprawiał sex, z każdym facetem, w odbyt i w paszczu - jak mawiają k..y.
  • ~silva
    (2014-06-27 19:17)
    Za rządów Kasi Tusk byłoby to nie do pomyślenia! Kasia na premiera, Donald na emeryturę!!!
  • ~Lucyna
    (2014-06-27 17:53)
    W państwie Tuśkowym Matolskim wszędzie burdeluwa.
  • ~Bartek Zwycięzca
    (2014-06-27 17:53)
    p i s z e m y kolejne tomy TRI-logii nowożytnego landu PO-lskojęzycznego pod przewodnictwem TUsk154M
  • ~ewa koby
    (2014-06-27 15:52)
    cbs no nie facebooki i google sie tylko moga posmiac ewa koby
  • ~iza
    (2014-06-27 11:48)
    grupa kelnerów wykradła dokumenty
  • ~Oficer CBŚ do Zgredka
    (2014-06-27 15:12)
    Zgredek!
    Nie zajmuj się takimi tematami, bo przegrzeją się tobie trzy szare komórki, które masz w czerepie, i nie będziesz nawet wiedział, że znowu, po tylu latach, agenci Watykanu wchodzą w twój odbyt…
  • ~Informator
    (2014-06-27 14:20)
    Przed chwila widzialem goscia z teczka. Skopalem mu tylem profilaktycznie.
  • ~pol anka
    (2014-06-27 13:35)
    dokumenty calutki czas były w kancelarii tajnej, tylko wybrani oficerowie mieli dostęp i wzięło zniknęło. Widzi mi się, że kancelaria tajna to otwarta metalowa szafka stojąca na korytarzu obok wejścia do sali odpraw. A kancelistą była Mariolka o 4 lat przebywająca na wychowawczym, dokumenty można był pobierać tylko należało wypisać się w niebieskim zeszycie z widokówką z Egiptu. Przez 8 lat system się sprawdzał, Komendanci odchodzili, przychodzili, przekazywali obowiązki, otrzymywali nagrody za wybitne zasługi, brali premie, nagrody roczne a szafa czekała na tego ostatniego, któremu zachce się dochodzić PRAWDY. A było w tym grzebać?
  • ~chory kraj
    (2014-06-27 13:23)
    A kierownictwo CBŚ przekonanie, że zaginięcie nie stwarza zagrożenia dla życia i zdrowia funkcjonariuszy.
    Skoro wyciekły dane z teczkami INFORMATORÓW, TO DURNE KIEROWNICTWO chyba o nich powinno się wypowiedzieć, a nie o funkcjonariuszach.
  • ~dorsz8,16
    (2014-06-27 13:20)
    No to został tylko ch.. i d..., bo kamieni już nawet nie ma. Przykro to czytać,że na każdym kroku coś gubią, coś przeoczą albo ukradną. Przykład idzie z góry. Jaki pan, taki kram.
  • ~KAMERNY
    (2014-06-27 13:08)
    TU NIEIECHODZI O INFOR,TYLKO ILE WYSOKICH LEBOW POLECI ZE STOLKOW
  • ~XXXY
    (2014-06-27 12:44)
    Narobiło się służb ważnych, bardziej ważnych i najważniejszych, a jak przyjdzie co do czego, to im ktoś dokumenty podpieprzy. Powołać jeszcze jedną bardzo ważną służbę, do pilnowania tych już powstałych przed ich okradaniem, bo w końcu ich samych ukradną. Ale na całe szczęście jestem w tym wieku, że widzę jakich to mamy fachowców. Działają w myśl starej zasady "nie nauka lecz chęć szczera zrobi z ciebie oficera".

Może zainteresować Cię też: