Skandaliczna wystawa w Warszawie. Prowokacja rosyjskiej amabasady? [AKTUALIZACJA]

| Aktualizacja:

Na wielkiej międzynarodowej konferencji humanitarnej w Warszawie Rosjanie urządzili antyukraińską wystawę - pisze "Gazeta Wyborcza".

wróć do artykułu
  • ~antymajdan
    (2014-09-26 08:10)
    co tam jest antyukrainskiego zdjecia sa sfałszowane??? moze fotomontaż prosze napisać jasno i natemat naczym polegaja te fałszywe zdjecia???
  • ~ajpi
    (2014-09-26 08:13)
    Andrej Stienin, bardzo przyzwoity fotoreporter, zginął w aucie (podobnie jak Milewicz), do którego wystrzelił ukraiński czołg.
  • ~z upa
    (2014-09-26 08:16)
    w odessie zniszczono punkt kontrolny ukrów czy to tez antyukrainska propaganda partyzanci sa w całej ukrainie nie wszyscy sa poroszenkami
  • ~skan dal
    (2014-09-26 08:19)
    prawda na zdjeciach to skandalicznawystawa??? nono poroszenko= kwaśniewski
  • ~widz
    (2014-09-26 08:23)
    To jest taki wiarygodny sondaż Nawalonego ,jak by zrobił PALIKOT czy wywalić czarnych z zarządzania i wtykanie w Polsce w nie swoje SPRAWY.
  • ~AK
    (2014-09-26 08:34)
    Oj biedny trn rusek biedny
  • ~kik
    (2014-09-26 08:54)
    Jak można pozwolić na taką wystawę?
  • ~Kielczanin
    (2014-09-26 08:58)
    Nie słuchajcie Rosjan!
    Całą prawdę powie Wam ukraińska politruk Oksana Romaniuk!
  • ~Naparstek
    (2014-09-26 09:06)
    Zdjęcia mówią prawdę. - Nie da się ich "wyssać z palca".
    - Te zdjęcia mogą być prawdziwe, bo ukraińskie wojska atakowały Ługańsk.
    Aby zdobyć miasto - niestety giną tez wtedy cywile.

    (Przed 24 sierpnia Ukraińcy bardzo ostrzeliwali Ługańsk - to są rzeczywiste zdjęcia)
  • ~Dr Zombek
    (2014-09-26 09:10)
    UPA - dobra,
    Ruskie - be.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-09-26 09:14)
    Kochani,
    O PENDOLINO , emeryturach...cnocie Pawlowicz...fjucie hofmanka
    statusie Krymu...Ukrainy..i Wszechswiata..
    powinien zadecydowac PIS i PAN NADPREZES KACZYNSKI .

    Przy wspóludziale amerykanskich naukowców z prof. Binienda na czele.
  • ~Naparstek
    (2014-09-26 09:14)
    O godz. 7:00 TVP Info podała, że w Kijowie protestują mieszkańcy Charkowa, "aby zarządzić obronę Charkowa, bo obecny mer Charkowa nic nie robi dla obronności Miasta".

    - Wygląda, że też spora część mieszkańców Charkowie chce przyłączenia do Rosji (chwilowo do Noworosji).
  • ~habmar
    (2014-09-26 09:15)
    Ługansk leży na Ukrainie wiec dziwne byłoby gdyby były tam wojska innych panstw,w 1999 separatysci czeczenscy wkroczyli do Dagestanu gdzie zyje wielu czeczenców i co zrobili rosjanie ?ano strzelali do nich DZIWNE...
  • ~de je wu, a w polskiej pisowni- de ża wi
    (2014-09-26 09:22)
    Tak o Polakach pisali Niemcy w 1939 r., jak tu, wielu forumowiczów, pisze. Niemcy byli ofiarami pazerności Polaków. Napadli, Polacy, na radiostację w Gliwicach. Bronili kraju, choć prawi i sprawiedliwi Niemcy, nieśli wszystkim pokój i dobro, pod dobrymi rządami, narodu panów i pań z Niemiec.
    A sprawę nagłaśnia GW, Adaś Michnik popiera do upadłego wojnę Warszawy i PiS z Moskwą. Rosjanie prawdę pokazują. W wojnie nie ma litości, giną przede wszystkim niewinni. Żołnierze wiedzą jak się bronić no i giną z bronią w ręku, to godna śmierć.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-09-26 09:25)
    hehehe
    Przyznaję, że POlszewia rządzi doskonale. Szanuję jej postawę i doskonałą politykę społeczną, polegającą na wypychaniu się tyłkiem na swoich wyborców. Tusk moi drodzy nie jest taki głupi a nawet jest pożyteczny, bo robi naprawdę dobrą robotę olewając kretynów którzy go wybrali. ...
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-09-26 09:26)
    Byly ORMOwiec
    byłem męską q...rwą byłem w ZOMO bylem w ORMO zawsze jestem za PLATFORMO
  • ~januszjanusz
    (2014-09-26 09:29)
    Ukraina ma prawo sie bronic przed agresorem, niech to bedzie ktokolwiek. A Rosja to swiatowy agresor. Ona nigdy nikomu nie przynislla pokoj, tylko mordy i nieszczescie. Putin i Lawrow powinni byc scigani jako mordercy. Oni sa odpowiedzialni za smierc Ukraincow i za zniszczenia.
  • ~perun
    (2014-09-26 09:30)
    Na Wołyniu też nie było ofiar ? ;-)
    A tak BTW, czy potomstwo oprawców z Wołynia ustaliło już kto i za ile dolarów strzelał do OBU stron barykad na Majdanie ?
  • ~krotończyk
    (2014-09-26 09:38)
    ?Cienko ,jedna fotka nic nie mówiąca , żeby mniej wartościowa ludność tubylcza nie zobaczyła jak to sąsiedzi onegdaj brykali .Prowokacją byłby fotomontaż lub inna forma kłamstwa!!
  • ~Robnad
    (2014-09-26 09:41)
    Byly ORMOwiec
    byłem męską q...rwą byłem w ZOMO bylem w ORMO zawsze jestem za PIS i Nad Prezesem

    Prezesie PIS
    wszystkie swintuchy z zoo powinny otrzymac za pokwitowaniem pisemna interpelacje poselska pisu zabraniajaca kopulowania w godzinach dziennych

Może zainteresować Cię też: