Zdewastowano grób Iwaszkiewicza. "Ludzie nic nie uszanują"

| Aktualizacja:

Zdewastowano grób Jarosława Iwaszkiewicza. Pisarz, który zmarł 34 lata temu, jest pochowany w podwarszawskim Brwinowie.

wróć do artykułu
  • ~Polcia
    (2014-10-31 18:03)
    Aczy to nie był ruski bo tak nawijał o ruskich
  • ~KBW
    (2014-10-31 18:07)
    To nie o uszanowanie chodzi proszę Panstwa.To po prostu bieda zagląda w oczy
    bezrobotnym,którym P.O. zlikwidowała miejsca pracy z takim trudem bowane przez P.R.L.
  • ~Naparstek
    (2014-10-31 18:22)
    Wskazówka dla bogatych: rozdajcie mądrze pieniądze.
    Nie planujcie bogatych nagrobków...
    Lepiej mieć skromny nagrobek, którego nikt nie będzie dewastował.
  • ~rita
    (2014-10-31 18:26)
    Polcia - kretynka.
  • ~anna
    (2014-10-31 18:41)
    Kradna liery z biedy żeby sprzedać złom, niech im dadzą prace albo zasiłek to nie beda, fabryke kabli gdzie było zatrudnienie zlikwidowali,ciekawe kto ja sprzedał napiszcie, kto sprzedał i pozbawił ludzi pracy, dlaczego tego nie piszecie, tylko o nagrobku, moze miec skromny grob
  • ~literat
    (2014-10-31 19:22)
    Jak niszczą groby takich pseudo Polaków to znaczy, że społeczeństwo polskie zaczyna zdobywać wiedzę i staje się mądrzejsze.
  • ~Ironiamus
    (2014-10-31 19:34)
    "Ludzie nic nie uszanują" --- Ludzie uszanują. Tzw. ludzie mają problemy nawet ze zmarłymi - katolickie wychowanie?
  • ~bez
    (2014-10-31 19:37)
    Kradną z dobrobytu
  • ~slalom
    (2014-10-31 19:48)
    ~Ironiamus2014-10-31 19:34

    "Ludzie nic nie uszanują" --- Ludzie uszanują. Tzw. ludzie mają problemy nawet ze zmarłymi - katolickie wychowanie?
    !
    Pomieszało ci się w głowie prawdopodobnie przez ' srebrniki ' !!!
    !
  • ~Fred
    (2014-10-31 19:50)
    Jakby nie był pederastą, toby nie kradli?
  • ~Stiff
    (2014-10-31 19:57)
    Kradną bo nie maja z czego żyć
  • ~Genitaliusz
    (2014-10-31 19:59)
    Dajcie im pracę to nie będą kradli.
  • ~kapitan NEMO
    (2014-10-31 20:19)
    mosiężne litery - to w przeliczeniu może być z litr C2H5OH, a okoliczne skupy złomu kolorowego przetrzepano
  • ~literka
    (2014-10-31 20:38)
    to dzięki takim jak on pejsatym donosicielom dziś młodzi nie mają pracy. on sam hołubiec komuny literat biseks
  • ~Kaśka
    (2014-10-31 20:40)
    Do" literata". Prędzej z piz.y gwóźdź niż z ciebie literat!







    1
  • ~11
    (2014-10-31 20:47)
    zawsze twierdziłem,że Polska to kraj dzikusów !!!
  • ~gaga
    (2014-10-31 21:08)
    do <genitaliusz:)
    Myslisz ,ze kiedy dostanie robote to w firmie nie bedzie kradl? To ma sie we krwi.Obodz sie czlowieku.
  • ~to ruń
    (2014-10-31 21:17)
    W CAŁYM ŚWIECIE TYLKO POLSKIE ŚWINIE POTRAFIĄ W TAKI SPOSÓB SIĘ ZACHOWYWAĆ. CZĘŚĆ POLSKIEGO ZDEMORALIZOWANEGO BYDŁA NIC NIE POTRAFI USZANOWAĆ. ZACZYNAM SIĘ WSTYDZIĆ,ŻE JESTEM POLAKIEM Z DZIADA PRADZIADA I MUSZĘ ŻYĆ WŚRÓD TAKIEGO BYDŁA.
  • ~REALISTA
    (2014-10-31 21:46)
    KRAJ KATOLICKI OBCIACH,
  • ~mirek
    (2014-10-31 22:34)
    Przestańcie z tą biedą! Wychowałem się w biedzie, duża rodzina, po wojnie, rodzice pracowali za marne grosze, rzadko starczało do 1-go, a nikt nie kradł. I mojemu ojcu też litery odkuli z grobu, bydlaki. Oni na flachę potrzebują, nie na chleb.