Ksiądz Wojciech G. winny pedofilii i skazany. Prokuratura przyjęła propozycję kary

Oskarżony o pedofilię, której miał się dopuszczać w Polsce i na Dominikanie, ksiądz Wojciech G. pójdzie do więzienia. Sąd uznał go winnym i przystał na propozycję dobrowolnego poddania się karze. Były duchowny trafi za kraty na 7 lat.

wróć do artykułu
  • ~pol anka
    (2015-03-26 21:36)
    oczywiście nie może dziwić wyrok. Ksiądz Gil od początku współpracował z organami ścigania, przyznał się do winy, został wyspowiadany i obiecał poprawę. To rokuje szybką resocjalizację. Pobyt w areszcie śledczym zostanie zaliczony do czasu odbywania kary. Być może w związku z właściwą postawą skazany otrzyma jedynkę z telewizorem w Mariocie. Po odbyciu kary skazany marzy o wyjeździe z Polski i pracy z młodzieżą.
  • ~Sylwester
    (2015-03-29 20:34)
    W Polsce popełnił MNIEJ ZBOCZNYCH PRZESTĘPSTW niż w Dominikanie o czym księżólek dobrze wie dlatego mówi że chce 7 lat bo WIE ŻE W DOMINIKANIE GROZI MU DOŻYWOCIE lub kara śmierci na samosądzie od mieszkańców dominikańskich wiosek .
  • ~k-09
    (2015-03-25 17:34)
    A co z pozostałymi bandziorami - pedofilami, jak choćby Polański ??? Też te same standardy, czy tylko wobec gnojka księdza, bo ksiądz ??? A Bogusław Kaczyński, swego czasu największy pedzio EU ???
  • ~ślązak
    (2015-03-25 13:51)
    Wygrana zboczeńca księdza Gila z wymiarem sprawiedliwości była zgodnie przewidywana w sieci.Sukienkowy zbrodniarz,gwałciciel dzieci przez ponad rok kłamał,że jest nie winny.Pod naporem dowodów ogłasza przyznanie się do winy i sam wyznacza sobie liczbę lat odsiadki, Czy taki kraj można szanować i być dobrym obywatele,?W pisowskim ,,banku" ,,SKOK" DOSZŁO DO WIELOMILIARDOWYCH STRAT W WYNIKU PRZEKRĘTÓW I PRZELEWÓW PIENIĘDZY DO KIESZENI ZŁODZIEI, ZNANYCH JUŻ PUBLICZNIE, LECZ CHODZĄ NA WOLNOŚCI ABY MOGLI OKUPIĆ SIĘ I MATACZYĆ.Czy taki kraj można szanować?
  • ~Ku rwom z der Dziennika
    (2015-03-25 18:07)
    Dlaczego pismaki bezczelnie nazywacie tego zboczeńca księdzem???

    Dlaczego piszecie bydlaki z der Dziennika ,że "ksiądz został skazany"

    To BYŁY ksiądz!!!
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-03-25 19:52)
    Ku... jeszcze go powinni świętym zrobić za to żeby doznał takiego "uszczerbku na psychice" obmacując 6 letnie dzieci!
    ponad 100 świadków potwierdziło prokuratorze jego winę, a ten ciągle o niczym nie pamięta i poddaje się karze ot tak, z chrześcijańskiej pokory!
  • ~czytelnik
    (2015-03-26 08:18)
    Polski naród potrzebuje nawrócenia! Owszem, grzech jest grzechem, wina winą, ale naród chrześcijański nie różni sie - czytając to forum - od islamistów , którzy ukamienowali kobietę po grzechu... Gdzie my żyjemy? W kraju chrześcijańskim? Nie! Żyjemy pośród sfrustrowanych i pełnych nienawiści złych ludzi. Oto Polsa właśnie; naród bez wartosci. Fee...
  • ~spostrzegawczy
    (2015-03-25 13:13)
    Czegos tu nie rozumiem? Jak mozna kogos skazac za posiadanie broni bez zezwolenia poza granicami kraju? To prawo polskie siega az na Dominikane?
  • ~prawdajest1
    (2015-03-26 09:59)
    ~czytelnik2015-03-26 08:18
    "Polski naród potrzebuje nawrócenia! Owszem!!! - Odrzucic katolicyzm jako jedyna "prawdziwa chrzescijanska" wiare kiedy to tylko slepy NIE widzi ze to Wielka Nierzadnica opisana w Apokalipsie/Objawieniu (w Pismie Swietym)-sprawdz oraz szukaj prawdy na YouTube bo w gazetach i w TV jej nie ma,niestety!
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-03-25 19:57)
    Cyt.: Początkowo zresztą były już ksiądz proponował dla siebie karę niższą niż 7 lat. Prokurator dał wtedy do zrozumienia, że się nie zgodzi. Doszło do nieformalnych negocjacji.
    ===
    Przepraszam, ale CO TO JEST do **** nędzy? Bazar, czy niezawisły Sąd?

    Mafia Opus Dei W Min. Spr. szybko zanużyła końce w wodę. Bo jakby zaczął chłoptaś zeznawać, to spaadłoby parę kardynalskich kapeluszy i biskupich piusek a niejedna diecezja zostałaby bez obsady. W tym wycieczkowym domu publicznym maczało, nomen omen, paluszki, więcej czarnych. Doszli do wniosku, że lepeij będzie jak posiedzi sobie 7 lat w bibliotece a potem w nagrodę NA WYSPY! Albo na placówkę na Czarny Ląd!
  • ~Dominik
    (2015-03-25 12:26)
    Groziło mu do do 15 lat, zgoda na 7 lat, za dobre sprawowanie wyjdzie po 4 latach.
  • ~byly spowiadajacy sie
    (2015-03-25 20:30)
    Nigdy do tych ZBOKOW do kosciola nigdy do SPOWIEDZI ! Jak tacy ZBOCZENCY moga nauczac pouczac sluchac spowiedzi i dawac rozgrzeszenie ? Te mendy cwane siedza w konfesjonalach i wyczuwaja spowiadajacego sie i naprowadzaja w/g SEKSUALNYCH UPODOBAN albo mecza dziewczyny wypytujac albo wyczuwaja chlopcow wypytujac o onanizowani o kontakty seksualne i w czasie spowiedzi w ciemnym zaslonietym KONFESJONALE WALA SOBIE KONIA a jak sie zleja to pukaja w sciane i mozesz odejsc ,to zboczency
  • ~Mark Twain
    (2015-03-26 05:50)
    Ogloszenie: Wesoly gil szuka do zabawy ptaszka!
  • ~fsdf
    (2019-05-16 16:33)
    to dlatego tak chichotał kiedy mówił, że jest niewinny
  • ~rzygam na KrK
    (2015-03-25 21:25)
    Cytat: "Ludzie, którzy zostali wykorzystani jako dzieci, a jako i dorosli zostali pedofilami nie mają odpowiedzialności karnej za swoje czyny, jak ktoś, kto zdecyduje się świadomie to zrobić", powiedział kard.Napier w rozmowie ze Stephenem Nolan w "BBC-Radio Five,na żywo ".
    Kardynał Napier, opisał pedofilię jako "zaburzenie stanu psychicznego."
    "Jeśli normalny człowiek postanawia złamać prawo, wiedząc, że łamie prawo, myślę, że powinien zostać ukarany. Ale co jest z zaburzeniem? Musimy starać się go leczyć. Na podstawie moich doświadczeń,(!!) pedofilia jest właściwie chorobą, a nie przestępstwem (???)", powiedział między innymi, kard. NAPIJER."
    - Dodam że to szczyt ich obłudy i zakłamania!
  • ~kot
    (2015-03-26 08:19)
    i w ten oto sposób, księżula zmniejszył sobie wyrok i osłonił mocodawców (pracodawców) procederu
  • ~latarnia
    (2015-03-25 12:37)
    finał po francusku
  • ~po układałam
    (2015-03-25 12:26)
    od kiedy to układ kleha prokurator czy wyscie oszaleli kleha ma przekopane do konca zycia anie po układane kopac goya do konca to tylko koopa miesa bez mózgu
  • ~antek
    (2015-03-25 20:50)
    ODWALCIE SIĘ OD KSIĘDZA GILA. Wyspowiadał się, dostał rozgrzeszenie, wykonał pokutę, kilkadziesiąt ,,zdrowaś Maryjo". Dostał wafelek i może iść do nieba, a nie za kraty.
  • ~HEL
    (2015-03-25 22:22)
    Do Polak z Norwegii. Co ma oznaczac z duzej litery kazdy wyraz zaczynajacy sie na 'po'?Czy calkiem Polaku zasrany ******** ci sie pod kopula?Czy jestes normalnym czlowiekiem czy czubkiem? Zastanawiam sie co moze miec Platforma do zboczonego klechy-no bo jezeli z jakas partia identyfikowalbym tego i wieeelu innych pededofili,pederastow i reszte zbokow,to tylko z pisem. Nie bede ci wyjasnial dla czego tak to widze,poniewaz twoja glupota jest tak wielka,ze nie pojmiesz chocbym sie bardzo staral. Masz ***** we lbie po prostu.

Może zainteresować Cię też: