Górniczy etat i przywileje w zamian za łapówkę. Skandal w JSW

| Aktualizacja:

Nowy skandal w JSW. Okazuje się, że do pracy przyjmowano ludzi, którzy nie mieli żadnego wykształcenia. Za etat i przywileje musieli się jednak zorganizowanej grupie opłacić. Stawka wynosiła kilkanaście tysięcy złotych.

wróć do artykułu
  • ~google
    (2015-04-18 06:15)
    Wszyscy płacili tylko że to temat taboo tak samo jak zarobki
  • ~pkp
    (2015-04-10 09:53)
    No to poco był podsłuch - a jeśli był legalny to dlaczego został ujawniony. Przecież taka działalność POlcji to działanie na szkodę spółki JSW
  • ~a
    (2015-04-10 07:53)
    Pozostaje wiec nic innego jak tylko SPRYWATYZOWAC 1 1 1
  • ~byłem górnikiem
    (2015-04-10 02:53)
    to ,że to związkowiec to mnie nie dziwi ,ta banda zdominowała polskie górnictwo .
  • ~przemek
    (2015-04-09 22:44)
    mnie tez naciagnal taki jeden p.sobczyk na 9 tys zl
  • ~ciekawy
    (2015-04-09 22:22)
    Jak to nie dostaje,?przecież udziały większościowe ma państwo i to ono dopłaca do kopalń a inni robią jeszcze interesy na zatrudnianiu.
    To dlaczego rząd ingerował gdy strajkowali?
  • ~.
    (2015-04-09 22:18)
    Keep it RYL
  • ~Olo
    (2015-04-09 22:15)
    Dlaczego założono podsłuchy jeżeli nie popełnili przestępstwa?
    "Dlatego zarzuty umorzono, a operacja została zakończona".
    Teraz górnicy mogą występować jako "pokrzywdzeni" czy nie, bo to inna bajka.
  • ~bole..
    (2015-04-09 21:44)
    tzn ze cci krymanalisci z Policji rowniez moga POdsluchiwac czyli kazdy moze Posluchwac kazdego i kicha
  • ~bezrobotny
    (2015-04-09 21:43)
    Patologja kwitnie w Polsce ,odkod "sitwa z Komorowskim i jego kolesiami sa przy sterze. Dlatego w Polsce jest coraz gorzej ludziom uczciwym zyc za te marne grosze. Teraz jeszcze taki POwski prezydent i jego ludzie ,chca zaprowadzic totalny zamordeks !
    Jesli sfalszuja wybory ,bo na to sie zanosi ,pozostaje nam tylko STRAJK GENERALNY i ulica ,albo szubienica !
  • ~....
    (2015-04-09 21:25)
    Polska ********************************************** zlodziejskie sprzedawczyki z warszawki,precz od ŚLĄSKA.
  • ~Hura
    (2015-04-09 19:33)
    Komuś nie pasuje JSW
    jesteśmy bez hut, stoczni, autostrad i jak widać będziemy bez kopalń
    Hura! PKB nabiją nam urzędasy, przybijając pieczątki na papierze...
  • ~Barman
    (2015-04-09 18:52)
    Przecież Skarbówka powinna się tym zając. Nie wierzę, żeby od tych "legalnych" łapówek płacili podatki.
  • ~Jarosław z Warszawy
    (2015-04-09 17:42)
    Wszedzie kradna PISiury

    Ze SKOKÓW niech tlumaczy sie Kaczynski i Duda, prosze "nie odwracac kota ogonem" ,
    kot tego nie lubiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii " !!!
    Kot kaczora ma przerabane on jest ciagle ustawiany ogonem. Co na to TOnZ???
  • ~.miejsto
    (2015-04-09 17:23)
    I te dyrektory jak francuzy i szwaby przed wojną?
    Ludzie wywalcie wszystkich co nie ze Ślaskiej
    ziemi są i to natychmiast,Ślązaki niech władze
    na swoim sprawując,to najlepsze rozwiązanie.
  • ~Małopolanin
    (2015-04-09 17:06)
    Maturzysta. Po 52. latach od tego wydarzenia mogłem zapomnieć, lecz wydaje mi się, że pieniądz to Geld[z rodzajnikiem]. Alles Gutes!
  • ~mieszek
    (2015-04-09 17:05)
    To każdemu mozna załozyć podsłuch i prowadzić śledztwo, chociaż wiadomo, że przestępstwa nie popełnia?
  • ~ktos
    (2015-04-09 16:23)
    Przecież w POlsce ma nie być KORUPCJI!!!
  • ~greg
    (2015-04-09 16:13)
    Teraz już wiecie dlaczego czysty Kamiński dostał 3 lata. To jest ostrzeżenie od mafii.
  • ~heliot
    (2015-04-09 15:42)
    Dlatego p. Ziobro, Kamińskiego i innych kt,órzy ścigali korupcję trzeba wsadzić do więzienia ,żeby inni bez krępacji mogli brać!!!