Zatrzymanym za handel dopalaczem "Mocarz" grozi nawet 10 lat więzienia

| Aktualizacja:

Nawet 10 lat więzienia grozi osobom, które handlowały dopalaczami o nazwie "Mocarz". To ten środek chemiczny spowodował ostatnio ponad sto zatruć w całej Polsce. Policyjne laboratoria wykazały w specyfiku zakazane substancje.

wróć do artykułu
  • ~elzbieta
    (2015-07-12 14:04)
    A może karać wszystkich co handlują dopalaczami. Przecież te substancje są niedozwolone.
  • ~bożym
    (2015-07-12 14:05)
    Dobrze by było jakby zamknęli wszystkie sklepy z tym ścierwem
  • ~xxmen
    (2015-07-12 16:39)
    Tępić to ***** ogniem i mieczem ! handlarzy za kraty i do kamieniołomów kara musi być długa i uciążliwa !
  • ~Stif
    (2015-07-12 21:03)
    Jak zwykle bandytom "grozi 10 lat więzienia...a tak naprawdę...to nasze Polskie Prawnicze Durnie z Wymiaru Sprawiedliwości i Sejmu... - stanowiące i egzekwujące prawo w Polsce..."bujają" się z tematem od kilku ładnych lat a efekty są takie jakie są... - łatwiej wziąć za mordę zwykłego Kowalskiego...i skazać go " w imieniu prawa" mając często wsparcie Urzędniczej Bandy...niż skazać bandytę ...którego tak naprawdę ...TO PRAWO CHRONI...
  • ~grz
    (2015-07-12 18:39)
    Naturalna odpowiedz rynku na rzadowe regulacje. Gdyby byla dozwolona np. trawka, to nikt by nie siegal po takie wymysly jak powyzej
  • ~wladek
    (2015-07-13 11:31)
    A nie można by dać im POpalić: Niech każdy spróbuje swojego Mocarza, albo dwa. I nie pozwolić na odmowę.
  • ~rok2015
    (2015-07-13 10:08)
    a co GROZI cudotwurcom MOCARZA i producentom bo za nich k u r w a sie nie bierzecie ,moze to somdalsze plany na lepsze ZYSKI alchemiczne
  • ~rok2015
    (2015-07-13 10:10)
    wezscie sie za tuska on lubi maryche a palikot z LSD lubiom minkie dopalacze ,to som instruktorzy calego niesczescia POlakow i dzieci ZWLASZCZA
  • ~Robnad
    (2015-07-12 19:51)
    "Ewa Kopacz, jako minister zdrowia w rządzie Donalda Tuska, pięć lat temu zapowiadała powstanie stosowanej ustawy, a w 2011 r. ogłosiła sukces rządu PO-PSL w walce z tą trucizną. - Ustawa o dopalaczach jest wzorem dla całej Europy - chwaliła się"

    wydsarczy wam morony, czy jeszcze za mało? he, he, he
  • ~gutek
    (2015-07-13 09:03)
    Już widzę jak sąd orzeknie niską szkodliwość i umorzy sprawę zamiast przykładnie rypnąć karę. Niestety takie mamy sądy.