Skandaliczna wystawa w Warszawie. Prowokacja rosyjskiej amabasady? [AKTUALIZACJA]

| Aktualizacja:

Na wielkiej międzynarodowej konferencji humanitarnej w Warszawie Rosjanie urządzili antyukraińską wystawę - pisze "Gazeta Wyborcza".

wróć do artykułu
  • ~aVox
    (2014-09-26 10:14)
    Skoro pozwalacie moskiewskiej agenturze rządzić własnym krajem, takie sytuacje nie powinny was dziwć wy głupie lemingi
  • ~beret
    (2014-09-26 10:06)
    Tylko patrzeć jak przy Muzeum Narodowym zobaczymy wystawę zdjęć martwych żołnierzy Wehrmachtu opatrzonych tytułem "Oni zginęli z rąk Polaków"... Albo jakoś tak...
  • ~faszystowskie sowieckie kacapstwo
    (2014-09-26 10:07)
    to zakała dla Świata !!! Dla Polaków także !!! Nie pamiętacie już jak te prymitywy napadły na Polskę w 1939 a potem męczyły Polaków następnych PIĘĆDZIESIĄT LAT !!!??? To najbardziej bandycki lud bo rozum wyżarła im gorzała.
  • ~zażonę
    (2014-09-26 19:52)
    co tam takiego skandalicznego uczucia katola zostały ob ra żone
  • ~Panzer Division 1
    (2014-09-26 20:34)
    NALEŻY POWIESIĆ DUŻY BANER PRZED VICTORIĄ --- > " NIC JUŻ NIE
    URATUJE WASZEJ REPUTACJI SOWIECKIE ŁOTRY. "
  • ~sonolski
    (2014-09-26 14:52)
    Podejrzana wystawa w Polsce + naruszenie przestrzeni powietrznej nad Litwą, Łotwą i Estonią widać jak działa rosyjska agentura w Polsce! Federacja rosyjska jest coraz bardziej nibezpieczna
  • ~tylki wkijach
    (2014-09-26 20:13)
    ukraina to teatr absurdu w kabarecie nie ma takiego jajceniuka poroszenki radka tuska itd kwacha tylko na ukrainie takie cuda uświadczysz
  • ~ramola
    (2014-09-26 20:04)
    ukry tociezko chorzy ludzie moze ten czarnobyl zrobił to nie sa ludzie to mutanty wscieklizna z ebola +kwasniewski radek +tusk =3 wojna
  • ~madryukr
    (2014-09-26 20:01)
    hej polaczki nie musicie jechac do chin zwiedzac mur ukry specjalnie dla was buduja mur zebyscie nie jechali do chin
  • ~murruiny
    (2014-09-26 19:59)
    Всемирный банк выделяет Украине 2,5 млрд. долларов на развитие экономики и социального сектора. Однако для получения денег выдвинут ряд условий. Киеву велели в течение трёх ближайших месяцев обеспечить макроэкономическую стабильность, победить коррупцию и продолжить сотрудничать с МВФ. Украина, в свою очередь, просит ВБ дать денег на проект «Стена» — строительство заграждений на границе с Россией.ukry chcąbudować nagranicy mur lepszy od chinskiego a w polsce faszysci to też takie czuby jak poroswinia
  • ~widz
    (2014-09-26 14:14)
    W takim momencie sadzę, że powinien pożegnac sie z szefowania Minister kultury i jesli hotel jest państwowy, powinien zostac zwolniony natychmiast dyrektor tego hotelu. Ktoś to widział wczesniej i wydał zgodę na te wystawe.
  • ~rychu
    (2014-09-26 14:14)
    to jeszcze jedna nauka !!! ruskie nie przepuszcza zadnej okazji zeby zablysnac swoja propaganda !!! wygonic ich wszystkich do ich "wielkiej i wspanialej Rosji" !!!

    ~Maryśka 2014-09-26 12:10 - Maryśka, ty tez sie wynos do swojej Rosji !!! to jest forum dla Polakow, nie dla roskich gnid !!!
  • ~gk
    (2014-09-26 19:26)
    Będzie wojna światowa. My poniesiemy duże straty ale ruscy badyci jak hitlerowcy zostaną pokonani przez światową koalicję. Na początku pójdzie niemrawo ale jak maszynka ruszy to ruscy pos...ją się z wrażenia i nagle będą smendzić o pokoju na świecie. Ducha nie traćcie bo idą ciężkie czasy.
  • ~polak
    (2014-09-27 01:05)
    Co w tym skandalicznego zastanawiam się? Skandaliczne jest raczej traktowanie banderowców jako polskich przyjaciół a junty w Kijowie mającej krew na rękach (patrz snajperzy) jako legalnego ukraińskiego rządu. Tak, media uczestniczą w tym skandalu i dobrze że taka wystawa ma miejsce.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-09-26 15:03)
    cos banderowskie trolle w odwrocie

    kasa nie dochodzi?
  • ~MAYHEM
    (2014-09-26 19:22)
    Dlaczego pan premier Tusk i bossowie Platformy Obywatelskiej nie chcą rozbioru Ukrainy?
    Zupełnie tego nie rozumiem!
    Ozjasz Szechter, 1901-1982, ojciec Aarona Szechtera, zwanego Adamem Michnikiem, wysoki rangą członek Komunistycznej Partii Zachodniej Ukrainy, dążył do tego, żeby wschodnie ziemie ówczesnej IIRP, czyli Lwów, Stanisławów, Stryj, itd. zostały wcielone do ZSRR.
    W 1934 roku pan Ozjasz został skazany w IIRP na więzienie, za próby „zmiany przemocą ustroju Państwa Polskiego i (…)”, czyli próbę wcielenia południowo-wschodniej części IIRP do ZSRR (którego częścią była Ukraina).
    Aaron Szechter (zwany Adamem Michnikiem, syn Ozjasza) chce zaś obecnie, żeby cała Ukraina dołączyła do NATO, UE, z całkowitym pominięciem interesów Rosji (dawniejszy ZSRR).
    A ci obywatele Ukrainy, którzy chcą teraz oderwania części swojego państwa do Rosji, są przez Aarona Szechtera uznawani za zbrodniarzy i wrogów.
    Jak to się ma do dążeń jego ojca, którego cały czas ideologicznie broni od lat?… przecież Ukraina i Polska powinny być pod władzą ZSRR/ Rosji!
    Pan premier Donald Tusk jest wiernym przyjacielem pana Aarona Adama Michnika!
    Nijak tego wszystkiego pojąć nie potrafię…
  • ~Ewa P.
    (2014-09-26 19:14)
    Ale się tu zleciało kremlowskich faszystów - no, no, no.
    Ciekawa jestem, czy Wam przynajmniej płacą w euro albo dolarach?
  • ~skan dal
    (2014-09-26 23:40)
    kiedy poroszenko po kaze swoja doope ? bandyta jest nagi
  • ~kacapy do kacapii
    (2014-09-26 13:19)
    ależ ruskich trolli na tym forum
  • ~babcia
    (2014-09-26 13:16)
    A moze przypadkiem jest to prawda?? Wiemy dobrze, do czego Ukraincy sa zdolni. I wiadomo takze, ze Europa przymknela oczy na zbrodnie wojenne w Odessie i innych miastach. Kiedy prawda musi wyjsc na swiatlo dzienne. Mam nadzieje, ze odpowiednia ilosc osob zobaczy ta wystawe--ale znajac anty-rosyjskie nastawienie w tym kraju, niewiele sie zmieni.

Może zainteresować Cię też: