Droga łódź strażacka nie mogła gasić pożaru mostu. "Śluza była zamarznięta"

| Aktualizacja:

Warszawska straż pożarna ma nowoczesną łódź gaśniczą za ok. 800 tys. złotych. Dlaczego więc trzeba było ściągać jednostkę z Płocka do gaszenia pożaru Mostu Łazienkowskiego? Wszystko przez zamarzniętą śluzę

wróć do artykułu
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-02-20 10:25)
    Hehehe!
    POwcy oglądajcie na TVN odcinki programu "Cela" przydadza się - tam są wasi wyborcy będziecie niedlugo dawać im autografy na spacerniaku
  • ~a na ile złodzieje z peło zadłużyli już Polskę ?
    (2015-02-20 10:26)
    pełna zgoda
    nigdy więcej P-arti O-szustów
    Tu same aresztowania nie wystarczą. To poubeckie plugastwo trzeba tępić wszelkimi metodami, jak insekty czy zarazę. Nie może być litości. Inaczej się tego kraju nie oczyści.

    ta mafia peowska przeżarta jest kolesiostwem do szpiku kości
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-02-20 10:27)
    kukiz ma racje !
    peło to zdradziecko-złodziejska banda !
  • ~ealing bdy
    (2015-02-20 10:27)
    Jest łódź POdobno, tylko nikt jej NIE widział.
  • ~polska_smieje_sie
    (2015-02-20 11:00)
    Takie cuda tylko od bufetowej w Słoikowie Mazowieckim. Wiwat, wiwat warszawski Gronkowiec Walc!!!
  • ~Jak to platfusy
    (2015-02-20 11:04)
    Ktoś dostał w łapę i kupił bubla , czy się nadaje to nie jego biznes.
  • ~warsawista
    (2015-02-20 11:08)
    Teraz wszyscy psioczą. Była okazja odsunięcia od władzy największego szkodnika Warrszawy to siedzieli w domu.
  • ~Robnad
    (2015-02-20 11:24)
    wszystko to pikuś przy tym, co was niedojdy POumysłowe dopiero czeka z rąk miłościwie panującego kałmuka PO liftingu.
    poniewaz, jak się okazuje Warszawa nie ma pieniędzy na postawienie de facto nowego mostu, bufetowa podniesie wam opłaty za dierżawę wieczystą gruntu tak w okolice 2000 -3000 tysiaków miesięcznie.
    zresztą już to robi, skazując ludzi na bruk.
  • ~bono
    (2015-02-20 11:34)
    Nic się nie stało, Warszawo nic się nie stało...
    Widzę nową niszę zawodową dla zawsze przedsiębiorczych Warszawiaków - gondolier- przewoźnik, poza tym idzie lato, woda w Wiśle jest ciepła - zamiast na basen przed pracą, poprostu żabką na drugi brzeg. :-)
  • ~mm
    (2015-02-20 11:34)
    Kazdy narod ma taka wladze jaka SAM sobie wybiera.

    Widocznie Polacy lubia miec rzady amatrow, kretaczy, ruletkowych szczesciarzy i innych "ciekawych" ludzi, skoro WCIAZ takich wybieraja.
  • ~Ślązok z Biylska
    (2015-02-20 12:06)
    To nie PO ani PiS są winne pożaru na moście tylko wschodnia (ruska ) bylejakość
    ,którą nie możemy wyplenić z III Rzeczpospolitej .Obecnie wszystkimi istotnymi partiami rządzą szefowie z Kongresówki :PO ,PiS , SLD ,TR ,PSL ,Korwin.
  • ~PiSior na Bicze (Bitch'e)
    (2015-02-20 12:08)
    Po przeczytaniu tego artykulu dalej glosujcie na swoja tepa, kwadratowa babe HGW, warszawiacy. Zasugujecie na nia, jak nikt inny
  • ~kronikarz
    (2015-02-20 12:11)
    Warszawa nie ma pieniędzy na nowy most I NIE BĘDZIE MIAŁA, bo już nikt nie pożyczy zadłużonemu po uszy miastu. Zapytajcie tych, co się tak cieszyli z ogromu inwestycji w mieście, niech ONI wam poradzą, co teraz zrobić z mostem...
    A najważniejsze, że kolesie zarobili.
    Trzeba będzie choć na 2 lata oddać waaaaadzę opozycji, żeby można było na opozycje znowu zwalać winę, że to ICH WINA. Przecie, gdyby Hania nie wygrała wyborów, to ten pożar byłby winą tego nowego prezydenta Warszawy. A ze wygrała Hania, to ... winnego nie ma !!!
  • ~Dariusz Lermer
    (2015-02-20 12:28)
    Warszawa ma świetną platformę gaśniczą !Jest nią statek... bodajże chudy Wojtek... służący do wzruszania dna wisły nad drenami... grubej Kaśki. Dysponuje zanurzeniem 30 cm i olbrzymiej mocy pompami. Wystarczy jedynie zamontować wyjścia do podłączenia armatek gaśniczych i mamy kapitalną platformę gaśniczą. Tyle że trzeba pomyśleć , dogadać się i już jest. A nie kupować g..o, którego nie można wykorzystać za ogromne pieniądze !
  • ~Kasia
    (2015-02-20 12:33)
    A to Polska właśnie (St. Wyspiański Wesele 1901) nic się nie zmienia...
  • ~arti
    (2015-02-20 12:34)
    Głupie pytanie, droga łódź strażacka nie wypłynela do akcji, żeby nie spłonęła...
  • ~siara
    (2015-02-20 13:02)
    To rządy PO
  • ~Pawel
    (2015-02-20 13:15)
    W moim powiecie karetki pogotowia jeżdżą z 400 km przebiegiem a Straży Pożarnej władze lokalne przyznały środki na kolejny samochód. Wyjazdów w ciągu roku mają bodaj że kilka...
  • ~tt
    (2015-02-20 13:24)
    Heh... a miałem napisać: nie użyto coby lakier się nie POrysował... ktoś jednak mnie wyręczył...
  • ~droge zagradzala kamieni kupa ?
    (2015-02-20 13:25)
    ** * **** ** BO BRAK JEST GOSPODARZA, a kamieni kupa znowu byla na drodze, i wyszlo hu. , du. a i kamieni kupa.