Mecenas włamywał się do szafek na siłowni. Chce dobrowolnie poddać się karze

| Aktualizacja:

Jest akt oskarżenia przeciwko lubelskiemu adwokatowi Rafałowi T. Prokuratura twierdzi, że okradał ludzi, z którymi ćwiczył na siłowni.

wróć do artykułu
  • ~Mark Twain
    (2014-10-04 10:50)
    To chyba kleptomania bo na pewno nie ubostwo.
  • ~watra1
    (2014-10-03 14:15)
    "ZAPOMNIELISCIE" dodac Szanowni Redaktorzy, ze Rafal T. byl czlonkiem zarzadu PO w Lublinie? (i przyjacielem Palikota!)
  • ~adsenior
    (2014-10-02 07:49)
    A dopiero poseł spaślak zazdrościł adwokatom zarobku, narzekał na dochody poselskie. Czyżby w środowisku tym była taka bieda, że kauzyperda musi zabawiać się w szafkowego doliniarza?
  • ~Chycen
    (2014-10-02 02:32)
    Serdecznie dziękuję redaktorom "Dziennika" za niewzruszoną patriotyczną i obywatelską postawę, za drukowanie artykułów i informacji o bardzo wszechstronnym i szerokim przekroju tematycznym i za umożliwienie nam wszystkim (niemal prawie zupełnie wedle uznania) swobodnego wyrażania opinii, sugestii i ocen tego wszystkiego, co się w Polsce w obecnym gorącym (a może wręcz decydującym i przełomowym) okresie zdarza i dzieje!
    Muszę przyznac, że poziom i jakośc pracy redakcyjnej stale wzrasta!
    Przesyłam serdeczne pozdrowienia i życzenia cierpliwości i wytrwałości!
  • ~apropo
    (2014-10-01 20:44)
    ale szmata ! A co on robi jeszcze w korporacji skoro tytułujecie go mecenasem ? Mecenas czyli opiekun cudzych pieniędzy.Trzeba mieć wielkiego pecha aby zlecić takiej szmacie prowadzenie sprawy.Powinien sobie w łeb strzelić.Wstyd i podłość.
  • ~Don Myszores
    (2014-10-01 20:38)
    Coraz częściej widać, że zawód prawnika ściąga wszelkie patologie i społeczne męty.
  • ~KARA
    (2014-10-01 19:44)
    Jak zawsze przykład idzie z góry dla takiego niema dobrowolnego poddania sie karze do je..ć 10 krotność niech baran wie jak to jest siedzieć za kratkami teraz będzie z drugiej strony
  • ~emik
    (2014-10-01 19:33)
    Zlikwidowac sady,przestepcy beda sami wymierzac sobie kare.Policzcie ile to mozna zaoszczedzic.
  • ~Diaz Del Castillo
    (2014-10-01 19:25)
    No to chyba nie mecenas od teraz , ale pospolity złodziej . !??
  • ~xxx
    (2014-10-01 19:16)
    Wywalić go z palesty.
  • ~qwert2
    (2014-10-01 17:41)
    Mecenas ktory slucha Claptona...he,he

Może zainteresować Cię też: