Samobójstwo? Policja wyjaśnia przyczyny śmierci 25-letniego kleryka

| Aktualizacja:

Policja wyjaśnia, co było przyczyną śmierci kleryka z Krakowskiego Seminarium Duchownego. 25-letni student trzeciego roku teologii został znaleziony martwy w jednym z budynków gospodarczych seminarium. 

wróć do artykułu
  • ~ja
    (2015-01-24 21:57)
    Hmmmmmm... . Biedny, nieszczesliwy czlowiek. Albo ofiara.

    Mialem kolege, ktory zrezygnowal z seminarrium, bo przesladowala go przyszla duchowna elita. Mobbing w sutannie.
  • ~bulla
    (2015-01-24 22:02)
    utracił kontak zpanem bokiem nie mógłsie do dodzwonic do bulla
  • ~urwa
    (2015-01-24 22:03)
    aktozwróci koszta zkulu
  • ~comaa
    (2015-01-24 22:07)
    nazarłsie na koszt panstwa i zechł a kto za to placi przygłupie panstwo polskie
  • ~kuku
    (2015-01-24 22:12)
    seminarium wylegarnia pasozytów DUMAS to był gGENIUSZ
  • ~droga do normalności zależy od nas
    (2015-01-24 22:43)
    Faktycznie odłączył się od wspólnoty. Jako wierzący nie mógł popełnić samobójstwa. Bo wszystko w rękach Boga. Młody chłopiec. Można żyć i poza seminarium.
    Czy czasem nie był na prawdę wierzący? I czy mu koledzy czasem nie pomogli. Ludziom uczciwym bardzo ciężko się żyje wśród obłudnych oszustów. Dotyczy to nie tylko seminarium. Pokój jego duszy.
  • ~warszawiak
    (2015-01-24 22:56)
    Tam byly zborowe orgie i gwalty na mlodych klerykach.
    Afera sie rozkreca !
  • ~koporgie
    (2015-01-24 23:06)
    kopacz gwałci kleryków nikt ja nie chce to kleryki muszato robic
  • ~siostra Masturbacja
    (2015-01-24 23:16)
    Jak grzyby po deszczu rosną świątynie projektowane przez pijanych cukierników. Naród wali niewyobrażalne pieniądze na budowanie, co raz to wymyślniejszych i absurdalnych budowli sakralnych.. Nie płacą podatków. Nie muszą się rozliczać ze swoich dochodów, przychodów i wydatków. Kościół decyduje o kształcie i formie oświaty i szkolnictwa. To kościół decyduje o życiu i zdrowiu kobiety ciężarnej. To proboszcz kształtuje kręgosłup moralny lokalnych społeczności. Zastępy dewotek i bigotów w moherowych beretach stanowią o wartościach moralnych społeczeństwa To, co wczoraj było po prostu śmieszne dzisiaj staje się normą społeczną. Żyję w państwie wyznaniowym. Moher w triumfalnym marszu zajmuje coraz to nowe pozycje. Czuję się osaczony dominującą w tym kraju religią. Jestem wystraszony szturmem kościoła katolickiego, który wciska mi się powoli wszędzie. A przecież wydawało mi się, że państwo polskie miało być państwem świeckim z wyraźnym rozdziałem kościoła od państwa. Widać tylko mi się tak wydawało. Zastanawiam się, kiedy na ulicach pojawią się kościelne komanda. Taka religijna policja. Brrrrrr... ...skóra mi cierpnie. Pozdrawiam wszystkich ludzi wolnych od uzależnień religijnych.
  • ~vaty tkano
    (2015-01-24 23:18)
    kopacz to chazanska gadzinówka katol wkazdej wacie
  • ~warszawiak
    (2015-01-24 23:19)
    Za każdym razem jak widzę zakonnice to mam ochotę wykrzyczeć jej w twarz "WEŹ SIĘ K... DO ROBOTY KOBIETO". Dlaczego mam płacić pasjonatce Jezusa składki emerytalne? Ja pasjonuje się informatyką i muszę płacić podatki i składki. Nic mnie nie obchodzi to że tu i ówdzie pracują jako wolontariuszki. Chcą pomagać to niech to robią na własny koszt.
  • ~kolo rady
    (2015-01-24 23:20)
    klerykom poterzebne prostytutki niech panstwo opłaca te usługi proste na ze skarbu panstwa
  • ~kale sony
    (2015-01-24 23:23)
    jezus gwałci marie o jezu sodom,ia i comorra
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-01-24 23:29)
    Ciekawe czy czyta to pani Sobecka i co na to najgorsze by.dle w Polsce Terlikowski

    nic nowego pod sloncem... w syzyfowych pracach Zeromski ustami nauczyciela rusycysty...omowiada o tajnym cmentarzu zakonnym gdzie chowano dzieci zakonnikow
  • ~analityk
    (2015-01-24 23:30)
    W tym środowisku perwersje są standardem. Takie informacje otrzymałem od studenta Teologii na KUL-u, który musiał zrezygnować ze studiów. Ale, żeby nie przesądzać poczekajmy na rozstrzygnięcie Sądu.
  • ~hazan
    (2015-01-24 23:32)
    burdele potrzebne od zaraz takie przenosne szpitaliki
  • ~hahahaha faszysty
    (2015-01-25 00:40)
    policja w usa zabija bezniczego czarnych katolstwo morduje muzinskosc
  • ~ZANIEPOKOJONY
    (2015-01-25 04:09)
    CZYŻBY SB WZNOWIŁO DZIAŁALNOŚĆ W III RZESZY POSPOLITEJ ?
  • ~jostela
    (2015-01-25 05:11)
    za często się do niego podłaczali więc się ,,odłączył,,
  • ~walc gronkowiec