Zdewastowano grób Iwaszkiewicza. "Ludzie nic nie uszanują"

| Aktualizacja:

Zdewastowano grób Jarosława Iwaszkiewicza. Pisarz, który zmarł 34 lata temu, jest pochowany w podwarszawskim Brwinowie.

wróć do artykułu
  • ~Irena
    (2014-11-02 13:51)
    Przyklad idzie z góry, POpaprańce kraj dewastują, a idioci groby.
  • ~M.Raczynowskij
    (2014-11-02 12:27)
    Panie Januszu Normalny nie życzę sobie by polski z-ny lump obrażał generała W. Jaruzelskiego
  • ~Ewa Stankiewicz
    (2014-11-02 12:23)
    To robota agentów pana W.Putina
  • ~zdegustowana
    (2014-11-02 09:21)
    Jesteśmy podobno w 99% narodem katolickim? A zachowujemy sie jak DZICZ Po co te farmazony???Ktoś tych wandali wychował w BŁONIU!!!
  • ~slazak
    (2014-11-02 09:01)
    Czemu sie dziwic, pierwotny obszar zamieszkiwania plemienia wandali to luk wisly. Widocznie nie calkiem sie wyprowadzili.
  • ~mmm
    (2014-11-02 08:31)
    To jest tak w obecnej Polsce.
    Jednych stać na ziejące przepychem grobowce , pomniki, ... jak ktoś im z tych pomników coś uszczknie to wielkie aj waj, oburzenie, wyzwiska, ...
    Są i tacy którzy żeby żćc muszą kraść albo się powiesić.
    Może tak więcej szacunku i wrażliwości dla jeszcze żywych - żyjacych w nędzy często nie z własnej winy.
    Zmarłych już nie ma , zmienili się w inny rodzaj energii , albo ich dusza , ... no w zależności w co kto wierzy.
    nie rozumiem dlaczego głoszony jest pogląd że o zmarłych należy tylko mówić dobrze - szczyt obłudy i zakłamania! - to przecież nieuczciwe! , dlaczego nie można mówić prawdy!!!
  • ~BARBARA
    (2014-11-02 02:17)
    LUDZIE,OPANUJCIE SIE CHOCIAZ 1 DZIEN W ROKU I NIE PISZCIE O ZMARLYCH ZLE, NIE JESTESCIE SEDZIAMI NAD LUDZKOSCIA,USZANUJCIE W TYM DNIU WSZYSTKICH ZMARLYCH,RACZEJ MYSLCIE O SOBIE,ZE WASZE ZYCIE TEZ PRZEMINIE I TEZ BEDZIECIE PRZEZ INNYCH OSADZANI, OBY DOBRZE...
  • ~Kort
    (2014-11-02 01:13)
    Dewastacja , ludzie to robią z biedy .Zabrano im środki do życia , więc szukają gdzie tylko się da ,etyka i moralność to puste frazesy przy pustym brzuchu .Pan Iwaszkiewicz ? , kim był to już nie moja sprawa .Jednak utrzymywanie stanowisk dyrektorskich , ba muzeów , obsługa , personel środki ? .Zastanawiam się ile zarabia dyrektor takiego interesu ? , gdzie prace trzeba celebrować .
  • ~mistrz
    (2014-11-01 20:14)
    Oprocz nagannosci dewastowania cmentarzy warto powiedzie, ze przeciez to wielbiciel komunizmu ze wzajemnoscia. Zyl w PRL jak krol, albo jak arystokrata.

    Cwaniaczek, i czlowiek bez kregoslupa morlanego, ktorego zaleta bylo to, ze mial talend do pisania. ale jak go wykorzystal to powinno sie uczyc w szkole - KU PRZESTRODZE.

    Nazwanie Iwaszkiewicza ze byl WIELKIM PISARZEM nie wspominajac ze byl czlowiekiem bez zasad, sprzedajacym sie za komfortowe zycie - jest hipokryzja.
  • ~Anna Maria
    (2014-11-01 19:30)
    Odnosze wrazenie, ze dewastacja grobu Iwaszkiewicza ma niewiele wspolnego z tym, kim byl za zycia. Zlodziejom cmentarnym jest to obojetne, chodzi tym hienom wylacznie o "profit". Pare lat temu grob moich rodzicow na warszawskich Powazkach byl w ten sam sposob uszkodzony. Nie oferujmy zlodziejom zadnej "ideologii", nie zasluguja na to.
  • ~@Genitaliusz
    (2014-11-01 19:19)
    zatkaj dziś trąbkę bo fałszujesz...
  • ~@Janusz Normalny
    (2014-11-01 12:05)
    Każdy grób należy szanować... nawet Jazurelskiego i sowieckiego bandziora. Grobu Iwaszkiewicza nie należy szanować tylko dlatego,że był gejem ???
    Jesteś chyba chorym na łeb katolsko-moherowskim faszystą i lecz się ale chyba na to za późno.Wstyd,że jesteś "polakiem".
  • ~Nie dajcie się podpuszczać.
    (2014-11-01 11:04)
    Zamiast utrzymywać następnych mundurowych DAĆ ZŁOMIARZOM INNĄ PRACĘ.

    A że Iwaszkiewicz był bardzo dobrym pisarzem to prawda.
    Był biseksualistą ,ale to ukrywał. Zwalczajcie chamskie propagowanie homoseksualizmu ,a tym którzy się z tym nie obnoszą nie wtrącajcie się do spraw intymnych.
    Takie rozwiązanie jest najlepsze dla porządku społecznego.
  • ~Jaki kraj taki patriotyzm
    (2014-11-01 10:54)
    Narodowcy ćwiczą przed 11 listopada?
  • ~max
    (2014-11-01 10:19)
    "...wielkiego pisarza..."
    Kto go na takowego mianował?
    Podać nazwiska-życiorysy bardzo pożądane- a będziemy mieli jasność "wielkości.
    Dewastacja to już inna inszość.
  • ~woj.
    (2014-11-01 09:35)
    A wystarczyło by te 10% hołoty na podroby przeznaczyć.
  • ~adere
    (2014-11-01 09:27)
    TO NIE LUDZIE TO KATOSZUMOWINY...(;
  • ~czytelniczka opowiadań Iwaszkiewicza
    (2014-11-01 09:19)
    Iwaszkiewicz to tuba komunistów. Pomijam to, że był ..., o czym mówili sami literaci, bo propozycje dostawali. A że to prawda, to świadczą jego utwory.
  • ~virgil już
    (2014-11-01 09:03)
    trup to proh a proh to paprohy na hooj wam trup rup to co trup
  • ~tdruppi