Ksiądz Wojciech G. winny pedofilii i skazany. Prokuratura przyjęła propozycję kary

Oskarżony o pedofilię, której miał się dopuszczać w Polsce i na Dominikanie, ksiądz Wojciech G. pójdzie do więzienia. Sąd uznał go winnym i przystał na propozycję dobrowolnego poddania się karze. Były duchowny trafi za kraty na 7 lat.

wróć do artykułu
 • ~fsdf
  (2019-05-16 16:33)
  to dlatego tak chichotał kiedy mówił, że jest niewinny
 • ~Sylwester
  (2015-03-29 20:34)
  W Polsce popełnił MNIEJ ZBOCZNYCH PRZESTĘPSTW niż w Dominikanie o czym księżólek dobrze wie dlatego mówi że chce 7 lat bo WIE ŻE W DOMINIKANIE GROZI MU DOŻYWOCIE lub kara śmierci na samosądzie od mieszkańców dominikańskich wiosek .
 • ~gość
  (2015-03-29 20:29)
  Za krakowskiego biskupa papieża konserwatysty Jana Pawła II co hipnotyzował i ukrywał ciemne strony duchownych , wtedy księżólek Gil rozbrykał się jak jakiś dominikański sołtys ponad prawem. Jaki szum robią że to pierwszy w historii Polski taki surowy wyrok dla duchownego rzymskokatolickiego , kiedy w Argentynie księżólki rzym-kat dostali nawet dożywocie też po listach gończych jak np. ksiądz Christian von Warnich.
 • ~pol anka
  (2015-03-26 21:36)
  oczywiście nie może dziwić wyrok. Ksiądz Gil od początku współpracował z organami ścigania, przyznał się do winy, został wyspowiadany i obiecał poprawę. To rokuje szybką resocjalizację. Pobyt w areszcie śledczym zostanie zaliczony do czasu odbywania kary. Być może w związku z właściwą postawą skazany otrzyma jedynkę z telewizorem w Mariocie. Po odbyciu kary skazany marzy o wyjeździe z Polski i pracy z młodzieżą.
 • ~prawdajest1
  (2015-03-26 09:59)
  ~czytelnik2015-03-26 08:18
  "Polski naród potrzebuje nawrócenia! Owszem!!! - Odrzucic katolicyzm jako jedyna "prawdziwa chrzescijanska" wiare kiedy to tylko slepy NIE widzi ze to Wielka Nierzadnica opisana w Apokalipsie/Objawieniu (w Pismie Swietym)-sprawdz oraz szukaj prawdy na YouTube bo w gazetach i w TV jej nie ma,niestety!
 • ~żenowisko
  (2015-03-26 08:55)
  Sąd udowodnił pedofilię a redahtor sugeruje, że miał się jej dopuszczać. Co za poziom bredni.
 • ~kot
  (2015-03-26 08:19)
  i w ten oto sposób, księżula zmniejszył sobie wyrok i osłonił mocodawców (pracodawców) procederu
 • ~czytelnik
  (2015-03-26 08:18)
  Polski naród potrzebuje nawrócenia! Owszem, grzech jest grzechem, wina winą, ale naród chrześcijański nie różni sie - czytając to forum - od islamistów , którzy ukamienowali kobietę po grzechu... Gdzie my żyjemy? W kraju chrześcijańskim? Nie! Żyjemy pośród sfrustrowanych i pełnych nienawiści złych ludzi. Oto Polsa właśnie; naród bez wartosci. Fee...
 • ~Mark Twain
  (2015-03-26 05:50)
  Ogloszenie: Wesoly gil szuka do zabawy ptaszka!
 • ~HEL
  (2015-03-25 22:22)
  Do Polak z Norwegii. Co ma oznaczac z duzej litery kazdy wyraz zaczynajacy sie na 'po'?Czy calkiem Polaku zasrany ******** ci sie pod kopula?Czy jestes normalnym czlowiekiem czy czubkiem? Zastanawiam sie co moze miec Platforma do zboczonego klechy-no bo jezeli z jakas partia identyfikowalbym tego i wieeelu innych pededofili,pederastow i reszte zbokow,to tylko z pisem. Nie bede ci wyjasnial dla czego tak to widze,poniewaz twoja glupota jest tak wielka,ze nie pojmiesz chocbym sie bardzo staral. Masz ***** we lbie po prostu.
 • ~Na ołtarze z nim
  (2015-03-25 22:10)
  Jest niewinny, a został skazany. Idzie do więzienia na własne życzenie i ku chwale Kościoła Katolickiego.
  A więc jest męczennikiem za wiarę. Należy rozpocząć proces beatyfikacyjny księdza Gila.
 • ~rzygam na KrK
  (2015-03-25 21:25)
  Cytat: "Ludzie, którzy zostali wykorzystani jako dzieci, a jako i dorosli zostali pedofilami nie mają odpowiedzialności karnej za swoje czyny, jak ktoś, kto zdecyduje się świadomie to zrobić", powiedział kard.Napier w rozmowie ze Stephenem Nolan w "BBC-Radio Five,na żywo ".
  Kardynał Napier, opisał pedofilię jako "zaburzenie stanu psychicznego."
  "Jeśli normalny człowiek postanawia złamać prawo, wiedząc, że łamie prawo, myślę, że powinien zostać ukarany. Ale co jest z zaburzeniem? Musimy starać się go leczyć. Na podstawie moich doświadczeń,(!!) pedofilia jest właściwie chorobą, a nie przestępstwem (???)", powiedział między innymi, kard. NAPIJER."
  - Dodam że to szczyt ich obłudy i zakłamania!
 • ~antek
  (2015-03-25 20:50)
  ODWALCIE SIĘ OD KSIĘDZA GILA. Wyspowiadał się, dostał rozgrzeszenie, wykonał pokutę, kilkadziesiąt ,,zdrowaś Maryjo". Dostał wafelek i może iść do nieba, a nie za kraty.
 • ~byly spowiadajacy sie
  (2015-03-25 20:30)
  Nigdy do tych ZBOKOW do kosciola nigdy do SPOWIEDZI ! Jak tacy ZBOCZENCY moga nauczac pouczac sluchac spowiedzi i dawac rozgrzeszenie ? Te mendy cwane siedza w konfesjonalach i wyczuwaja spowiadajacego sie i naprowadzaja w/g SEKSUALNYCH UPODOBAN albo mecza dziewczyny wypytujac albo wyczuwaja chlopcow wypytujac o onanizowani o kontakty seksualne i w czasie spowiedzi w ciemnym zaslonietym KONFESJONALE WALA SOBIE KONIA a jak sie zleja to pukaja w sciane i mozesz odejsc ,to zboczency
 • ~byly wiezien
  (2015-03-25 20:25)
  Idz do Wielkanocnej spowiedzi i niech takie ************* ZBOKI dadza wam rozgrzeszenie ! Temu tlustemu ch...wi w wiezieniu winni ta tlusta dupe rozrajlowac ! Ale ten zbok bedzie wieziennym KAPELANEM i udzielal komuni i sluchal spowiedzi
 • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
  (2015-03-25 19:57)
  Cyt.: Początkowo zresztą były już ksiądz proponował dla siebie karę niższą niż 7 lat. Prokurator dał wtedy do zrozumienia, że się nie zgodzi. Doszło do nieformalnych negocjacji.
  ===
  Przepraszam, ale CO TO JEST do **** nędzy? Bazar, czy niezawisły Sąd?

  Mafia Opus Dei W Min. Spr. szybko zanużyła końce w wodę. Bo jakby zaczął chłoptaś zeznawać, to spaadłoby parę kardynalskich kapeluszy i biskupich piusek a niejedna diecezja zostałaby bez obsady. W tym wycieczkowym domu publicznym maczało, nomen omen, paluszki, więcej czarnych. Doszli do wniosku, że lepeij będzie jak posiedzi sobie 7 lat w bibliotece a potem w nagrodę NA WYSPY! Albo na placówkę na Czarny Ląd!
 • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
  (2015-03-25 19:52)
  Ku... jeszcze go powinni świętym zrobić za to żeby doznał takiego "uszczerbku na psychice" obmacując 6 letnie dzieci!
  ponad 100 świadków potwierdziło prokuratorze jego winę, a ten ciągle o niczym nie pamięta i poddaje się karze ot tak, z chrześcijańskiej pokory!
 • ~OKu
  (2015-03-25 19:01)
  Jak czytać artykuł, którego TYTUŁ KŁAMIE.
  Szanowni uprawiający dzienniKUR(e)stwo: "ksiądz", czy "były duchowny" ?
 • ~Ku rwom z der Dziennika
  (2015-03-25 18:07)
  Dlaczego pismaki bezczelnie nazywacie tego zboczeńca księdzem???

  Dlaczego piszecie bydlaki z der Dziennika ,że "ksiądz został skazany"

  To BYŁY ksiądz!!!
 • ~k-09
  (2015-03-25 17:34)
  A co z pozostałymi bandziorami - pedofilami, jak choćby Polański ??? Też te same standardy, czy tylko wobec gnojka księdza, bo ksiądz ??? A Bogusław Kaczyński, swego czasu największy pedzio EU ???

Może zainteresować Cię też: