Zbigniew Stonoga usłyszał kolejny zarzut

| Aktualizacja:

Kolejny zarzut ujawnienia informacji ze śledztwa bez zgody prokuratura usłyszał Zbigniew Stonoga. Przedsiębiorca, który upublicznił w internecie akta dotyczące tzw. afery podsłuchowej, był dziś przesłuchiwany w Prokuraturze Okręgowej w Warszawie.

wróć do artykułu
  • ~LWICE GEPRDZIE NIE MA JAK WALIC W SUKE ZA BEZCZE
    (2015-06-19 10:04)
    LWICE GEPRDZIE UWIELBIAJA BABSKA POSLKIE DRAZNIC , BO DZIALAJA NAM NA NERWACH !
    JUZ Z TYLOMA SUKAMI POLSKIMI MAAMY NA PIENKU ?
    ALE KOBIETY NIEMEICKIE SA W SWOIM ZYWIOLE I WALA W ***** POSLKIE MOCNO TO NASZE ZYCIE ZDANA SUKA POLSKA NIE BEDZIE NAM ROZKAZYWAĆ CO MAAMY ROBIĆ ZA TYMI PZDAMI MODNISIAMI POLSKIMI NIE PRZEPADAMY ! MY PANIE NIEMEICKIE BO SA FAŁSZYWE MOCNO
  • ~NIEMKI TYLKO POLAKOM TAKIE BZDURY DO GŁOWY WPAD
    (2015-06-21 10:04)
    NASZE MATKI NIEMEICKIE ZDANIEM CUR NIEMEICKICH ZNAJA TEGO CHŁOPKA NIEMCA DOBRZE MIŁEGO I KULTURALNEGO MU NA IMNIE TOMEK !
    NASZE MATKI Z JEGO MATKA SIE KUMLUJĄ I ZNAJA DOBRZE TAMTA RODZINĘ INNYCH NIEMCÓW ! CZETO WPADALY NA GRILLA BO INNI NIEMCY NASZE MATKI UCZCIWE ZAPRASZAŁY
    A POLAKI JUZ SOBIE UBZDURALI SASIEDZI RABNIECI JAK NAWET NIE WIEDZĄ W CZYM ŻECZ ZE NASZE MATKI NIEEMCKIE BY ROMANSOWALI Z MLODSZYMI GUWIARZAMI CO ZA ABSURT !
    NASZYM MATKOM NIEMEIECKIM AZ TAK BY NIE ODWBIŁO I NAWET NIE WOLNO MIEC KOCHANKA BO MAJA SWOICH MEZÓW I NIE ROMANSUJĄ
  • ~NIEMKI WOLIMY NA BALNGI BARDZIEJ ZAKRYTE SUKIENKI
    (2015-06-21 20:19)
    ŁADNĄ KREACJE SUKIENKE KOBIETY POSLKIE SOBIE KUPILISCIE JAK NA KOBIETY POLSKIE TO PASUJE BARDZIEJ CIAŁA ODSŁANIAJACE I PRZEZROCZYSTE SUKIENKI
    NIESTETY NA KOBIETY NIEMEICKIE PRZESWITUJĄCE KREACJE NIE PASUJĄ GUSTUJEMY W POWAZNIEJSZE SUKIENKI I KREACJE NA BALANGI ZAGRANICZNE CO CIAŁA NIE POKAZUJE SIE ITYŁKa I MAJTEK BO FGASY BY SIE NIE ODCZEPILI OD PRZEPIEKNYCH KOBIET NIEMEICKICH WOLIMY GUSTOWNE CIUCHY cIotkom by sie to nie sodobało BO CITOKI SA BARDZO OBSERWACYJNE I OBSERUJA CZY Z GUSTEM KOBIETY NIEMEICKIE SIĘ UBIERJĄ !NAWET NA BALNGACH I JAK SIĘ ZACHOWUJEMY WIEC JESTESMY W CIAGŁEJ OBSERWACJI OD PRZYJSCIA DO KONCZACEJ ZABAWY SIĘ
    wyzwały by nas OD ULICZNIC NA DRODZE CO STOJĄ JAK BYSMY SUKIENKE PRZEZROCZYSTĄ KUPIŁY I I MAJKTI BY BYŁO WIDAĆ WOWCZAS COTKI WSZYSTKIE Z KOBIET NIEMEICKICH UBAW BY MNIAŁY PO PACHY
    A DO TEGO KOBIETY NIEMEICKIE NIE DOPUSZCZĄ POSZUKAMY ODPOWIEDNIE KREACJE JAK OSTANIO TRAFILISMY W SKLEPACH NA BALANGI ZAGRNICZNE
  • ~NIEMKI TO SIE NAPRAWDE SPRAWDZA
    (2015-06-21 19:56)
    ZDANIEM UCZCIWYCH KOBIET NIEEMIECKICH
    TE BABSKA POLSKIE LUBIA SIE STLE CHWAILĆ I SA NIEŻLE ROBNIETE , JAK BY NAWET INNEGO CZŁOWIEKA SPOTKAŁY TO NAWET BY MU NIEPOMOGŁY JEDENIE UMRZEĆ !
    MAJA NIE RÓWNO PODSUFITEM JAKBY BYŁY WIELKIE DAMULE NIE Z TEGO ŚWIATA !
    JAK BY BYŁY O WIEL KOBIETY POSLKIE BOGATSZE TO CZŁOWIEKA INNEGO ZA PRZEPROSZENIEM MNIAŁY BY W DUPIE I POTRAKTOWAŁY JAK SMIECIA ZDANIEM KOBIET NIEEMIECKICH !
    KOBIETY NIEEMICKIE NIGDY TYCH RĄBNIETYCH BABÓW POLSKICH NIGDY NIE ZROZUMNIEJĄ
  • ~CURY TĘSKNIĄ JUZ NIEDŁUGO BEDZIECIE OJCOWIE NIEME
    (2015-06-21 19:38)
    WIECEJ CURY OJCOM NIE MOGA PRZEKAZAĆ BO HOLERNE BABSKA POSLKIE ZMIJE I DJABLICE JUZ CZATUJĄ
    NIC WIECEJ NIE POWIEMY ALE TO BEDZIE PRZEMIŁA NIESPODZIANKA
  • ~NIEMKI NALESNIKI JUZ CZEKJĄ
    (2015-06-21 19:36)
    CURY NIEMEICKIE POWIEDZĄ TYLKO TYLE OJCOM NIEMCOM ZE NA PIWKO WAM STARCZY A RESZTA TO TAJEMNICA JAK WRUCICE TO SIE DOWIECIE
  • ~niemki muszą byc ostrozne jesli chodzi o ta nies
    (2015-06-21 19:27)
    cury niemeickie nie moga powiedziec co to za niespodznaka bo holerne wiedzmy poslkie juz baby czatują i moga sie zemscic jeszcze mocno !
    wiec cury niemeickie przed sadami poslkimi musza być bardzo ostrozne i uwazac na holerne babska poslkie podłe
  • ~niemki ucieszycie sie ojcowie bo bendziecie
    (2015-06-21 19:08)
    cury nieemieckie maja dla ojców niespodziankę nie małą !
    wrucice to się sami dowiecie z odpoczynku ojcowie jedzenie juz czeka na rano zjecie !
    nie mozemy się zdradzić przed holernymi sukami poslkimi
    cury nieemieckie ,musimy być bardzo ostrozne ,ale to bardzo przemiła niespodzianka dla ojców niemcow
  • ~niemki wyruszacie w nocy my musimy zaraz pozamyk
    (2015-06-21 18:53)
    cury niemeickie tez się za ojcami steskniły kupe czasu was nie było !
    bedzie czas ojcowie niemieccy to pojedziemy na zeglugę ostródzką nie raz tylko z kila razy
    juz raz cury niemeickie były ale zimno było jak ciort
    niezłe wietrznie nie ma jak pojechac jak jest cieplej i po patrzec jak pływają co popisują sie na deskach ?jeszcze nawet nie zaczeli pływać bo zimna woda
    a potem dokonczyc zmywać musimy
  • ~niemki nad moze jechać to przyszybko bo nie jest
    (2015-06-21 17:42)
    niemki ale ciepło się zrobiło !
    mozna posiedzieć i odpocząć
    juz nie jestesmy tak zmeczone po wczorajszych przyjeciach
    idziemy po siedzieć i sie wygrzać
  • ~niemki zawsze wsyzstko nam wychodzi z gotowaniem
    (2015-06-21 15:31)
    jakos wyszły prawie nowe przepisy sa do niczego !
    jakos wyszły jak zawsze ojciec nie bedzie marudził ze jest głodny a nalesniki do dupy ?
    kuchnie teraz musimy ogarnąć !
    gotujemy bo kobiety niemeickie się nudzą to nasze hobbi eksperymentujemy nowosci , chc z nowosci nieraz jest klapa ,starsze przpeisy sa o wielo lepsze od nowoczesnych do bani
    tak samo zmywanie i sprzatanie !
  • ~NIEMKI IDZIEMY SIE UGRZAC I NIE WSPOMNIAJCIE GRI
    (2015-06-21 09:37)
    to JUŻ NAWET KOBIETY NIEMEIECKIE NIE MOGĄ SOBIE PO ROZMWIAĆ Z KAZDYM NAWET Z RODZINĄ NA TEMATY ŚLUBÓW TEGO TEZ NAM NIE WOLNO BO SASIADOM SIE NIE PODOBA
    BO JUZ WSCIBSCY SOSIEDZI POLSKCY UBZDURALI SOBIE ZE KOBIETY NIEMEICKIE ROMANSUJĄ ! KTO WAM TAKIE BREDNIE POWIEDZIAŁ CHYBA NACHLANI POLACY NIE ZNAJCYCH TAK NAPRAWDE KOBIET NIEMEICKICH , NIE PIJAMY ALKOHOLU TAK JAK KOBIETY POLSKIE W ILOSCIACH I TRUNKIEM Z TRUNKIEM
    NIE WTRACAJCIE SIE WSCIBSCY SASIEDZI POSLCY TAM GDZIE NIE POWINNISCIE
    TYM BARDZIEJ W ROZMOWY DOTYCZACE ŚLUBÓW POLSKICH I W POSLCE !
    JAK NIE WIECIE W CZYM ZECZ I O CO NAPRWDE CHODZI !
    CHODZI O TO ZE NIEMEIC FACET ZASLUBI KOBIETE POSLKĄ CZESTO SIĘ TO ZDARZA ! JESLI CHODZI O RABNIETO POLSKE
  • ~KOBIETY NIEMIECKIE NIE CHEMY WIECEJ GRILLA
    (2015-06-21 07:12)
    Z TYM W CZORAJSZYM GRILLOWANIEM TO KLAPA BYŁA NIE SAMOWITA PRZEZ KONTROLE ROBNIETE POLAKÓW ? KOBIETY NIEMIECKIE MAJA W DUPIE GRILLOWAC Z KONTROLOWANIEM NAS STLEE I NAWET PRZEZ HOLERNE PARALOTNIE TEZ MOCNO ROBNIETE Z GÓRY LECACE BILSKO OKIEN NIEMCÓW
    ZARAZ HOLERNE PARALOTNIE Z GÓRY POLSKIE ZACZNA KONTROLOWAĆ KOBIETY NIEMEICKIE ?
    JUZ NIE MUSZĄ KONTROLOWAĆ BO OJCOWIE NIEMICCY JUZ WRACJĄ Z WCZASOWANIA SIĘ ?
    TEZ SA STESKNIENI JAK ROBNIECI POLACY ZA BRACMI NIEMCAMI MOCNO !
  • ~NIEMKI NIE MAAMY NAWET OCHOTY NA SNIADANIE
    (2015-06-21 06:57)
    NIE WSPOMINAJCIE INNE SISTER NIEEMIECKIE SISTROM
    NIEMIECKIM Z HOLERNYM GRILLOWANIEM I KONTROLOWANIEM NAS STALE
    PRZEZ ROBNIETYCH POLAKÓW ZTESKNIONYCH ZA NIEMCAMI MOCNO !
    TAK ROBNIECI FACEI POLSCY STESKNIENI ZA NIEMCAMI I PIWKEM OJCOWIE NIEMEICCY WRACJĄ JUZ Z WCZASOWANIA SIĘ CO BYSCIE ROBNIECI POLACY ZA NIMI W OGIEN AZ SKOCZYLI I PRZY OKAZJI ICH JESZCZE SKONTROLOWALI STALE !I ICH ZONE CO PORABIA
    ZARAZ HOLERNE PARALOTNIE Z GÓRY ZACZNA NAS KONTROLOWAC KOBIET NIEMEICKICH ?
    WSCIBIAJAC TAM NOSA GDZIE NIE TRZEBA ?
    O KTÓREJ GODZ .KOBIETY NIEMEICKIE IDĄ SPAĆ I DO HOLERY Z KIM ?
    O KTÓREJ SIE PRZEBIERAMY ?
    I DO CHOLERY Z KIM SYPAMY TEZ HOLERNE PARALOTNIE ZACZNA KONTROLOWAC Z GÓRY CO KOBIETY NIEMEICKIE PORABIJAĄ NA DOLE I W NOCY TEZ DO HOLERY NADAL JESTESMY ********* PRZEZ HOLERNYCH POLUNÓW POLSKICH Z ICH ROBNIETO KONTROLO
  • ~niemki takiego pechowego grilla jeszcze nie miał
    (2015-06-21 08:56)
    NIEMKI JUZ SĄ GRZYBY SĄ W LASACH ?
    NIE WSPOMINAJCIE NAM ZAROBANEGO GRILLA W CZORAJ Z KONTROLĄ
    JUZ NIEDŁUGO BEDĄ JAGODY DOBRE do jedzenia w lasach !
    sister niemeickie idą sie ugrzać na dworzu tam jest cieplej tylko cos zjemy bo jestesmy nadal ********* przez robnieto kontrole w czoraj ?
    bo grypa nas chyba łpie po w czorajszym pechowym grillowaniu i kontrolowaniem stale ! za duzo napoji gazowanych zimnych
    niedługo do toalety zancza chodzic robnieci polacy za uczciwymi kobietami niemeickimi i zaczna nas tez tam knotrolować
  • ~NIEMKI IDZIEMY BRAC SIE ZA OBOWIAZKI
    (2015-06-21 08:22)
    FAJNIE BYŁO ZE POLSKIE KOBIETY WPADŁYSCIE NA GRIILLA HOC PUZNIEJ GRILL BYŁ KLAPĄ BO ZACZELI POALCY NAS KONTROLLOWAC SOASIEDZI STESKNIENI ZA NIEMCAMI MOCNO ZE NAWET W OGIEN BY ZA NIMI SKOCZYLI DO NIEMCOW Z PRZYSZŁYM MEZEM ?
    W KONCU KOBIETY POLSKIE ZMĄDZAŁY I MĄDRZEJĄ NA STROSĆ I ZENIC SIĘ BEDĄ A TAK LATAŁY ZA FACETAMI
    FAJNY CHŁOPAK PODOBNO BARDZO PRACOWITYI ZNA DWA JEZYKI BYŁ KIEDYS W HOLADNII MNIAŁ DOBRĄ PRACE LECZ NIESTETY PRZEZ KOBIETE POLSKĄ MUSIAŁ Z PRACĘ PORZUCIC I PRZENIESC SIĘ DO FRANKFURTU TAK BYWA JAK SIE KOBIETE POLSKĄ SPOTYKA TRACI SIĘ NAWET PRACĘ DOBRĄ I MIESZKANIE A ZYSKUJE SIE MIŁOŚĆ ,MOZE W KONCU POSLKIE KOBIETY TEZ SIE ZA JEZYK WEZMĄ ZDANIEM KOBIET NIEMEICKICH PRACOWAŁ WIELU HOTELACH OSTRÓDZKICH TOMEK BYŁO MU NA IMIĘ TAK SIE PRZECTWIŁ
    BARDZO PRACOWITY ZDANIEM KOBIET NIEEMIECKICH NA MEZA SIE NADAJE BO WIE CO TO PRACA ALE KTO MU OBIAD UGOTUJE ?
    SAM SOBIE UGOTUJE BO KOBIETA POLSKA RACZEJ JUZ NIE BO GO NIE ZROBI WYGRAŁES LOS NA LOTERI BEZ OBIADU I SNIADANIA I KOLACJI
    A POTEM SZPIEG SIE POJAWIŁ I PRZERWAL DALSZA ROZMOWĘ NIEMCOW Z POLAKAMI !
    NA TEMATY ŚLUBÓW
  • ~Stif
    (2015-06-19 05:48)
    Znając życie...skończy się na tym...że Prokuratorskie Durnie będą stawiać zarzuty... a Stonodze włos z głowy nie spadnie...
  • ~CURY NIEMIECKIE POLACY I TAK NAS NIE ROZUMNIEJĄ
    (2015-06-21 10:38)
    NIEMCY Z NIEMCAMI ZAWSZE ZNAJA SIE OD DZIECINSTWA ?
    I RAZEM ZAWSZE GRILLUJA ODWIEDZAJAC SIE RODZINNIE NIEMCY Z INNYMI NIEMCAMI ?A NIE ZDRDZAMY JAK TWIERDZA ROBNIECI POLACY NIE ZNAJĄCYCH TAK NAPRAWDĘ KOBIETY NIEMECIKIE TYLKO SPOTYKAMY SIE ZDAWNO NIEWIDZANYMI NIEMCAMI ?
    POLACY NIESTETY NIE ZNAJA TRADYCJI NIEMCÓW

    NAWET ICH RODZINY POCO NIEMCY BY GRILLOWALI NIE ODWIEDZAJAC SIE NAWZAJEM TO JUZ BY BYŁA GŁUPOTA NIE ROBIC GRILLA NA OGRODACH
    POLACY NAWET NIE ROZUMNIEJĄ NIEMIECKIEJ TRADYCJI ROBIENIA GRILLA
    I ODWIEDZANIA SIĘ NA WZAJEM NIEMCÓW Z NIEMCAMI ?
  • ~NIEMKI NIEMCY MOCNO SA OSZCZEDNI NIERAZ DO PRZE
    (2015-06-21 08:02)
    TAK OJCOWIE NIEMIECCY CURY KUPIŁY OSZCZEDNĄ ŻYWNOŚĆ TAK JAK CHCELISCIE CO DO ZŁ !
    CO BY SIE STAŁO JAKBYŚMY O DROBINE DROZSZĄ ZYWNOŚC KUPIŁY !
    GŁOWA BY SIE OBERWAŁA !
    BABCIE NIEMEICKIE JUZ NIE MOGŁY DŁUGO PRZEZ TELFON ROZMAWIAĆ BO DZIADKOWIE NIEMIECCY JUZ GDYRALI ZE ZA DROGO WYNIESIE RACHUNEK ZA TELEFON ?A SAM DZIDEK NIEEMIECKI CHACIALBY DŁUZEJ PRZEZ TELFON ROZMAWIAC ZONIE JUZ NIE POZWOLI
    AZ TAK SA OSZCZEDNI DZIADKOWIE A SAMI BY DŁUZEJ ROZMWAILI PRZEZ TELFONY OD ZON
  • ~NIEMKI WRESCIE WRACJĄ FATHER NA NALESNIKI
    (2015-06-21 11:04)
    INNE SISTER NIEMEICKIE JUZ PITRASICIE !
    MY KOLEJNE SISTER NIEMIECKIE ZROBIMY NALEŚNIKI NA POWITANIE OJCÓW NIEMCÓW BO NAM SIE NUDZI OJCOWIE JUZ SĄ STEKNIENI PO DŁUGIM CZASIE CHCĄ WRACAĆ NA BALNGI I DO ŻON !
    OJCOWIE WRACJA DO P[OSLKI PO ODPCZYNKU 2 TYGODNOWYM !
    DAWNO ICH NIE BYŁO BO ODPOCZYWALI ?
    POLACY POLSCY MOZE TEZ ZACZNA PLOTAMI SIE ZAJMOWAC ZE TO NASI NIE OJCOWIE TYLKO KOCHANKOWIE CUR ! NIEMEICKICH !
    NIEMKI JESZCZE NIGDY TAK PECHOWEGO GRILA NIE MIAŁYSMY Z KONTROLĄ PRZEZ POSLKICH SASIADÓW BARDZO ZTESKNIONYCH ZA NIEMCAMI NASZYMI OJCAMI