Droga łódź strażacka nie mogła gasić pożaru mostu. "Śluza była zamarznięta"

| Aktualizacja:

Warszawska straż pożarna ma nowoczesną łódź gaśniczą za ok. 800 tys. złotych. Dlaczego więc trzeba było ściągać jednostkę z Płocka do gaszenia pożaru Mostu Łazienkowskiego? Wszystko przez zamarzniętą śluzę

wróć do artykułu
  • ~Jak to platfusy
    (2015-02-20 11:04)
    Ktoś dostał w łapę i kupił bubla , czy się nadaje to nie jego biznes.
  • ~bono
    (2015-02-20 11:34)
    Nic się nie stało, Warszawo nic się nie stało...
    Widzę nową niszę zawodową dla zawsze przedsiębiorczych Warszawiaków - gondolier- przewoźnik, poza tym idzie lato, woda w Wiśle jest ciepła - zamiast na basen przed pracą, poprostu żabką na drugi brzeg. :-)
  • ~bum-bum
    (2015-02-21 16:29)
    Jeżeli tych mostów w Warszawie codziennie żaden dróżnik nie kontroluje to wkrótce spalą wszystkie.
  • ~Psychiatra POmatołów
    (2015-02-20 19:21)
    ~krak2015-02-20 13:52

    Most łazienkowski
    wartość: 400 mln zł; ochrona: brak; zabezpieczenia: brak
    Gejowska tęcza
    wartość: 10 zł; ochrona: całodobowa przez straż miejską; zabezpieczenia: stała instalacja gaśnicza; monitoring: 4 kamery, ciągła obserwacja

    I to jest właśnie sedno rzeczy!
    Celowe i ciągłe niszczenie Polski to priorytet w PO=Psl
  • ~kronikarz
    (2015-02-20 12:11)
    Warszawa nie ma pieniędzy na nowy most I NIE BĘDZIE MIAŁA, bo już nikt nie pożyczy zadłużonemu po uszy miastu. Zapytajcie tych, co się tak cieszyli z ogromu inwestycji w mieście, niech ONI wam poradzą, co teraz zrobić z mostem...
    A najważniejsze, że kolesie zarobili.
    Trzeba będzie choć na 2 lata oddać waaaaadzę opozycji, żeby można było na opozycje znowu zwalać winę, że to ICH WINA. Przecie, gdyby Hania nie wygrała wyborów, to ten pożar byłby winą tego nowego prezydenta Warszawy. A ze wygrała Hania, to ... winnego nie ma !!!
  • ~Makumba
    (2015-02-20 17:44)
    Piękne zdjęcie, razem z pordzewiałym drewnianym mostem i tymi krzakami nad rzeką całkowicie oddaje charakter tej metropolii.
  • ~tele-wic
    (2015-02-20 16:42)
    Bo klucz był w biurku bufetowej.
  • ~gosc
    (2015-02-20 15:43)
    Ale burdel ,tylko neonu brak.Najpierw pendolino ,teraz lodz. No ktos musial zarobic i to wszystko sie dzialo za "krola"europy ,ktory spieprzyl z Polski dzieki Merkel i innym niemiaszkom zostawiajac ten bardak.
    A oni jeszcze pisza jak to tej "sitwie" rosna slupeczki wyborcze.
    No musi byc wojna ,bo to tatalajstwo przekretasow zamiatajacych wszystkie machloje pod dywan inaczej nie odejdzie ze stolkow.
  • ~krak
    (2015-02-20 13:52)
    Most łazienkowski
    wartość: 400 mln zł; ochrona: brak; zabezpieczenia: brak
    Gejowska tęcza
    wartość: 10 zł; ochrona: całodobowa przez straż miejską; zabezpieczenia: stała instalacja gaśnicza; monitoring: 4 kamery, ciągła obserwacja
  • ~Kuba POmigdoł
    (2015-02-20 13:46)
    re:~Dariusz Lermer
    Proszę Pana - armatki wodne w Jastrzębiu studziły POdłych warchołów,
    a za łódź gaśniczą o zanurzeniu 30 cm to za małą łapówkę dawali !!!
  • ~julek
    (2015-02-20 13:41)
    Za słabo interweniowaliście strażaki ,że nie ma odpowiedniego sprzętu. Teraz najlepiej zwalić winę na brak konsultacji przy zakupie tej łodzi. Po paru godzinach jak się most rozgrzał do 1000 st.C dopiero mieliście do dyspozycji pożyczoną od MPWiK
    barkę. Ale i tak dostaliście odznaczenia.
  • ~to jeszcze nie koniec
    (2015-02-20 13:40)
    To nie jest jedyny warszawski most który może jeszcze spłonąć. Następny w kolejce to ten który ma na dolnym poziomie ma tory tramwajowe i jest wyłożony dechami (chyba jest to m. gdański).Tam też nie ma monitoringu i każdy może wejść i zrobić wszystko co mu tylko strzeli do łba.
  • ~PO to DNO
    (2015-02-20 13:35)
    Grokowiec most rozwalił a teraz Walec wyrówna ?
    Dziękujemy Ci Haniu kochana !
    A katering dla zielonego miasteczka Pani dostarczyła ?
    Nie zaPOminać o łososiu i ośmiorniczkach !!!
  • ~polska_smieje_sie
    (2015-02-20 11:00)
    Takie cuda tylko od bufetowej w Słoikowie Mazowieckim. Wiwat, wiwat warszawski Gronkowiec Walc!!!
  • ~siara
    (2015-02-20 13:02)
    To rządy PO
  • ~mm
    (2015-02-20 11:34)
    Kazdy narod ma taka wladze jaka SAM sobie wybiera.

    Widocznie Polacy lubia miec rzady amatrow, kretaczy, ruletkowych szczesciarzy i innych "ciekawych" ludzi, skoro WCIAZ takich wybieraja.
  • ~droge zagradzala kamieni kupa ?
    (2015-02-20 13:25)
    ** * **** ** BO BRAK JEST GOSPODARZA, a kamieni kupa znowu byla na drodze, i wyszlo hu. , du. a i kamieni kupa.
  • ~ludz teoretycznie przeciez byla
    (2015-02-20 13:35)
    ... oco chodzi czepiajoncym sie baby burakom?
    LUDZ TEORETYCZNIE BYLA.
    W teoretycznym kraju.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-02-20 10:25)
    Hehehe!
    POwcy oglądajcie na TVN odcinki programu "Cela" przydadza się - tam są wasi wyborcy będziecie niedlugo dawać im autografy na spacerniaku
  • ~Kasia