Po co Rosja straszy na Bałtyku? Siemoniak: Ostentacyjne działanie, żadnego rezultatu

| Aktualizacja:

"To jest takie ostentacyjne działanie, które powoduje napięcie, a nie daje żadnego dobrego rezultatu" - tak wicepremier i szef MON Tomasz Siemoniak komentował w RMF FM aktywność rosyjskich samolotów i floty na Morzu Bałtyckim.

wróć do artykułu
  • ~Belfer Alojzy Puder (w kremie)
    (2014-12-19 14:16)
    Po co Rosja straszy na Bałtyku? Siemoniak ma wyjaśnienie.



    +++---===


    Panie Siemoniak!

    Nam nie są potrzebne żadne "wyjaśnienia"!

    NAM JEST POTRZEBNA NATYCHMIASTOWA, CICHA, ADEKWATNA I SKUTECZNA REAKCJA ODSTRASZAJĄCA!

    A jak PO-lska nie jest do niej ani przygotowana, ani zdolna - to niech jej PO-wski minister "obrony narodowej" schowa mordę w kubeł (że użyję gwary sejmowej) i nie perdoli jak mały Kazio przy tablicy!

    Pan się nadaje do robienia makijażu w kostnicy!

    Ale my jeszcze żyjemy i żyć chcemy (nawet - niech pan sobie wyobrazi - jeszcze wtedy, kiedy po panu nie będzie śladu!

    Spadaj pan na kant okrągłego stołu!
  • ~slowianka
    (2014-12-19 14:36)
    Po to sa samoloty aby lataly kazdy moze a Polkom zal. Ten marnota wyglada jakby bombe atomowa zobaczyl przyslana przez P Putina w prezencie.
  • ~latopisiec
    (2014-12-19 14:54)
    Kacapskie gusła z wywoływaniem duchów zimnej wojny mają na celu obudzenie w otumanionym społeczeństwie poczucia zagrożenia z zewnątrz, które od wieków jest socjotechnicznym zabiegiem władców Kremla. Odwracanie uwagi poddanych od swoich nieudolnych i głupkowatych poczynań politycznych i ekonomicznych jest ulubionym komponentem treserskiego bata lokatorów pokracznej fortecy w sercu Moskwy.
  • ~Hmm
    (2014-12-19 14:54)
    Polska niestety nie ma szczęścia do ministrów obrony :(
  • ~TZ
    (2014-12-19 14:57)
    Po to abyśmy mieli powód kupować amerykańską broń Panie Siemoniak, po to.
  • ~analityk
    (2014-12-19 15:03)
    wszyscy robia wielkie manewry,,, rosja na bałtyku ,,, NATO własnie na litwie to normalne i o co tyle krzyku,,,mobilność armii trzeba sprawdzać i tyle więc o złych elementach siemoniuk pie,,,
  • ~salep
    (2014-12-19 15:07)
    Wyslijcie GARWONA,statek marzen (horroru :)) on juz da nauczke Rosjanom.
  • ~Sufler Dyplomowany (z dyplomem WSNS-u)
    (2014-12-19 15:14)
    Dzisiejsza Polska armia to taki halabardnik w teatrze dziejów!
    A Siemoniak to sufler, który temu halabardnikowi podpowiada kwestię, której ten biedak zapomniał:

    - "Szpica"! "Szpica"! "Szpica"! - słyszysz palancie?! - "Szpica"!!!

    A halabardnik - jakby się dopiero obudził - spogląda nieprzytomnie ku górze na ostry tylny czubek halabardy i mówi z emfazą:

    - "Widzą państwo, jaką ostrą mam halabardę!?".

    Kurtyna, oklaski, halabardnik się kłania w pas, a Putin poklepuje go po dupie!
  • ~rok2014
    (2014-12-19 15:23)
    a co ten imbecyl o POwiada pewnie sie sPOszcal na balonie a moze to byl con don
  • ~wałwała
    (2014-12-19 15:23)
    ukr ruina dzisiaj we krwi skąpana zaczeła sie znowu rzeznia to poczatek wojny? dopierosie zaczeo asiemponiak jak zwykle o doopie mary nie???
  • ~Dyrektor Cyrku W Budowie
    (2014-12-19 15:24)
    Po co Rosja straszy na Bałtyku? Siemoniak: Ostentacyjne działanie, żadnego rezultatu


    A co - marzy wam się rezultat po tym, jak Putin te rakiety odpali w naszym kierunku?


    Marzenia jak "Iskandery" szybują po niebie (jak nie pada)...

    Na razie nie pada!

    Na razie Putin tylko uczy je szybowania - jak swego czasu uczył żurawie!
    Ale z tygrysami Putin też lubi baraszkować!
  • ~Kabaret dojazdowy
    (2014-12-19 15:44)
    Czy to nie burak ? Byle co zje byle co powie..Siemionok pamiętaj zawsze jak masz coś ważnego do powiedzenia, to najpierw sprawdź czy masz zapięty rozporek.
  • ~sieMONiak
    (2014-12-19 15:48)
    Siemoniak tylko dlatego został ministrem obrony narodowej - bo ma MON w nazwisku!!!

    Oj tam, oj tam!
  • ~tow. PiSodajew
    (2014-12-19 15:54)
    Te barany z NATO łacznie z Siemoniakiem dalej nie wiedza że w ramach ćwiczeń Rosjanie przerzucili do Kaliningradu Iskandery, ustawili na pozycjach bojowych a potem zwineli z powrotem i przewiezli do Bolszoj Rasiji.
    A cała Rosja sie smieje z wywiadu satelitarnego NATO. Niezłe głaby musza tam siedzieć.
  • ~alfanabeta
    (2014-12-19 16:00)
    Siemoniak to nasz geniusz
  • ~tele-wic
    (2014-12-19 16:06)
    Co fachowiec, to fachowiec. Prochu nie wąchał, a jak się zna!
  • ~pinokio
    (2014-12-19 16:11)
    siemoniuk ty durniu rezultat byl ,podniesli swoje wyszkolenie i got boj,to jest to o czym nie masz zielonego pojecia.
  • ~adsenior
    (2014-12-19 16:33)
    A dlaczego Holendrzy i Anglicy straszą nad Bałtykiem??
  • ~okrutny
    (2014-12-19 16:43)
    Oj, ludziska, nie znencajta SIE nad panem MINISTREM.Każdy z was na jego miejscu mówił by podobnie. On, oprócz tego że mówi, to jeszcze kase liczy i czeka do pierwszego, a tu jeszcze święta idą, mikołaj przecie do dziecisków musi przyjechać z Laponii, a mikołaj biedny, trzeba go sponsorować. Takie nsame bajkin nam opowiada jak i dzieciom .
  • ~mmm
    (2014-12-19 16:47)
    przerzucać to putin może sobie zgniłe jajka w spodniach.