Skandal z włoską delegacją w Muzeum Auschwitz. Wzywali policję

| Aktualizacja:

Zamieszanie wokół włoskiej delegacji biorącej udział w obchodach 70. rocznicy wyzwolenia obozu Auschwitz-Birkenau. Po wtorkowych uroczystościach przewodniczący żydowskiej wspólnoty z Rzymu był gościem we włoskim programie telewizyjnym.

wróć do artykułu
  • ~Demaskator
    (2015-01-30 11:05)
    Idiotyczni włosi. Marnie widzę ich przyszłość.
  • ~BRUXELLA
    (2015-01-29 18:48)
    POlaczki to naprawdę wasz kraj ilu tam było POLAKÓW z krwi i kości. polsko uboga wracaj do BOGA
  • ~analityk666
    (2015-02-02 10:33)
    I to ma być polska gościnność?
    Rolą gospodarza jest obecność z gośćmi do końca uroczystości/imprezy (zawsze),a nie 8 godzin i do mamusi. Trochę logiki
  • ~voiceinthedesert
    (2015-01-31 20:49)
    Jedno się zgadzam, Polska popełniła niezrozumiały błąd, pozwalając tym źle wychowanym Włochom panoszyć się samym po terenach obozu. Trzeba zacząć od wyrzucenia na zbity łeb osobę za to odpowiedzialną! Trzeba też było nie tylko sprawdzić ich dokumenty. ale i kieszenie, bo na pewno wiele rzeczy wynieśli "na pamiątkę"!
  • ~jan
    (2015-01-31 15:18)
    chyba zydzi z itali
  • ~n
    (2015-01-31 12:48)
    Nie bronie Włochów bo jak mozna włazic oknem ... jednak skoro mieli tą zgodę pisemna to dlaczego ochrona o tym nie wiedziała? dlaczego nie mieli przy sobie na papierze tej zgody? dlaczego nie mieli numeru telefonu do straznika? Jedyny logiczny wniosek to , ze ich pobyt poza godzinami był nielegalny
  • ~WAW
    (2015-01-29 22:29)
    MALO ZE SIE WYGLUPILI, TO JESZCZE MORDE DRA...
  • ~Naród wybrany patrzcie ich nie wisz czasem
    (2015-01-29 21:13)
    Po co pieprzyć o jakimś skandalu. Po co tam siedzieli po zamknięciu?
    Jak zwykle naród wybrany któremu wszystko i bezkarnie wolno. Gdyby to byli Polacy to by trafili do aresztu i nikt by im nie współczuł. Jeszcze by im dołożyli.
  • ~oko- cisza
    (2015-01-29 20:45)
    Po co wchodzić do budynku muzealnego? - A brama z wartownikami ?
    - Może chodziło o fanty?
    Nie dało się wcześniej przez Szwedów...?
    - Ich powinni wypuścić po 3 latach za próbę kradzieży. - Wszak telefony mieli!? Mogli zadzwonić i sprawa zostałaby załatwiona.
    -Ale promocja !!! - "osobistości" działaczy muszą zaistnieć nawet na prochach biedaków!
    Udają i wytwarzają zgiełk.
  • ~elf
    (2015-01-29 19:56)
    Dziwne to wszystko a i p DYREKTOR a i ten Włoski człowiek pachnący warzywem ( jakieś układy , specjalne dla pejsa..ch . Widoczna SWOŁOCZ . No to niech POLICJA go w pełni wykorzysta . Zakaz wjazdu i z głowy. A p DYREKTOR jeszcze pracuje ??? bo należy rozumieć , że będzie wolny etat . NACJE i OBCY powinny zrozumieć ,że są w KRAJU w którym obowiązuje PRAWO .
  • ~hahahaha faszysty
    (2015-01-29 19:43)
    wartownicy, przesłuchania na terenie obozu mają fart, że nie ubrali ich w pasiaki i nie zamkneli w komorze gazowej do rana
  • ~Mark Twain
    (2015-01-29 18:59)
    Zeby nie byc goloslownym.
    Prosze spojrzec na tekst pod zdjeciem do artykulu oraz samo zdjecie.
    Gdzie tam sa byli wiezniowie?
    Przeciez dzis to osoby pow. 90 lat!
    Dzis jest o wiele wieksza bylejakosc anizeli w czasach "slusznie minionych".
  • ~kto pod kim dołki kopie, często wpada w nie
    (2015-01-29 18:53)
    Włosi mają porąbane jak nasi posłowie. A osoba z 18.38 ma najbardziej porąbane.
    Rodzina Pileckiego nie starała się o wejście do obozu. Jakby napisali, zostaliby uhonorowani. Włosi, byli traktowani specjalnie, słowa nie dotrzymali i mieli czelność się nie wylegitymować. Karabinierzy by takim wtłukli, a nie przetrzymali. Nasza policja i tak za łagodnie ich potraktowała. Niech zapłacą za zawracanie d naszej policji.
  • ~Wiesio 13 bicz na PiS
    (2015-01-29 18:38)
    Potomkow Pileckiego nie wpuscilismy, a Wlochow nie wypuscilismy.
    Tak jestesmy idiotami.
  • ~mmm
    (2015-01-30 08:39)
    Czy w Izraelu, Włoszech, Niemczech, USA, ... pozwolono by grupie facetów samym , bez opiekuna chodzić w nocy po terenie muzeum???
    Jak potraktowano by typów włamujących się do budynku muzeum???

    Jazgot tych typów, mediów zagranicznych zgodny jest z przysłowiem -
    " najlepszą obrona jest atak!" i przypomina jazgot Kaczyńskiego i jego dworu po katastrofie smoleńskiej - winny jest Putin i Tusk!
  • ~oli
    (2015-01-29 18:29)
    tempota z głupotą - wartownicy to zapewne byli mili czy poli -cjanci - nic dziwnego że tempi - przecierz włoska delegacja miała na to zgodę,- Polacy nic się nie stało
  • ~Źmior
    (2015-01-29 18:07)
    No PaczPan chcieli wylegitymować "włamywaczy"! Włamywaczy bo przecież jak traktować kogoś kto włamuje się do zamkniętych pomieszczeń?
    Skandal!
  • ~realista
    (2015-01-29 17:59)
    A jednak polacy to idioci jak malo kto. Nawet zapewnienie ochrony ich przerasta. Jak mozna kogos w budynku zamknac?
  • ~baca
    (2015-01-29 17:32)
    Kolejny przykład tego chorego państwa kolesiostwa sitwy PO -PSL , zatrudniania znajomych królika , tu nikt nie odpowiada za nic wszystko mają w zadzie .

    -Kolejne fopa na arenie międzynarodowej ,znów nas zaczną szkalować ,a może sitwie na tm zależy ?
  • ~dziadek Franek
    (2015-01-29 17:29)
    Brak honorów dla córki rtm. Pileckiego to sytuacja okropna. Zabrakło dbałości o dobre imię Polski.
    Nagle... ...sobie przypomnieliście?
    Od wielu lat nikt nie zapraszał rodziny Rotmistrza i szumu nie było. Co tym razem jest do ugrania?

    ps.Tacy to "patrioci" wasza mać.

Może zainteresować Cię też: