Wrocław wydał miliony na tramwaj, który nie mieści się na przystankach

| Aktualizacja:

Wpadka wrocławskich urzędników odpowiedzialnych za komunikację miejską. Okazało się, że najnowszy tramwaj, za który miasto zapłaciło kilkadziesiąt milionów jest zbyt duży, i nie mieści się na przystankach.

wróć do artykułu
  • ~Janusz
    (2015-06-18 16:48)
    Pan Prezydent " ZADBAŁ o to że jak będzie wracał z Ostrowa Tumskiego " już więcej nie staranował TRAMWAJU bo przecież tam się nie zmieszczą i nie ma gdzie POSZERZAĆ Gratuluję słusznego WYBORU
  • ~urzad miasta wroclaw
    (2015-06-18 17:17)
    no to co ze sie nie miesci. kto mial zarobic to zarobil , dostal odpowiednia lapowke. niech stoi w zajezdni aby kasa sie zgadzala. trzeba byc zaradnym tak jak wroclawscy urzednicy
  • ~Mark Twain
    (2015-06-18 20:13)
    Wroclawski tramwaj, to wymiar mikro.
    Wymiar makro - to Pendolino.
    To najlepszy przyklad "kompetencji" naszych urzednikow (urzedasow?).
  • ~kolo
    (2015-06-18 20:59)
    grunt, że bilety mieszczą się w kasownikach! póki co, bo co będzie nie wiadomo! w naszym kraju wszystko jest możliwe! ale kanar i tak by nie podarował, próżne by były tłumaczenia: bo bilet jest za duży! soczysty mandacik by wystawił... u nas w Wawie, to nawet "Obcy" by bez biletu nie pojechał! wyleciałby szybciej jak z Nostromo!
  • ~ymca
    (2015-06-18 22:10)
    Oj jak dobrze ze mieszkam daleko od tych geniuszy co ponoc jako Polacy "potrafia"! (narobic wstydu)
  • ~Tadek
    (2015-06-19 12:43)
    Cuda, cuda głupie POmatoły.
  • ~W.P.
    (2015-06-19 14:55)
    Forma bezosobowa "kupiono"? Kto konkretnie kupił? Jaki urzędnik?
  • ~leon
    (2015-06-19 20:25)
    Tramwaj nie jest za duży, przecież może normalnie jeździć. Tylko niektóre przystanki będzie trzeba skorygować i tyle. Nie powinno z tym być najmniejszych problemów, a zrobiło się z tego aferę jakby nie wiadomo co się stało. A pytanie co z kontraktem to już w ogóle jakiś kosmos. Z kontraktem jest taki problem, że szkoda, że tak mało sztuk tych pięknych tramwajów trafi do Wrocławia.
  • ~Eliza
    (2015-06-22 11:41)
    Zgadzam się z leon, szkoda, że tylko 8 sztuk tych Twistów będzie, ponieważ są fantastyczne! Piękny tramwaj.
  • ~ulisse
    (2015-10-26 20:18)
    ile kosztuje przesunięcie paru krawężników o 10 cm? ludzie, myślcie trochę - normalka, kto buduje, musi czasami nabałaganić.

Może zainteresować Cię też: