Solidarność zapowiada nowe protesty. Związkowcy sparaliżują Brukselę?

| Aktualizacja:

Związkowcy z Solidarności zarzucają rządowi, że nikt nie chce z nimi rozmawiać. Dlatego też szykują wielką akcję w Warszawie. Jeśli ta się nie powiedzie, grożą protestami w Brukseli.

wróć do artykułu
  • ~ZXZ
    (2015-02-05 13:10)
    w BRUKSELI ZROBIĄ Z NIMI PORZĄDEK
  • ~Janusz
    (2015-02-05 13:33)
    Drodzy związkowcy do takich postulatów to trzeba wygrać wybory. W końcu rządzi rząd a nie związki zawodowe.
  • ~Demaskator
    (2015-02-05 13:40)
    Ciekawe czy będą sikać pod parlamentem w Brukseli. Przecież tam będze ze 3 euro za wysiusianie się.
  • ~BRYTAN
    (2015-02-05 13:47)
    panowie rozwaić tą bandę dorobkiewiczów z PO.
  • ~wojtek
    (2015-02-05 14:05)
    Niech jadą od razu do Moskwy,
    tylko Putin im pomoże.
    Chłopaki pogońcie te związki do Donbasu,
    a sami weźcie się za fedrowanie,
    bo emeryci już nie chcą utrzymywać bankrutów i krzykaczy.
  • ~Karmen
    (2015-02-05 14:06)
    Hej związkowcy A może potem do Moskwy. Albo do Watykanu. Dudy (dwie) wam zafundują. Jest okazja to trzeba korzystać. Tylko nie zapomnieć o tym chłopku co to blokuje drogi. Też mu się należy wycieczka. Zasłużony jak Śniadek. .
  • ~Babcia Leokadia z Lublina
    (2015-02-05 14:06)
    beda tam szczac i piwsko zlopac ??
    Nieroby , smieci solidaruchy
  • ~przewidujący
    (2015-02-05 14:11)
    To typowe dla naszych tłuków. Zerwać rozmowy trójstronne. Nie podejmować rozmów z osobami z rządu. Wywalić dyrektora/zarządce/prezesa. Tylko premier ma z nimi rozmawiać. A działacze związkowi oczywiście nie będą zawartych umów dotrzymywać.
    No i wszyscy podatnicy mają się zrzucić na ich dobrobyt. Skończyło się stanem wojennym 13.12.1980 lub 81 r. Drugiego Jaruzelskiego tak zaraz nie będzie.
    Niech wam KC Episkopat da - w tym roku wydrą Polakom 15 mld zł polskich. Siemioniak niech wam da - nie będziemy się zbroić tylko damy działaczom związkowym. Lekarze niech wam dadzą, osły i senatorzy - będą zarabiać po te 2 tys., a wy po 3-4 i przechlejecie co zarobicie. Komuna się nie wróci. Trzeba było pilnować roboty, szanować PZPR i dyrektorów, nie bić się z policją, księży nie wołać, jako pośredników do rozmów /gadać po polsku nie umieliście/ i nie wałęsać się na każde gwizdnięcie działaczy związkowych i kościelnych.
    PO tak szybko władzy nie odda. Kopacz ugodowa, ale to nie znaczy, że jest głupia.
    Trzeba było uszanować jej gotowość negocjacyjną, a nie zrobić zmasowany skok do gardła. PiS, PSL, TR, SLD, SP, Polska Razem g--o wam da. Potrzebują sami dla siebie, tego co już nabrali dla siebie działacze powiązani z PO. A ponieważ nowi władcy są prawi i sprawiedliwi - nabiorą dla siebie i znajomych dwa razy tyle, co poprzednicy.
  • ~Aboj
    (2015-02-05 14:34)
    Szczanie w szaletach publicznych w Brukseli jest za darmo POpaprany demaskatorze w przeciwieństwie do czerwonej POpapranej Polszy
  • ~SKORSKI 13
    (2015-02-05 14:46)
    KOPACZKA POWINNA ZJECHAĆ NA DÓŁ I KOPAĆ WĘGIEL ZA PÓŁ CENY.
  • ~emeryt gdansk
    (2015-02-05 14:53)
    Barany związkowe
    Te osły chyba nie mają żadnych możliwości analitycznego myślenia

    Siłą Polskiej gospodarki jest tania siła robocza
    Wielkim minusem słaba wydajność pracy i nie najlepsza organizacja pracy

    Podnośmy płace podnośmy ...tak długo aż będziemy tak drodzy że, nikt nie będzie potrzebował drogich polskich produktów czy drogich polskich pracowników !

    Już raz niejaki Krzaklewski próbował być za a nawet przeciw i wchodził w spór zbiorowy z rządem Buzka za którego plecami stał ...Krzaklewski
    Biedny szef solidarności chba wchodził w spór zbiorowy z sobą
  • ~Edward Sopot
    (2015-02-05 14:57)
    W historii Polski już był taki moment rozpasania związkowych watażków !!!

    Skończyło się to STANEM WOJENNYM ! ! !

    CZY tego osły związkowe chcą ? cholerne darmozjady !
  • ~emeryt Gdansk
    (2015-02-05 14:59)
    To co ?

    Zapowiada się niedługo powtórka
    Znowu STAN WOJENNY ? ? ?

    chyba do tego dążą związkowe darmozjady ?
  • ~TACC
    (2015-02-05 15:08)
    Panowie z "S", idźcie się powiesić. To dzięki wam dziś robotnicy zostali sprowqadzeni do roli niewolników. To wy maciliscie ludziom w głowach licząc na to, że bedziecie żądzić tym światem. Jak widac przeliczyliście się sami albo wasi bystrzejsi kolesie jak Bolek, Manius, Kapciowy, Pinokio i inni wyrolowali was. To dzieki wam całe kokolenie dzisiejszych 30-40 latków musiało opuścic kraj w poszukiwaniu pracy bo wy likwidowaliscie "komunę" wraz z zakładami pracy.
  • ~ot co
    (2015-02-05 15:17)
    Po co to grozic ,juz sie staje to smieszne. Zastrajkowac i za Wami pojda inni,najwyzszy czas.Oni potrzebuja spoleczenstwo tylko w jednym dniu wyborow ,pozniej wszystkich olewaja ,i mowia "nie strasz,nie strasz bo sie zesrasz",
  • ~indian
    (2015-02-05 15:22)
    Ale w Brukseli nie znają Polski.
    Oni z map wiedzą że jest POlska.
    No to jak pomóż maja?
  • ~PO to DNO,KomoRuski ty MATOLE
    (2015-02-05 15:31)
    okazalo sie ze ZADYMY w JASTRZEBIU robili TACY SAMI PROWOKATORZY,POLICYJNO, eSB-cko, WSI-owi jak na PARADZIE NIEPODLEGLOSCI, czyli USTAWKA KLAMLIWYCH MEDIOW I STRZELANIE do PROTESTUJACYCH ,osrac ZYRANDILA I ten NIERZAD
  • ~janinaH
    (2015-02-05 15:32)
    Jakim sposobem jest już węgiel z Australii w Zdzieszowicach do produkcji koksu ?
    Czyżby amerykance przywieźli samolotami ?
    A może normalną drogą IMPORT zawarty jeszcze za Tuska .
    No to nie ma innej opcji Polskie kopalnie mus zamknąć .
  • ~Brawo!
    (2015-02-05 15:35)
    Brawo! Nareszcie!
  • ~janinaH
    (2015-02-05 15:48)
    160 miliardów zł .zysku kapitalistów polskich a może wystarczyła by im połowa z tego , a by było zatrudnić umowę o pracę a nie śmieciowa umowa .
    Kapitaliści głośno krzyczą bo trzeba by było tymi miliardami podzielić się z Polskim państwem i pracownikami .i ZUS .to im nie pasuje .