Zdewastowano grób Iwaszkiewicza. "Ludzie nic nie uszanują"

| Aktualizacja:

Zdewastowano grób Jarosława Iwaszkiewicza. Pisarz, który zmarł 34 lata temu, jest pochowany w podwarszawskim Brwinowie.

wróć do artykułu
  • ~Miecz
    (2014-10-31 23:03)
    Powinn go pochowac pod tecza gronkowca w warsiawie! Tam pederaste nikt juz nie ruszy.
  • ~Wiesio 13 bicz na PISiory
    (2014-10-31 23:22)
    ~to ruń2014-10-31 21:17
    Bydlaku... Polakiem to ty nigdy nie byłeś i nigdy nie będziesz... dukasz tylko coś i składasz nieporadnie w naszym języku
  • ~do spluwaczki
    (2014-10-31 23:27)
    to ruń
    zastanów sie czy świnie czy bydło plugawa amebo
  • ~Tusk to POliglota
    (2014-10-31 23:36)
    Za Iwaszkiewicza czy Broniewskiego,choć to były czasy Bieruta i Gomułki To nikt nie okradał grobów,nie buszował PO smietnikach Nawet katastrofe ruskiego samolotu w Lasku Kabackim Polacy potrafili wyjasnic na przekor Sowietom,DZIŚ TYLKO SITWA,TUSK,KOMORUSKI,KOPACZKA
  • ~administrator
    (2014-11-01 02:41)
    w 1980 roku zasluzony dla PRL i komuny Iwaszkiewicz moglby faktycznie byc pochowanby z innymi zasluzonymi...z UB. Iwaszkiewicz zdradzil wszystko co mozna bylo zdradzic za wygody bycia ulubiencem komuny.
    Kto by pomyslal, ze w PRL mozna dac szlachcicowi dworek, zeby sobie mieszkal jak znienawidzeni PANOWIE z II RP>? A..Iwaszkiewicz tak sobie wlasnie mieszkal.

    Przy grobie powinna byc tabliczka, ze nie jest pisarzem do nasladowania. Raczej pisarzem, ktorego biografia powinna byc przestroga przed wyborami w zyciu.
    Wtedy moze by nikt nie dewastowal... Ale z drugiej strony - z dewastacja spotykaja sie 1000-ce grobow okradane z mosiadzu, nawet z kwiatow... czy ktos alarmuje? doklada sie ministerstwo? czymze zasluzyl sobie sluga PRL, aby pomagala mu III RP? a nie pomagala wielu innym obywatelom w takich klopotach?
  • ~W.Putinowskij
    (2014-11-01 06:35)
    Polska "kultura,"ala Raczyński .
  • ~Romek
    (2014-11-01 07:04)
    Przypuszczam, ze wiekszosc wypowiadajacych sie tutaj trolli nie przeczytala w zyciu zadnej ksiazki nie tylko Iwaszkiewicza.
  • ~W.Putinowskij
    (2014-11-01 08:07)
    Ot ż y d o w s k a kultura .
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-11-01 08:09)
    Wiesio13 bicz na PISmatołki A dlaczego tak myslisz?? mam chlopaka i zyjemy razem... oczywiscie sex tez mamy ze soba...
  • ~Robnad
    (2014-11-01 08:12)
    Kur,,,a bco tu się dzieję Wiesio13 bicz na PISmatołki piszę do Wiesio13 bicz na PISmatołki >>> ********* .
  • ~Janusz Normalny
    (2014-11-01 08:18)
    Dlaczego ludzie mają szanować jego grób? Jaruzelskiego też mają szanować?
  • ~kleharobak
    (2014-11-01 08:58)
    trupa sie pali a proch na działke inne opcje sa stare inie modne anie pozwól zeby trupa zjadły robaki
  • ~tdruppi
    (2014-11-01 09:02)
    żywi sie licza trup to przezytek utylizowac smiecie trup to zarobek wiekszy niz zywy policzcie ile ludzi zy jje z truppakleha grabarz hiena pomnikowy wyjdziecała pplejja da
  • ~virgil już
    (2014-11-01 09:03)
    trup to proh a proh to paprohy na hooj wam trup rup to co trup
  • ~czytelniczka opowiadań Iwaszkiewicza
    (2014-11-01 09:19)
    Iwaszkiewicz to tuba komunistów. Pomijam to, że był ..., o czym mówili sami literaci, bo propozycje dostawali. A że to prawda, to świadczą jego utwory.
  • ~adere
    (2014-11-01 09:27)
    TO NIE LUDZIE TO KATOSZUMOWINY...(;
  • ~woj.
    (2014-11-01 09:35)
    A wystarczyło by te 10% hołoty na podroby przeznaczyć.
  • ~max
    (2014-11-01 10:19)
    "...wielkiego pisarza..."
    Kto go na takowego mianował?
    Podać nazwiska-życiorysy bardzo pożądane- a będziemy mieli jasność "wielkości.
    Dewastacja to już inna inszość.
  • ~Jaki kraj taki patriotyzm
    (2014-11-01 10:54)
    Narodowcy ćwiczą przed 11 listopada?
  • ~Nie dajcie się podpuszczać.
    (2014-11-01 11:04)
    Zamiast utrzymywać następnych mundurowych DAĆ ZŁOMIARZOM INNĄ PRACĘ.

    A że Iwaszkiewicz był bardzo dobrym pisarzem to prawda.
    Był biseksualistą ,ale to ukrywał. Zwalczajcie chamskie propagowanie homoseksualizmu ,a tym którzy się z tym nie obnoszą nie wtrącajcie się do spraw intymnych.
    Takie rozwiązanie jest najlepsze dla porządku społecznego.

Może zainteresować Cię też: