Mieszkania zmienione w chlew. "Jesteśmy zwyczajnie bezradni"

| Aktualizacja:

"Czy dalej pomagać tym, którzy darowane od miasta mieszkania zamienili w chlew? Tym, którzy wyrwali i sprzedali drzwi, bojlery, kaloryfery, krany i kuchenki? Pomagać im? Co z nimi począć?" – takie pytania publicznie zadał prezydent Nowej Soli Wadim Tyszkiewicz po tym, jak zobaczył, w jakim stanie są zaledwie czteroletnie mieszkania socjalne, które miasto przekazało osobom ubogim. Dziennik.pl rozmawia o tej sytuacji oraz o płynących z niej wnioskach z prezydentem, którego nazwisko w ostatnich dniach było na ustach całej Polski.

wróć do artykułu
  • ~tak sądzę
    (2015-04-02 18:09)
    Dlaczego w niedalekim Sulechowie takie same mieszkania socjalne są w dobrym stanie a w Nowej Soli Tyszkiewicza taki syf? Tyszkiewicz nie dopełnia obowiązków, nie kontroluje swojego miasta.
  • ~Sołżenicyn
    (2015-04-02 18:26)
    Należy dalej pomagać bo to tacy knajacy, element socjalny bliski dzisiejszym rządzącym w Polsce i Europie.
  • ~uwazam rze
    (2015-04-02 18:30)
    To szczyt bezczelnosci tych "ludzi" bo chociaz nie wyslalbym "na mydlo" to jestem gotowy powiedziec na bruk/ulice a te ruiny odsmiecic,deratyzowac i dac normalnym ludziom w porzebie-doceniajacym dach,okna i drzwi!
  • ~DZIDEK
    (2015-04-02 18:37)
    Nalezy CHRONIC tych ludzi!! Bo to jest ELEKTORAT PLATFORMY!
  • ~obserwer_1
    (2015-04-02 18:58)
    skoro politycy peło mogą robić chlew z kraju to szeregowi pełowcy uważają że mogą robić chlew w mieszkaniu socjalnym
  • ~obserwer_1
    (2015-04-02 18:58)
    skoro politycy peło mogą robić chlew z kraju to szeregowi pełowcy uważają że mogą robić chlew w mieszkaniu socjalnym
  • ~Jacek
    (2015-04-02 19:03)
    Nierobów wyrzucić pod most krótko .Mopsy i inne dziadostwo zlikwidować ,dać ludziom prace i problem sam się rozwiąże .
  • ~WPR
    (2015-04-02 19:05)
    Wadim, jak tam komputery? Biznes się kręci?
  • ~czyrak
    (2015-04-02 19:18)
    25 lat rządów stropianu i ludzie zdziczeli.
  • ~solidarny 80
    (2015-04-02 19:23)
    do~DZIDEK= nie bierz tych proszków co je rozdaje Jarek one szkodzą na głowę!
  • ~oborowy
    (2015-04-02 20:18)
    żyjemy wszyscy w chlewie
  • ~buciorem
    (2015-04-02 20:18)
    normalne polskie rodziny wegetuja w zagrzybionych ziemiankach, a panstwo "polskie" łozy miliony na cywilizowanie cygańskiego złodziejskiego BRUDU! oto są efekty. goń z Polski złodziei i brudasów!!!
  • ~Realista
    (2015-04-02 20:30)
    Jacy posłowie, takie prawo. Jaki Pawlak, taka cena gazu dla Polski. itd itp
    Później tacy mówią, że modernizują kraj. Nawet, jak mają dobre dyrektywy z Unii, to potrafią odpowiednio wszystko spieprzyć w polskiej realizacji. To jest prawdziwa przyczyna tego całego bajzlu. No i towarzyska korupcja, prawie jak u ruskich. Dopóki nie będzie zarządzania oddolnego, jak jest w Szwajcarii, gdzie patałach wylatuje, gdy tylko zawiedzie, będziemy mieli polskie dziadostwo.
  • ~wigraszek
    (2015-04-02 21:03)
    Darmocha prowadzi do tego!
  • ~TAKA PRAWDA
    (2015-04-02 21:27)
    WIETNAM DLA MILIONOW POLAKOW W POROWNANIU Z POLSKA TO KRAJ MLEKIEM I MIODEM PLYNACY
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-04-02 21:40)
    Tak wygląda to, co promuje Adaś z GW-na: ''SOCJALIZM Z LUDZKĄ TWARZĄ!''
  • ~gh23
    (2015-04-02 21:47)
    Tacy ludzie potrzebują pomocy psychologa. Ktoś musi im pomóc nauczyć się ponownie żyć w normalnych warunkach. Ten cały Wadim (ciekawe imię) nie powinien być żadnym prezydetem miasta skoro tego nie rozumie.
  • ~hynio
    (2015-04-02 21:48)
    Czy to są cyganie? Czy ktoś z normalnych mieszkańców może się na ten temat wypowiedzieć?
  • ~WAW
    (2015-04-02 22:38)
    TYPOWY ELEKTORAT PIS...
  • ~Krzyczał, wytykał, ale do błędu się nie przyznał
    (2015-04-02 22:57)
    Bardzo niegrzeczny jest ten prezydent Nowej Soli. Bufon i arogant. To nie jest typ człowieka pochylającego się nad drugim, raczej typ jaśnie pana BARONA, co to daje i wymaga. Sposób w jaki rozmawiał z Ikonowiczem: buta, arogancja, bezczelność. Nic nie dał sobie powiedzieć: on jest najlepszy, doskonały, a pan jesteś ZERO. W Polsatnews gościł.