Samobójstwo? Policja wyjaśnia przyczyny śmierci 25-letniego kleryka

| Aktualizacja:

Policja wyjaśnia, co było przyczyną śmierci kleryka z Krakowskiego Seminarium Duchownego. 25-letni student trzeciego roku teologii został znaleziony martwy w jednym z budynków gospodarczych seminarium. 

wróć do artykułu
  • ~Robert
    (2015-03-15 14:30)
    Jestesmy katolikami ,ale po tych wydarzeniach zadko chodzimy do kosciola ,uraz do ksiezy ,bo to szystko jest sztuczne i niesmaczne .ksieza nawroccie sie nbo wy wojne siejecie .
  • ~OBURZONY
    (2015-02-02 17:50)
    KURIO IDZCIE SIE LECZYC NIE ROB OBOZOW .WY SAMI GWALCICIE ICH A BOICIE SIE BY NA PANIENKI NIE POSZEDL ,MUSI CHODZIC BY BYL CHLOPEM A WY ICH SOBIE TRZYMACIE .POPELNIAJ SAMOBOJSTW PRZEZ WAS ,ZASTRASZANIE ,PLOTKOWANIE PONIZANIE ,JAK WAM NIE WSTYD ,ILU Z WAS MA KOCHANKI DZIECI NIESLUBNE .OJ TRZEBA WAS TEZ KONTROLOWAC ,TEMU ZAL BOL ZA TYM KLERYKIEK .CZEMU KOLEDZXY BYLI TACY SAMI NIEPRZYJACIELSCY ,WINICIE DAMIANA .---TO WY JESTESCIE WINNI A SWZEFOFSTWO REKTOR W JAKIM WIEKU ,REKTOR MA BYC STARSZY 60 LAT DOSWIADCZONY SILNY I TAKICH MIEC ZASTEPCOW WIDAC JAK NIE RADZICIE SOBIE .
  • ~Byly K
    (2015-02-02 17:07)
    Wiem ze myslimy ze w seminaium jest to o czym marzymy .Ale zawodzimy sie ,nie tak chcemy Bogu sluzyc Nie odpowiada na byc zbokiem ,Jestesmy normalnymi chlopakami .Chcemy by czysci To wy uczycie nas pedofili ,jak radzic samemu z seksualnoscia ,okropne to jest .Tak ja 3 lat temu ucieklem z tego bagna ,Jakim bylbym kaplanem ,Boleje nad smiercia Damiana .Ale kumple sa jacy sa wola to by pokazac ja wytrwalem jestem ksiedzem ,pryszczatym paskudnym. i chorym juz ,j ma swoje wypaczenia
  • ~?
    (2015-02-01 19:48)
    Kurio kochana czy to ty spamujesz "na psychicznego"?
  • ~Niezadowolony
    (2015-02-01 12:58)
    Nie odpowiada mi zachowanie klerykow ,wyglupy wypaczone zarty wrecz ,tam wychowawca ,rektor ma pupila swego a po resztych jezdza .ponzaja,Damian jak i klerycy zostali na marginesie dobito ich ,pozostawiono samych ,niewygodnego kasuje sie podklada swinie i trzeba odejsc.Czemu Damian nie odszedl ,byl chory ,Dobiliscie go i nic mnie nie przekona bo ja to znam,Kiedy zapanuje sprawiedliwosc i kazdy biedny czy nawet z rozbitej rodziny moze swe zycie ofiarowac sluzbie Bozej .A oni co jak zrobisz co karza jest ok.a jak nie wesza wyciagaj z dalszch rodzin ten rozwiedziony ,a dawny wojej w wiezieniu siedzial ,Kochani a z jakich oni sa rodzin ,Swoje brudy kryja Ja wiem ze nawet przestepca moze stac sie poboznym i moze naprawic sie
  • ~BYLE KLERYK
    (2015-02-01 12:49)
    ZAWIEDLI KOLEDZY ,ORAZ OPIEKUNOWIE ,.GDY MILA PROBLEMY JAK WSZYSCY KTORZY TARGNELI SIE NA ZYCIE .,KTORZY ODCHODZA JAK SA NISZCZENI PONIZANI ,PIETNOWANI ,TO JEST PRAWDA BYLEM TO WIEM .NIE MA KOMU WYZALIC SIE ZAUFAC ,TAM JEDEN KABLUJE DRUGIEGO ,WYSCIK SZCZUROW TAK TO NAZWE,ZLE DZIEJE SIE ,BARDZO CHCIALEM BYC KAPLANEM I BOGU SLUZYC ALE W TY TOWARZYSTWIE NIE DA SIE ,ZALUJE DAMIANA BARDZO I WSPOLCZUJE RODZINIE .NIKOMU NIE ZAUFAM NIGDY A JUZ NIE KSIEDZU ,.ONI SAMI WALCZA BY BYC LEPSZY JAK NA WYSCIGU .
  • ~voiceinthedesert
    (2015-01-29 22:21)
    Mnie osobiście jako teologa interesuje ta sprawa. W Seminarium Krakowskim, sam miałem okazje poznać, dzieją się rzeczy dziwne. Specjalnie zwróciły moja uwagę wrzaski kleryków pod pozorem "wyrobienia sobie głosu". Nie wiem jak to pomaga. Ale wiem, że ci klerycy później odnoszą się do starszych świeckich podniesionym głosem, z wyższością i nie uzasadnionym "autorytetem"! To za granicą nazywa się klerykalizm, i wiadomo, że szkodzi Kościołowi! Nie mogę się doczekać, by się dowiedzieć, co "zabiło" tego młodego kleryka!
  • ~humor
    (2015-01-28 22:29)
    co ma wspólnego papuga z ped alem???

    -obsrany drążek
  • ~humor
    (2015-01-28 22:26)
    Zorganizowano zawody na najlepszego geja na świecie.
    Wyłoniono jednego i trwa sprawdzanie jego dupy.
    Wsadzają banana w jego dupę , on odpowiada:
    -pochodzenie Portugalia, lekko zielony, naklejka wyprodukowana w Chinach.

    Sędziowie: No tak!

    Wsadzają pręt w jego dupę, on odpowiada:
    -pręt żebrowany, lekko rdzawy, średnica 1 cm, z zachwianiem do 1,2cm.

    Sędziowie: No tak!

    Sprawdzający użył już wszystkiego ten odpowiedział idealnie na każdy przedmiot.
    Wkurzył się, wziął herbatę, którą niedawno zrobił i chlusnął nią w dupę sprawdzanego.

    Sprawdzany krzyczy: Ojjj!

    Pada pytanie: Co, gorąca nie?

    Sprawdzany: Nie, gorzka!
  • ~członek rodziny Damiana
    (2015-01-27 01:49)
    Przestańcie pisać te okropne bzdury, bezeceństwa, wulgaryzmy. Tego nie można czytać! ZAMILCZCIE!!! Poczekajcie na ustalenia kompetentnych organów. Przecież zginął młody człowiek... Przecież wciąż żyją Jego Rodzice, rodzeństwo, bliska i dalsza rodzina... Trochę spokoju nad trumną Damiana...
  • ~ja
    (2015-01-25 22:49)
    Ja nie idę na pogrzeb na wypadek jakby miało śmierdzieć kałem.
  • ~:)
    (2015-01-25 22:39)
    Ja pie dole kuria pisze te komentarze "smoleńskie" żeby odwrócić uwagę i zrobić tu teatrzyk komentatorów-oszołomów czy jak?
  • ~Ubecja kwitnie w naszym kraju..
    (2015-01-25 21:55)
    ostatnie 7lat ilu niewinnych zostalo zamordowanych kto zato odpowie zandy PO= PSL..wyborowa klika do mordowania..
  • ~SP...
    (2015-01-25 21:50)
    czemu nieujawnicie komu zagrazal PAN A... LEPPER wy kanalje czerwone wysta GO zamordowali bo wam prawde muwil o waszych zlodziejstfach..
  • ~icek..
    (2015-01-25 21:44)
    taka nienawiisc moze siac tylko zydokomuna, z kwasem,urbanem,michnikem,pozostala klika Nocnej Zmiany...
  • ~henna
    (2015-01-25 20:00)
    Po ujawnieniu jego imienia i nazwiska jak tu liczyć na uczciwą relację z oględzin jego zada?
  • ~jarpi
    (2015-01-25 18:49)
    Opublikowanie na stronie internetowej seminarium danych kleryka to skandal. Czy ktoś na to wyraził zgodę? Przecież dla rodziny to tragedia i jeszcze dokładać cierpień przez publikację nazwiska i miejscowości z której pochodził? Gdzie ochrona danych osobowych?
  • ~Wiktor
    (2015-01-25 17:56)
    Zmarł w czasie orgi seksualnej .
  • ~zgorszenie to najgorszy grzech
    (2015-01-25 17:10)
    Nic nie wiem w konkretnej sprawie, ale tak ogólnie to jak ktoś nie lubi być uległą dziwką albo aktywem to nie powinien się pchać do seminarium. Egzorcyzmy analne nie są straszne ale mają swój klimat.
  • ~realista
    (2015-01-25 11:59)
    nie rozumię tego dlaczego ateiści na widok wiary dostają nerwowych spazmów to u nich nazywa się normalność?