Starcia przed JSW. Związkowcy i policja przerzucają się odpowiedzialnością

Tuż przed 15:00 policja zaatakowała górników, którzy mieli zamiar wycofywać się spod siedziby Jastrzębskiej Spółki Węglowej. Tak, według relacji Piotra Szeredy ze śląsko-dąbrowskiej "Solidarności", doszło do eskalacji napięcia w Jastrzębiu Zdroju. Pod siedzibą górniczej spółki protestuje kilka tysięcy osób, domagających się odwołania prezesa JSW.

wróć do artykułu
  • ~Little-wolf
    (2015-02-09 17:20)
    Tylko Majdan ratunkiem.
  • ~leszek
    (2015-02-09 17:27)
    Ludzie po rozum do glowy
  • ~b.komunista
    (2015-02-10 09:41)
    im sie w dupach poprzewracalo.brawo policja.lac,strzelac zereo litosci.tych z JSW,mozna nazwac terrorystami.tak byc nie moze.oni tylko szantazuja.tak jest co roku,jak nie lekarze,to gornicy.wypierdo...lic tych ryli na zbity pysk.w miejsce tych krzykaczy zatrudnic normalnych ludzi,a oni tylko deputat weglowy,13,14, i inne przywileje.niech ida zapierda...lac do jakiegos hipermakietu,wtedy nie beda mieli ochoty na jakies strajhki.co do prezesa JSW,panie zagorowski,niech sie pan nie poddaje,ci szantazysci za mury kopaln,wilczy bilet.
  • ~zbychu
    (2015-02-10 07:58)
    Gornicy zawsze terroryzowali Polske. Doplaty do wegla, tluste emeryturki i wypchane portfele. A kto za to placi? Cala Polska!!! Do roboty a nie strajkwac!! Mam nadzieje ze zamkna ten wasz zaklad...wtedy bedziecie sobie sami winni!!
  • ~limonow
    (2015-02-09 16:32)
    winna kopacz a wiec wycisnac z niej wszystko jak cytrynę
  • ~lajen
    (2015-02-09 17:10)
    Górnicy,obaliliście komunę a nie potraficie zdjąć prezesa?
  • ~tt
    (2015-02-09 18:49)
    Teraz wiecie co było przyczyną dymisji komendanta policji. Odmówił użycia sił wobec protesujących - stawiam mojego jedynego dolara jaki mam (a może kiedyś miałem do potrzymania... ?) przeciw orzechom, że to z tego powodu.
  • ~alibaba
    (2015-02-09 19:01)
    Za komuny milicja pałowała demonstrantów gumowymi pałkami i był krzyk na cały świat , teraz policyjne oprychy strzelają do ludzi z broni palnej i jest wolność i demokracja. Ostatnim śmieciem i ***** jest ten kto idzie teraz do policji bronić i wysługiwać się tej bandzie złodziei w rządzie. Górnicy zamiast wojować się z tą bandą odmóżdżonych gliniarskich oprychów powinni zaczaić się na prezesa pod domen, ********** porządnie i złodziej sam by zrezygnował .
  • ~Prowokatorzy
    (2015-02-11 18:37)
    TE SAME METODY CO ZA KOMUNY WYSŁAĆ PROWOKATORÓW.