Lis pozywa Śpiewaka. "Przypisywanie mi antysemityzmu jest niegodne"

| Aktualizacja:

Uprzejmie informuję, że podjąłem decyzję o wytoczeniu procesu profesorowi Pawłowi Śpiewakowi - poinformował w oficjalnym oświadczeniu na stronie newsweek.pl Tomasz Lis.

wróć do artykułu
 • ~jada wozy kolorowe z donaldami
  (2015-05-19 18:56)
  Oczywiscie ze Lis swiadomie zmontowal ta wypuche z tesciami Dudy . To kolejna z ohydnych manipulacji tego wychowanka mafijno agenturalnych "WSI".
 • ~wiesiek
  (2015-05-02 02:39)
  Brunek nie budzi mojego zaufania. Znam go wiele lat. Wydawało mi się, że to człowiek, który pracuje w polityce nie dla kariery. Ale dzisiaj to taki typowy urzędnik, karierowicz - stwierdził na antenie TVP Jerzy Zelnik, który w tak mocnych słowach ocenił Bronisława Komorowskiego, dodając, że prezydent jest „dosyć niemrawy, stosuje dużo banalnych chwytów”.

  W programie "Po przecinku" na antenie TVP Info gośćmi byli dwaj znani aktorzy Jerzy Zelnik i Olgierd Łukaszewicz. Nie rozmawiali jednak o teatrze, a polityce. Obaj należą do komitetów poparcia głównych rywali w wyborach prezydenckich. Pierwszy poparł Andrzeja Dudę, drugi Bronisława Komorowskiego.

  Zelnik nie ukrywał krytycznej oceni kończącej się prezydentury.

  – Jestem za aktywną prezydenturą. Nie za prezydenturą, która ogłasza zgodę, ale głównie z rządem. I ogłasza bezpieczeństwo, ale głównie dla rządzących. Dla oligarchii, bo dla mnie ta demokracja w Polsce jest wątpliwa. Nie uważam naszych wyborów za wiarygodne, od pewnego czasu. Wydaje mi się, że prezydent nie może mówić, że to szaleni ludzie podważają wiarygodność wyborów. Bo trzeba być po stronie tych, którzy kontrolują tę wiarygodność – stwierdził Zelnik.

  O prezydencie Komorowskim Zelnik mówił w TVP Info, że jest „dosyć niemrawy, stosuje dużo banalnych chwytów”. – Na mnie robi wrażenie człowieka, który celebruje głównie swoją własną osobę. Po katastrofie smoleńskiej wydawało mi się, że przebiera nogami, aby jak najszybciej dowodzić. Nie budzi mojego zaufania. Znam go wiele lat. Wydawało mi się, że to człowiek, który pracuje w polityce nie dla kariery. Ale dzisiaj to taki typowy urzędnik, karierowicz – stwierdził Zelnik.

  Jak można się było spodziewać innego zdania był Łukaszewicz.
  Postanowiłem bronić Bronisława Komorowskiego, bo chcę, aby w państwie było jasno i czytelnie. Chcę zobaczyć na tym stanowisku człowieka, którego znam i jest przewidywalny - wiem, że on nie rządzi i nie konkuruje z rządem – podkreślał Olgierd Łukaszewicz.

  Wyjaśniło się - Łukasiewicz chce Komorowskiego bo chce prezydenta, który pełni tylko funkcje reprezentacyjne a nie rządzi ale Polakom jest potrzebny silny peezydent, który faktycznie zadba o ich bezpieczeństwo i lepszy byt, takim prezydentem nie był, nie jest i jak widać z jego zachowania i oceny tych, którzy go dobrze znają, nie będzie, bo nie jest w stanie być, Bronisław Komorowski.

  A jak dla nas, dla Polaków, Komorowski za drogi jest na strażnika żyrandoli.


  GNUŚNY HRABIA Z RUSKIEJ BUDY, WTOPA - KOMOROWSKI PRZYSPAWAŁ SIĘ DO PREZYDENCKIEGO FOTELA I ŻYJE SOBIE ZA NASZĄ KASĘ JAK SZEJK.

  JEST DROŻSZY OD BRYTYJSKIEJ RODZINY KRÓLEWSKIEJ !!

  ZOBACZ ILE PŁACIMY ZA MNOŻĄCE SIĘ WTOPY, CHAMSTWO, PYCHĘ, LEKCEWAŻENIE NAS, OBCIACH NA CAŁY ŚWIAT.

  Na utrzymanie kancelarii Bronisława Komorowskiego wydajemy 475 tys. zł dziennie. Prezydent RP kosztuje więcej niż prezydent Niemiec i wiele europejskich koronowanych głów. Na co Komorowski wydaje takie pieniądze?
  Na doradcę, który mu napisał przemówienie o bigosowaniu, wygłoszone w German Marshall Fund podczas pierwszej, superważnej wizyty oficjalnej w USA?

  „Bigos to takie szczególne, specyficzne danie. Kapusta siekana i siekane mięso długotrwale gotowane” – dowiedzieli się goście prestiżowej instytucji.

  A może kasa poszła na pisanie projektów ustaw? Nie, już wiadomo, że Komorowski unikał inicjatyw ustawodawczych.
  Może więc wydajemy na to, by zatrzeć nieprzyjemne wrażenia gospodarzy po prezydenckich wizytach, jak w Japonii, gdy w parlamencie Komorowski łazi buciorami po fotelach?

  Niezależnie od stopnia miałkości i obciachu, jakie niesie ta prezydentura, sumy przejadane przez kancelarię Komorowskiego są porażające. Zwłaszcza w kontekście wypowiedzi liderów PO, że głowa państwa to jedynie strażnik żyrandola.


  W Stargardzie Szczecińskim tłum wygwizdał kandydata POWSI. Komorowskiemu puściły nerwy. Wielce obrażony znowu wrzeszczał, wygrażał pięścią i znowu było o kurach. Zapomniał jaśnie wielmożny hrabia z ruskiej budy, co sam przed laty wymyślał i plótł pod adresem urzędującego wówczas prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, prof. Lecha Kaczyńskiego.


  Kandydat Platformy Obywatelskiej i WSI, goni w piętkę - podczas wiecu w Stargardzie Szczecińskim nie potrafił zapanować nad nerwami. Z zaciśniętymi ze złości zębami, wrzeszczał jak naćpany i wygrażał pięścią . Ale całkowicie niezrozumiały był wątek "drobiowy", gdy znowu zaczął coś bredzić o... kurach.

  W Stargardzie Szczecińskim, oprócz partyjnego aktywu, kandydata Platformy Obywatelskiej, "przywitali" również mieszkańcy miasta. Z transparentami "Precz z Szogunem", głośno domagający się śledztwa w sprawie Fundacji Pro Civili.

  To tak wyprowadziło z równowagi Bronisława Komorowskiego, że zaczął wrzeszczeć i wskazywać palcem na krytykujących go młodych mieszkańców Stargardu Szcz.

  - Stanowią świetną ilustrację tego, między kim, a kim będziecie państwo wybierali 10 maja. Są tacy, którzy pewnie będą chcieli głosować na awanturę, na kłótnię, na nieumiejętność współpracy, na stwarzanie zagrożenia, na niezgodę narodową. Ale nas jest więcej! Tych którzy chcą Polski bezpiecznej i Polski zgodnej - wrzeszczał Komorowski.

  Czyli według starej i mocno już zdartej płyty. Im więcej mówił, "nakręcał" się coraz bardziej. Już nie tylko wrzeszczał, ale i wygrażał pięścią. Chwilami nie kontrolował tego co mówił, bez ładu i składu ...

  "Wygranie przez mojego konkurenta... Tacy ludzie będą wchodzili do pałacu prezydenckiego. Tacy ludzie będą budowali wizerunek naszej Ojczyzny na zewnątrz. Tacy awanturnicy, tacy przeciwnicy zgody. Nie ma na to naszej zgody" - wrzeszczał z nienawiścią w oczach..

  A teraz najciekawsze! CYTAT DNIA, A MOŻE I CAŁEJ KAMPANII WYBORCZEJ:

  "Te słynne kury z Mazur też przestaną się nieść. I co? Nie ma mleka, kury się nie niosą... " - stwierdził kandydat POWSI.

  Wątek z drobiem pojawia się nie po raz pierwszy.

  To już jakaś obsesja. Czy Bronisław Komorowski jest aby zdrowy ? !!!


  Polakom nie jest potrzebny na fotelu prezydenta, pełny pychy, zadufany w sobie, chamski i bezczelny, karierowicz, posiadający powiązania z komunistycznymi, Wojskowymi Służbami Informacyjnymi, które kolaborowały
  z tajnymi służbami sowieckimi, (i dlatego zostały zlikwidowane przez państwo polskie) ich patron i obrońca, człowiek chory z nienawiści, który nie panuje nad nerwami i na spotkaniach wyborczych wrzeszczy na Pooaków.
  Polakom jest potrzebny silny, spokojny, w pełni zrównoważony i przyjazny prezydent, który faktycznie zadba o ich bezpieczeństwo i lepszy byt. Takim prezydentem nie był, nie jest i jak widać z jego zachowania
  i oceny tych, którzy go dobrze znają, nie będzie, bo nie jest w stanie być, Bronisław Komorowski.

  A jak dla nas, dla Polaków, Komorowski za drogi jest na strażnika żyrandoli.


  GNUŚNY HRABIA Z RUSKIEJ BUDY, WTOPA - KOMOROWSKI PRZYSPAWAŁ SIĘ DO PREZYDENCKIEGO FOTELA I ŻYJE SOBIE ZA NASZĄ KASĘ JAK SZEJK.

  JEST DROŻSZY OD BRYTYJSKIEJ RODZINY KRÓLEWSKIEJ !!  Hrabia, z ruskiej budy, niech przestanie gloryfikować WSI, niech przeprosi Polaków, niech zakończy wojnę polsko-polską wszczętą przez Donalda Tuska w 2005 roku po podwójnej klęsce wyborczej a potwierdzoną i wzmocnioną na hucznej prezentacji komitetu wyborczego jaśnie hrabiego z ruskiej budy w 2010 roku, niech odwoła oszczerstwa
  i bluźnierstwa jakie wypowiedział przeciw prezydentowi Lechowi Kaczyńskiemu, za Jego życia i po tragicznej śmierci, oraz przeciw PiS, i milionom Polaków, ich zwolenników,

  niech złoży urząd i zajmie się kurami. To wszystko co może zrobić oprócz uznania swoich błędów, okazania żalu i skruchy, poskromienia swojej chorej nienawiści i pychy.
 • ~zasłyszane
  (2015-05-01 19:49)
  lis to lisenko podobno przywieziony w worku mosznowym starego lisenki co z Polską nie miał żadnego powiązania
 • ~BASIOR
  (2015-05-01 18:50)
  co ten ŚMIEĆ bredzi o GODNOŚCI trzeba najpierw znać sens tego słowa
 • ~no i gitara (i dudy)
  (2015-05-01 09:52)
  Duda wygra!!! W drugiej turze popra go "wszyscy" nawet Kukiz i JKM chociaz dzis mowia inaczej!
 • ~Genitaliusz
  (2015-05-01 08:23)
  Jak to ? Jak żyd może być antysemitą ?
 • ~stary UBek
  (2015-05-01 04:07)
  a sprawę lisa będzie prowadzić dziecko resortowe
 • ~bolek
  (2015-04-30 20:33)
  a POdłe warchoły znów Bronisława wygwizdały !
 • ~fduPO mu
  (2015-04-30 20:32)
  Wolę trzech żydów od jednego Lisa !
  Lepszy wróg od swojego Judasza !
 • ~anty
  (2015-04-30 19:30)
  Ech ludzie. Żyd to żyd a głupi ten który go kryje.
  Osobiście wolałbym podać rękę 100 murzynom niż jednemu żydowi.
  Jestem antysemitą? Jak myślicie?
  Bo mnie w dooopie cima co myślicie.
 • ~PO to dno
  (2015-04-30 18:34)
  re AntyPISowiec - nie masz racji kmiotku ,bo to Lis będzie sądzony o pomówienie pana Śpiewaka . Pan Śpiewak powiedział oczywistą oczywistość , a Lis chce udowadniać ,że czarne jest białe .
 • ~Wanda
  (2015-04-30 16:59)
  Może Kompromitowski Szogun przyjdzie z POmoca.
 • ~derwisz
  (2015-04-30 16:47)
  Coś wam szczęki coraz bardziej opadają..Bul coraz niższe notowania.Kopaczka robi w POry.Koniec wasz jest blizki ,i kiepski...
 • ~Edek
  (2015-04-30 16:23)
  Same przygłupy w PO i ich przydupasy.
 • ~Jarosław z Warszawy
  (2015-04-30 15:01)
  To co sie stalo ze SKOKAMI to ilustracja tego

  co moze stac sie z Polska pod rzadami PIS !!!

  Fiuuuuu bziuuuuu i prezes odlecial. Kaczynski i Macierewicz biora leki z jednego pudelka,
  jak jeden zazywa i siedzi spokojnie to drugi w tym czasie pajacuje w mediach.
  To jest najlepszy dowód na to, ze w polskiej sluzbie zdrowia zle sie dzieje..
 • ~wyborca
  (2015-04-30 14:44)
  To Śpiewak jest za Dudą? O cholera, a ja już chcialem na Dude głosowac. Dobrze, ze się dowiedzialem przed faktem.
 • ~ha,ha,ha,ha
  (2015-04-30 14:08)
  Ha,ha,ha ,aha,ha !!! Żydy oskarżają się o antysemityzm. Cyrki świata.
 • ~magister
  (2015-04-30 14:06)
  A kto to jest śpiewak i lis? A co to jest być antysemitą? Bo ja jestem tylko nowy magister, a tam nie uczyli. Ino algorytmy.
 • ~Tusku, gdzie jest nasze 200mld z OFE?
  (2015-04-30 13:57)
  Obleśna postać. Szkoda czasu.
 • ~hiPOkryzja
  (2015-04-30 13:55)
  Bo jak się atakuje opozycję, to się antysemitą nie jest?